آموزشگاه وکالت، سوالات آزمون وکالت، آزمون وکالت، داداِستان

آغاز برنامه ریزی،ورود به عرصه رقابت حرفه ای در آزمون وکالت سال 96 با شرکت در برنامه پیشرو،جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره05136050072 تماس حاصل فرمایید
جهت رزرو شرکت در کارگاه موجر و مستوجر ویژه تمامی گروههای آزمونی به سایت reg.dadsima.com مراجعه نمایید


برای مشاهده بوجه بندی در اندازه بزرگتر بر روی عکس کلیک کنید!
ویژگی های آزمونهای مفهومی مهارتی کارشناسی ارشد حقوق(گروه اول ودوم)

 به صورت حضوری یا غیرحضوری (اینترنتی):

  • ارائه درسنامه بجای پاسخنامه که هر درسنامه خود به مثابه یک کلاس درس می باشد.
  • برخورداری رایگان از طرح تارد
  • برخورداری رایگان از طرح ماجد
  • برخورداری رایگان از سیناد آزمونی
  • برخورداری رایگان از مشاوره با رتبه های برتر
  • امکان استفاده از طرح دانشیار حقوقی
  • ارائه کارنامه تفصیلی با بیش از بیست گزارش
  • برگزاری بیست ساعت کلاس نکته و تست رایگان
  • امکان شرکت در جلسات باشگاه موفقیتواژه نامه آزمون های مفهومی مهارتی:

درسنامه: بعد از هر آزمون در اختیار داوطلب قرار می گیرد که حاوی نکات آموزشی مهم و بدیع مربوط به هر سوال می باشد در مجموع آزمون های مفهومی مهارتی سال 1392 بیش از 12 هزار نکته حقوقی در درسنامه مطرح می شود.

سیناد: برگرفته از سامانه یادگیری نکات آموزشی دادِستان، در طرح سیناد پیامک های حقوقی خاص و همچنین نکات مرتبط با برنامه ریزی و مطالعه موفق  به داوطلبین پیامک می شود.

ماجد: برگرفته ازمباحث آموزشی جدول دادِستان، در طرح ماجد جدول هایی با موضوعات حقوقی از بودجه بندی هر آزمون طراحی می شود تا داوطلبین با حل نمودن آن نکات جدیدی بیاموزند و نکات قیلی را نیز تثبیت نمایند.

تارُد: برگرفته از تحریر آموزشی رتبه های دادِستان، در طرح تارد هر یک از قبولشدگان آزمون وکالت یا کارشناسی ارشد عوامل موفقیت و منابع و روش مطالعه صحیح را بازگو می کنند در هر آزمون یک تارد در اختیار داوطلبین قرار می گیرد.

دانشیار حقوقی: یکی از قبولشدگان آزمون وکالت و یا ممتازین کارشناسی ارشد می باشد که بصورت حضوری و تلفنی به داوطلب مشاوره داده و برای او برنامه ریزی می کند همچنین از جهت روحی وی را حمایت می کند.

دوره امهات: دوره ای است که در آن مهمترین موضوعات(مباحث سوال خیز آزمون های اصلی) بصورت فشرده تدریس می شود.

باشگاه موفقیت: سلسه جلسات در مورد کسب موفقیت های بزرگ و افزایش اعتماد به نفس می باشد که داوطلبان آزمون های مفهومی مهارتی در آن شرکت می کنند.
تذکرات:

1.آزمونهای آزمایشی کارشناسی ارشد در 7 مرحله برگزار و داوطلب میتواند در آزمونها، هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری (اینترنتی) شرکت نماید.

2.در صورتی که داوطلبی پس از شروع آزمونهای آزمایشی اقدام به ثبت نام نماید، شرکت در آزمونهای سپری شده، به صورت غیرحضوری (اینترنتی) میسر می باشد.

3.ساعت برگزاری آزمون ها متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

4.داوطلبانی که در سالهای گذشته در هریک از کلاس ها و یا آزمونهای آزمایشی شرکت نموده اند، مشمول30% تخفیف در شهریه آزمونها می شوند.

5.فارغ التحصیلان ممتاز هریک از دانشگاه های کشور با ارائه مدارک مربوطه مشمول تخفیف خواهند شد. جهت ثبت نام اینترنتی وسایر توضیحات اینجا کلیک نمایید.جهت ملاحظه تصاویر و آشنایی با آزمون های مفهومی مهارتی 2000 نکته ای اینجا کلیک نمایید


جهت رویت تصاویر و مصاحبه با رتبه های برتر آزمون وکالت(رتبه یک، رتبه دو، رتبه سه و رتبه چهار) اینجا کلیک کنید