آموزشگاه وکالت، سوالات آزمون وکالت، آزمون وکالت، داداِستان

آغاز برنامه ریزی،ورود به عرصه رقابت حرفه ای در آزمون وکالت سال 96 با شرکت در برنامه پیشرو،جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره05136050072 تماس حاصل فرمایید
جهت رزرو شرکت در کارگاه موجر و مستوجر ویژه تمامی گروههای آزمونی به سایت reg.dadsima.com مراجعه نمایید

 

مصـاحبه دفتر مرکزی بـا رتبـه یک آزمون وکالت کـانون  اصفهـان

 

 سرکار خانم بهناز فتاحی 

 

 1-ضمن عرض تبریک ویژه و کسب رتبه یک کانون اصفهان، خوشحال می شوم اگر در ابتدا خود را معرفی کنید؟

به نام خدا، با سلام و عرض ادب، بهناز فتاحی هستم، دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی اصفهان

 

2- ابتدائاً رزومه علمی خود را برای داوطلبان توضیح دهید؟

 

لیسانس حسابداری داشتم و بعد از یکی دو سال از اخذ مدرک لیسانس، تصمیم به تغییر رشته گرفتم و علاقه بیشتری به رشته حقوق داشتم و انتخاب رشته اول من بدون تحقیق بود.
بهمن 90 وارد دانشگاه پیام نور نجف آباد شدم و تیر 93 مدرک لیسانس با معدل 51/18 را اخذ نمودم و موفق به کسب رتبه 1 دانشگاه شدم.
که همان سال در آزمون وکالت شرکت کردم و رتبه 128 را کسب نمودم که متاسفانه جزو افراد قبولی نبودم.
در همان موقع بود که تصمیم گرفتم رتبه یک سال بعد باشم. 

 

 

 
3-آیا تصمیم به ثبت نام در موسسه ای را جهت شرکت در آزمون وکالت داشتید؟
خیر، تصمیم به ثبت نام در موسسه ای را نداشتم.

 

 

 
4-طریقه ی آشنایی شما با موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان (داداِستان) چگونه بود؟
داداِستان را نمی شناختم تا اینکه همایشی را که توسط استاد قاضی زاده در اصفهان برگزار شده بود را شرکت کردم و آن جا با تدریس به شیوه های مفهومی و رمزنگاری آشنا شدم و متوجه خاص بودن و سطح کیفیت بالای شیوه تدریس اساتید شدم به نحوی که شیوه تدریس استاد قاضی زاده مرا شگفت زده کرد!
بعد از تحقیقات در مورد موسسه  متوجه شدم رتبه 1 کل کشور با بالاترین تراز علمی سال 93 مربوط به داداِستان است و داوطلبان موسسه موفق به کسب رتبه های برتر در سطح کل کشور شده اند و تعداد قبولی های بالایی دارند.
تا آنجایی که تصمیم به مهاجرت به مشهد گرفتم که باتوجه به شرایط سختی که در خصوص نقل مکان داشتم نتوانستم برای شرکت در کلاس های آمادگی آزمون وکالت که در مرکز موسسه در مشهد برگزار می شد شرکت کنم و بالاخره تصمیم گرفتم در آزمون تعیین سطح نمایندگی موسسه در اصفهان شرکت کنم.

 

 

 
5- آیا فکر می کردید بتوانید رتبه یک اصفهان شوید؟
بله، چون در سال گذشته که در آزمون وکالت شرکت کردم و رتبه 128، یعنی یکی مانده به آخر رو کسب کردم. با اینکه واقعا ناراحت شدم  ولی با خودم کنار آمدم و از همان موقع عزمم را برای به دست آوردن رتبه یک جزم کردم و به هیچ چیز دیگری به جز رتبه یک شدن فکر نمی کردم.

 

 

 
6- کدامیک از خدمات موسسه بیشترین تاثیر را در قبولی شما داشت؟ و نقش این خدمات به چه میزان بود؟
اول از همه با آزمون های مفهومی-مهارتی موسسه شروع کردم و واقعا آزمون های آموزشی خوبی بودند و مهارت ویژه ای در تست زدن به من دادند، از آنجا که این آزمون ها را  اساتید بزرگ داداِستان طرح می کردند، متوجه شدم که کلاس های داداِستان هم می تواند به من کمک زیادی بکند و این شد که تمامی کلاس ها را  نیز ثبت نام کردم و این کلاس ها که در محل موسسه نوین صدرا برگزار می شد کمک ویژه ای علاوه بر آزمون ها به من کردند، حتی مشاوره ای که از طرف مشاورین  به من ارائه می شد، به موفقیتم کمک زیادی کرد.

 

 

 
7- سطح سوال های آزمون های آزمایشی را چطور دیدید؟
سطح سوالات بسیار عالی بود و نمونه آن را به هیچ وجه در جای دیگری ندیده بودم.

 

 

 
8- آیا شرکت در آزمون های آزمایشی و کلاس را به داوطلبین وکالت 95 توصیه می کنید؟
قطعا، چون واقعا عالی و بی نظیر بود. من وقتی در سال گذشته رتبه 128 اصفهان را کسب کردم، سطح علمی خوبی داشتم ولی نیاز به یک برنامه منظمی داشتم که این آزمون ها این برنامه ریزی را برای من انجام داد و با آزمون دادن هم متوجه شدم که نیاز به این دارم که این اساتید استاد من باشند و ضعف های دیگر من را جبران کنند و این شد که کلاس هم ثبت نام کردم.

 

 

 
9- آزمون های آزمایشی تا چه حد در کسب این موفقیت تاثیرگذار بود؟
خیلی زیاد، چون با دادن این آزمون ها به مهارت بالایی در تنظیم زمان آزمونی، روش صحیح تست خواندن و تست زدن و حتی روش صحیح درس خواندن رسیدم.

 

 

 
10- برای داوطلبانی که امسال موفق به قبولی در آزمون وکالت نشدند، چه توصیه ای دارید؟
اول از همه اینکه قرار نیست همه قبول شوند با اینکه همه تلاش کرده اند، چون ظرفیت محدود است. من خودم هم با این وضعیت رو به رو شدم ولی دوستان عزیز باید بدانند که نباید روحیه خود را از دست بدهند و این شکست زمینه موفقیت های بعدی آنها خواهد شد.

 

 

 
11-آیا از خدمات موسسه دیگری استفاده نموده اید؟
 خیر- من  از هیچ یک از خدمات موسسه دیگری استفاده نکردم. من به این اعتقاد دارم که اگر آدم بخواهد موفق شود نباید خودش را درگیر چند موسسه بکند و باید به یک موسسه اعتماد کند و با همان یک برنامه جلو برود که من داداِستان را انتخاب کردم.

 

 

 
12-ضمن تشکر از شما که دعوت ما را پذیرفتید، در انتها اگر صحبتی دارید بنویسید؟
تقدیر و تشکر می کنم از این موسسه و اساتید خوبش بخصوص استاد قاضی زاده عزیز، استاد مروارید، استاد ذاکر همیشه پر انرژی و سایر اساتید مجموعه داداِستان و در آخر برای همه آرزوی موفقیت می کنم.
 
13- آیا داوطلبان هم می توانند با شما مشاوره داشته باشند؟
بله- طبق برنامه موسسه در اصفهان اینجانب  در موسسه هستم و بصورت حضوری به همکاران آینده ام مشاوره می دهم. 
 
 
 
جهت رویت کارنامه رتبه یک کانون اصفهان به کانال تلگرام داداِستان دادسیما بپیوندید.