آموزشگاه وکالت، سوالات آزمون وکالت، آزمون وکالت، داداِستان

آغاز برنامه ریزی،ورود به عرصه رقابت حرفه ای در آزمون وکالت سال 96 با شرکت در برنامه پیشرو،جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره05136050072 تماس حاصل فرمایید

برگزاری دوره امهات جزا در 24 آبان ماه

شروع دوره تفصیلی جزا ویژه آزمون مشاوران حقوقی و کارشناسی ارشد از

شنبه 25 آبان ماه ساعت 16 تا 19به قسمت ادامه مطلب مراجعه کنید

دوره امهات حقوق جزا از ساعت 11 روز جمعه 24 آبان ماه آغاز می شود مکان برگزاری کلاس به ثبت نام کنندگان اعلام می شود.

اولین جلسه دوره تفصیلی حقوق جزا به شیوه مفهومی و رمز نگاری در روز شنبه ساعت 16 برگزار می شود علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به دپارتمان حقوق موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان مراجعه نمایند. 

در زیر تصاویر آزمون های مفهومی مهارتی و کلاس های آمادگی آزمون وکالت را مشاهده می‌نمایید.
..


.

.....


واژه نامه آزمون های مفهومی مهارتی:

درسنامه: بعد از هر آزمون در اختیار داوطلب قرار می گیرد که حاوی نکات آموزشی مهم و بدیع مربوط به هر سوال می باشد در مجموع آزمون های مفهومی مهارتی سال 1392 بیش از 12 هزار نکته حقوقی در درسنامه مطرح می شود.

سیناد: برگرفته از سامانه یادگیری نکات آموزشی دادِستان، در طرح سیناد پیامک های حقوقی خاص و همچنین نکات مرتبط با برنامه ریزی و مطالعه موفق  به داوطلبین پیامک می شود.

ماجد: برگرفته ازمباحث آموزشی جدول دادِستان، در طرح ماجد جدول هایی با موضوعات حقوقی از بودجه بندی هر آزمون طراحی می شود تا داوطلبین با حل نمودن آن نکات جدیدی بیاموزند و نکات قیلی را نیز تثبیت نمایند.

تارُد: برگرفته از تحریر آموزشی رتبه های دادِستان، در طرح تارد هر یک از قبولشدگان آزمون وکالت یا کارشناسی ارشد عوامل موفقیت و منابع و روش مطالعه صحیح را بازگو می کنند در هر آزمون یک تارد در اختیار داوطلبین قرار می گیرد.

دانشیار حقوقی: یکی از قبولشدگان آزمون وکالت و یا ممتازین کارشناسی ارشد می باشد که بصورت حضوری و تلفنی به داوطلب مشاوره داده و برای او برنامه ریزی می کند همچنین از جهت روحی وی را حمایت می کند.

دوره امهات: دوره ای است که در آن مهمترین موضوعات(مباحث سوال خیز آزمون های اصلی) بصورت فشرده تدریس می شود.

باشگاه موفقیت: سلسه جلسات در مورد کسب موفقیت های بزرگ و افزایش اعتماد به نفس می باشد که داوطلبان آزمون های مفهومی مهارتی در آن شرکت می کنند.
آزمون‌های مفهومی مهارتی وکالت 1392/2/27


آزمون‌های مفهومی مهارتی وکالت 1391/12/4