آموزشگاه وکالت، سوالات آزمون وکالت، آزمون وکالت، داداِستان

آغاز برنامه ریزی،ورود به عرصه رقابت حرفه ای در آزمون وکالت سال 96 با شرکت در برنامه پیشرو،جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره05136050072 تماس حاصل فرمایید
جهت رزرو شرکت در کارگاه موجر و مستوجر ویژه تمامی گروههای آزمونی به سایت reg.dadsima.com مراجعه نمایید

ثبت نام داوطلبان آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی آغازشد / آزمون تستی است

 

با توجه به افزایش تقاضا در دوره دکتری که پیش بینی می‌شود امسال نیز به 50 هزار نفر افزایش یابد، برگزاری آزمون به صورت تشریحی مقدور نبوده و در نتیجه با برگزاری آزمون دکتری به صورت تستی موافقت شد. متقاضیان باید با مراجعه به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org  نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.


ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org آغاز شد و تا سه‌شنبه 5 دی ماه ادامه دارد.

 

به گزارش خبرنگار دانشگاهی ایسنا، متقاضیان باید با مراجعه به سایت مرکز آزمون و خرید کارت اعتباری ثبت‌نام برای آزمون دکتری تخصصی به مبلغ 95 هزار و 150 تومان و برای دوره بدون آزمون دکتری به مبلغ 14 هزار و 150 تومان نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

 

بر این اساس پیش از این دکتر اقبالی رییس مرکز آزمون با اشاره به تغییرات آزمون دکتری امسال نسبت به سال‌های گذشته از تستی شدن آزمون، امکان انتخاب رشته محل در آزمون دکتری برای اولین بار خبر داده بود.

 

وی در این رابطه تصریح کرد:‌در آزمون دکتری امسال برای اولین بار هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر پنج واحد دانشگاهی است و پذیرش دانشجو بر اساس نمره کل از آزمون کتبی با سهم 75 درصد و مصاحبه علمی با سهم 25 درصد و با توجه به اولویت واحد دانشگاهی انتخابی خواهد بود.

 

گفتنی است ثبت‌نام دوره بدون آزمون دکتری تخصصی نیز به صورت همزمان با ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی است و داشتن حداقل معدل 17 برای رشته‌های گروه غیر علوم انسانی، حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی و حداقل معدل 18 برای رشته‌های گروه علوم انسانی به جز حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی الزامی است.

 

همچنین داشتن حداقل نمره پایان‌نامه 18.50 و حداکثر 30 سال سن و فارغ‌التحصیل در یکی از سال‌های 89، 90 و 91 از دیگر شرایط دوره بدون آزمون است که باید داوطلبان به آن توجه داشته باشند.

 

به گزارش ایسنا، نتایج آزمون دکتری با توجه به تستی شدن سوالات به صورت متمرکز اعلام خواهد شد.

 

در خاتمه شایان ذکر است که متقاضیان باید توجه داشته باشند که ثبت‌نام متقاضی زمانی انجام گرفته است که از سیستم کد رهگیری و شماره پرونده دریافت شود. حفظ کد رهگیری و شماره پرونده برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و آگاهی از نتایج پذیرش و سایر خدمات ضروری است.