آموزشگاه وکالت، سوالات آزمون وکالت، آزمون وکالت، داداِستان

آغاز برنامه ریزی،ورود به عرصه رقابت حرفه ای در آزمون وکالت سال 96 با شرکت در برنامه پیشرو،جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره05136050072 تماس حاصل فرمایید

تطبیق مستند سوالات و درسنامه های آزمون های مفهومی مهارتی با آزمون وکالت94

 

  

گزارش تفصیلی از سوالات آزمـون های مفهومی، مهارتی داداِستان

در سال 94-1393 و تطبیق مستند آن ها با

سوالات آزمون وکالت 94

 

ماتوانستیم!
به نام آنکه هستی نام از او یافت...
 
به استحضار میرساند که آزمون های مفهمومی، مهارتی 94-1393 همچون سال های گذشته نتایج مطلوبی به ارمغان آورده و علاوه برحرکت در مسیر افزایش انگیزه داوطلبین، آموزش نحوه صحیح مطالعه و تکنیکهای تست زنی، از نظر علمی هم نتایج درخشانی را رقم زده است. 
سوالات طراحی شده توسط تیم تخصصی طراحان، حدود 87.5 درصد سوالات آزمون وکالت 1394 (معادل 105 سوال) را پوشش داده است که درصد قابل ملاحظه ایست و به بسیاری از  سوالات بیش از یک بار اشاره شده است و در صورتی که داوطلبین آزمون ها صرفا به مطالعه سوالات و درسنامه ها بسنده میکردند، قادر به پاسخ گویی به  105 سوال از سوالات آزمون اصلی می شدند و در نتیجه در هر یک از کانون های 23 گانه امکان قبولی داشتند. 
که به طور قطع باتوجه به نظرشرکت کنندگان در کلاس های ویژه و نوین تدریس به شیوه مفهومی، رمزنگاری و تطبیقی فهم درسنامه ها و نکات حقوقی امکان پذیر نخواهد بود مگر با کسب آموزش و شرکت در کلاس ها ...
در ادامه، تطبیق مستند آزمون وکالت 1394 با آزمون های مفهمومی، مهارتی (با ذکر شماره سوال و تاریخ آزمون) به تفصیل شرح داده شده است، به این امید که داوطلبین عزیز داداستانی واقف به جایگاه خطیر سوالات و درسنامه ها شوند. 
به داوطلبین گرامی داداستانی وکالت 95 توصیه می شود که عملکرد آزمون ها در سال 94-93 و سال های قبل را مد نظر قرار دهند و در مطالعه  سوالات و درسنامه ها که حاوی چندین هزار نکته حقوقی، انگیزشی و... است، کوشا  باشند و قدر این گنجینه ارزشمند را که میانبری به سوی موفقیت است، بدانند.
 

جهت دانلود تطبیق مستند 94 اینجا کلیک نمایید.


جهت مشاهده صفحه دانلود تطبیق مستند 93 اینجا کلیک نمایید