آموزشگاه وکالت، سوالات آزمون وکالت، آزمون وکالت، داداِستان

آغاز برنامه ریزی،ورود به عرصه رقابت حرفه ای در آزمون وکالت سال 96 با شرکت در برنامه پیشرو،جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره05136050072 تماس حاصل فرمایید
جهت رزرو شرکت در کارگاه موجر و مستوجر ویژه تمامی گروههای آزمونی به سایت reg.dadsima.com مراجعه نمایید

توزيع كارت آزمون ارشد دانشگاه آزاد آغاز شد/نحوه رفع نقص كارت آزمون

به گزارش سرويس دانشگاهي ايسنا، آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1391 در 6 نوبت صبح و عصر روزهاي پنجشنبه21، جمعه22 و شنبه23 ارديبهشت ماه در سراسر كشور برگزار مي‌شود. داوطلبان اين آزمون از ساعت 11 صبح امروز يكشنبه 17 ارديبهشت مي‌توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتي مركز آزمون به نشاني www.azmoon.org‌ و وارد نمودن اطلاعات ثبت نامي، ‌كارت ورود به جلسه خود را دريافت كنند.

 


 

به گزارش سرويس دانشگاهي ايسنا، آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1391 در 6 نوبت صبح و عصر روزهاي پنجشنبه21، جمعه22 و شنبه23 ارديبهشت ماه در سراسر كشور برگزار مي‌شود. داوطلبان اين آزمون از ساعت 11 صبح امروز يكشنبه 17 ارديبهشت مي‌توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتي مركز آزمون به نشاني www.azmoon.org‌ و وارد نمودن اطلاعات ثبت نامي، ‌كارت ورود به جلسه خود را دريافت كنند.

 

گفتني است، دريافت كارت ورود به جلسه از طريق پايگاه مذكور تا يك ساعت قبل از شروع آزمون امكان‌پذير خواهد بود و داوطلبان بايد علاوه بر كارت ورود به جلسه، راهنماي آزمون مذكور را نيز از طريق همان پايگاه دريافت و مندرجات آن را به طور دقيق مطالعه كنند.

 

چنانچه داوطلبان پس از دريافت كارت ورود به جلسه مغايرتي در مندرجات آن از نظر مشخصات فردي، دين، زبان خارجه و يا عكس ملاحظه نمودند لازم است بلافاصله به باجه رفع نقص در واحد دانشگاهي مراجعه كنند. آدرس كليه واحدهاي مجري در دفترچه راهنماي آزمون ورودي كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1391 درج شده است.

 

به گزارش ايسنا، زمان رفع نقص كارت ورود به جلسه از روز يكشنبه عصر 17 ارديبهشت 91 الي چهارشنبه 20 ارديبهشت و صبح‌ها از ساعت 9 الي 13 و بعد از ظهرها از ساعت 14 الي 18 مي‌باشد.

 

مراكز رفع نقص كارت ورود به جلسه آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1391 تهران:

 

- حوزه خواهران:

 

دانشكده تربيت بدني و علوم ورزشي تهران مركزي آدرس: شهرك قدس،‌ابتداي خيابان ايران زمين، روبروي اداره برق. تلفن 8807639

 

- حوزه برادران:

 

مجتمع دانشگاهي وليعصر «عج» تهران مركزي آدرس: ميدان امام حسين «ع»،‌خيابان دماوند، جنب بيمارستان بوعلي تلفن 33797776