آموزشگاه وکالت، سوالات آزمون وکالت، آزمون وکالت، داداِستان

آغاز برنامه ریزی،ورود به عرصه رقابت حرفه ای در آزمون وکالت سال 96 با شرکت در برنامه پیشرو،جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره05136050072 تماس حاصل فرمایید
جهت رزرو شرکت در کارگاه موجر و مستوجر ویژه تمامی گروههای آزمونی به سایت reg.dadsima.com مراجعه نمایید

برای نخستین بار کتاب هوشمند قانون مجازات اسلامی  

آوای قانون مجازات اسلامی (آواد)
 
کتاب قانون داداِستان
 
کتاب هوشمند قانون یک قالب دیجیتالی است که به شما امکان میدهد تا قوانین  را بشنوید و لمس کنید. شما می توانید در کنار سایر کارهای خود یا سفر های روزمره شهری به راحتی یک  فایل صوتی را از طریق موبایل بشنوید. در عصر رسانه های مدرن  دیجیتالی،  کتاب گویا با افزودن امکانات جانبی به کتاب صوتی سنتی با ارائه یک قالب دیجیتالی و جذاب شما را با خود  همراه میکند وتجربه جدیدی از کتابخوانی با چشم بسته را به شما هدیه می دهد.
شاید شما فرصت خواندن کتابهای مورد نیاز خود را نداشته باشید، ولی می توانید به آن بارها و بارها گوش دهید.
در طرح آواد (آوای صوتی داداِستان) قوانین مهم حقوقی و کیفری در قالب کتاب هوشمند ارایه می شوند منتظر آوادهای بعدی باشید.
آواد قانون مجازات اسلامی بمناسبت فجر انقلاب رونمایی و  تا پایان بهمن ماه با تخفیف صددرصدی و به شکل هدیه در اختیار تمامی حقوقدانان ایران زمین قرار می گیرد، آواد اولین طرح هوشمند کتاب قانون مجازات است و تنها قانونی که تا کنون به این صورت تنظیم و ارائه شده است قانون مجازات اسلامی است.

این قانون قابل اجرا بر روی تلفن های دارای سیستم عامل اندرویدی می باشد.

 
لازم به ذکر است که برای مطالعه این کتاب نیاز به نرم افزار کتابخوان «فراکتاب» می باشد که بالا کلیک بر روی لینک بالا این نرم افزار را نیز می توانید دانلود نمایید، همچنین لینک فوق صرفا بخش اول از 9 بخش کتاب می باشد و برای دریافت بخش های دیگر، می توانید از بخش فروشگاه نرم افزار کتابخوان اقدام فرمایید.

امکان دانلود رایگان کتاب ها از روز 22 بهمن تا پایان بهمن ماه میسر خواهد بود