آموزشگاه وکالت، سوالات آزمون وکالت، آزمون وکالت، داداِستان

آغاز برنامه ریزی،ورود به عرصه رقابت حرفه ای در آزمون وکالت سال 96 با شرکت در برنامه پیشرو،جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره05136050072 تماس حاصل فرمایید


باحضور دکتر شاهچراغ در تهران
در قانون مجازات اسلامی جدید قوانین شکلی متعددی مطرح شده که تاثیرات بسیاری بر آیین دادرسی کیفری داشته است لذا در این دوره فشرده ، علاوه بر جمع بندی و مرور مهمترین مطالب ، تاثیرات قانون مجازات جدید بر آیین دادرسی کیفری به صورت مبسوط تدریس خواهد شد.دوره فشرده (جمع بندی) آیین دادرسی کیفری با توجه به تاثیرات قانون مجازات اسلامی جدید و مرور مهمترین مطالب با تدریس دکتر شاهچراغ مدرس دانشگاه و قاضی دادگستری 12،11 مهر ماه در تهران برگزار می شود.

در قانون مجازات اسلامی جدید قوانین شکلی متعددی مطرح شده که تاثیرات بسیاری بر آیین دادرسی کیفری داشته است لذا در این دوره فشرده ، علاوه بر جمع بندی و مرور مهمترین مطالب ، تاثیرات قانون مجازات بر آیین دادرسی کیفری به صورت مبسوط تدریس خواهد شد.

ماه های پایانی فرصتی طلایی برای متقاضیان آزمون وکالت می باشد و جمع بندی دروس مهمترین دغدغه آنها در این فرصت طلایی است لذا حضور در دوره هایی که به صورت فشرده برگزار می شود و هر درس را فقط در یک یا دو روز جمع بندی می کند می تواند در کسب بهترین نتیجه بسیار موثر واقع شود. به همین منظور دوره فشرده دروس آمادگی وکالت 92 ( ویژه ماه های پایانی ) با حضور برترین اساتید کشوری در تهران برگزار می شود.

در دوره جمع بندی آیین دادرسی کیفری، که طی 16 ساعت، پنجشنبه 11 مهرماه از ساعت 9 الی 20 و جمعه 12 مهر ماه از ساعت 9 الی 15 برگزار می شود، همچنین جزوه ای از امهات مطالب آیین دادرسی کیفری در اختیار دانشپذیران قرار می گیرد.

متقاضیان می توانند با تلفن 66478654 و 66478658 تماس بگیرند.

آدرس: تهران- میدان انقلاب- ابتدای کارگر شمالی- ابتدای ادوارد بروان- پلاک 25