آموزشگاه وکالت، سوالات آزمون وکالت، آزمون وکالت، داداِستان

آغاز برنامه ریزی،ورود به عرصه رقابت حرفه ای در آزمون وکالت سال 96 با شرکت در برنامه پیشرو،جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره05136050072 تماس حاصل فرمایید
جهت رزرو شرکت در کارگاه موجر و مستوجر ویژه تمامی گروههای آزمونی به سایت reg.dadsima.com مراجعه نمایید

کپی هیچگاه برابر اصل نیست! این جمله را حقوقدانان خوب می دانند.

حقوقدانان ارجمند

اصطلاح آزمون های مفهومی مهارتی (جایگزین آزمون های آزمایشی) و طرح های ابداعی آمایش، درسنامه، سیناد، تارد، آراد، ماجد، ثنا، یلدا و دانشیار حقوقی از ابتکارات و خلاقیت های انحصاری این مجموعه میباشد     لذا تقلید کورکورانه و بی پایه توسط سایرین علاوه بر اینکه موجب اضرار به داوطلبان  می باشد غیراخلاقی و نوعی سرقت علمی ادبی است. اینک ضمن هشدار به داوطلبان وخانواده هایشان هرگونه ارتباط این افراد سودجو با دپارتمان حقوق موسسه اندیشه سازان (داداِستان) تکذیب میشود بدیهی است موسسه از طریق مراجع قانونی با متخلفین برخورد می نماید.


 


حکایتی در مورد تقلید کورکورانه

شاگردی که شیفته ی استادش بود تصمیم گرفت تمام حرکات و سکنات استادش را زیر نظر بگیرد. فکر می کرد اگر کارهای او را بکند فرزانگی او را هم به دست خواهد آورد.استاد فقط لباس سفید می پوشید شاگرد هم فقط لباس سفید پوشید، استاد گیاهخوار بود شاگرد هم خوردن گوشت را کنار گذاشت و فقط گیاه خورد. استاد بسیار ریاضت می کشید، شاگرد تصمیم گرفت ریاضت بکشد و روی بستری از کاه خوابید.مدتی گذشت. استاد متوجه تغییر رفتار شاگردش شد. رفت تا ببیند چه خبر است. شاگرد گفت: «دارم مراحل تشرف را می گذرانم.سفیدی لباسم نشانه ی سادگی و جستجو است.گیاهخواری جسمم را پاک می کند.ریاضت موجب می شود که فقط به روحانیت فکر کنم.»

استاد خندید و او را به دشتی برد که اسبی از آن جا می گذشت. بعد گفت: «تمام این مدت فقط به بیرون نگاه کرده ای در حالی که این کمترین اهمیت را دارد. آن حیوان را آنجا می بینی؟ او هم با موی سفید، فقط گیاه می خورد و در اسطبلی روی کاه می خوابد. فکرمی کنی قدیس است یا روزی استادی واقعی خواهد شد؟»

چرا کپی چرا تقلید؟

تقلید کورکورانه و به دور از آگاهی و از روی خودباختگی، از عوامل اصلی رکود و ایستایی است، و هر جا که چنین مسئله ای رخ دهد، دلیلی بر به کار گرفتن اندیشه و جوشش فکر، باقی نمی ماند، و شخص تقلید کننده با سرسپردگی نابخردانه، راه شکوفایی عقل را بر خود خواهد بست.  تقلید کورکورانه از دیگران، اندیشه آدمی را در تنگنای چارچوب فکری دیگران به بند می کشد و توان پرواز در افق های تازه و روشن و دلخواه را از آدمی می ستاند. در مقابل خلاقیت ابتکار و نوآوری موجب جوشش و موفقیت بی پایان است امری که آشنایان با مجموعه حاضر به آن گواهی می دهند. بی تردید یکی از عوامل تمایز این مجموعه با سایر موسسات مشابه همین قدرت ابتکار و نوآوری است در ادامه تعدادی از نام ها و طرح های ابتکاری و انحصاری مجموعه به شما معرفی می شود:


1-ابداع اصطلاح آزمون های مفهومی مهارتی بجای آزمون های آزمایشی:

داوطلبان آزمون وکالت نیک می دانند که در مجموعه آزمون های مفهومی مهارتی نوع طراحی سوالات متفاوت بوده و به جای پاسخنامه درسنامه ارائه می شود و مجموعا 8 طرح از منضمات آزمون های مفهومی مهارتی می باشد.

2- ارائه سبک خاص آموزشی توسط اساتید موسسه:

داوطلبانی که در کلاس ها حضور داشته اند با این سبک های خاص آشنایی دارند.

3- ابتکار تاسیس باشگاه موفقیت:

جهت افزایش اعتماد به نفس داوطلبان آزمون های مفهومی مهارتی تمامی آنها می توانند در جلسات باشگاه موفقیت شرکت نمایند.

4- طراحی آمایش های آزمونی ویژه آزمون های مفهومی مهارتی و به منظور افزایش دانش و مهارت علمی

5- ابتکار طرح ماجد(مباحث آموزش جدولی دادِستان): به منظور تثبیت مطالب بعد از هر مرحله آزمون علاوه بر درسنامه جدولی حقوقی که از بودجه بندی همان آزمون طراحی شده است در اختیار داوطلبان قرار  می گیرد.

6_ درسنامه به جای پاسخنامه

7- ابتکار طرح سیناد(سامانه یادگیری نکات آموزشی دادِستان): از طریق این سامانه برای داوطلبان پیامک های با مضامین حقوقی و روانشناسی ارسال می شود.

8- ابتکار طرح تارد( تحریر آموزشی رتبه های برتر دادِستان): در این طرح در هر مرحله از آزمون ها رتبه های سال قبل رموز موفقیت خود را بصورت مکتوب در اختیار شرکت کنندگان در آزمون های مفهومی مهارتی قرار می دهند.

9- ابتکار طرح های ثنا، بامداد و دانشیار حقوقی که در آمایش اول معرفی خواهند شد.

10- طرح آراد


 

 

کپی هیچگاه برابراصل نیست! این جمله را حقوقدانان خوب می دانند.

 

اخیرا مشاهده شده است که عده ای سودجو در یک اقدام غیر اخلاقی و غیر قانونی از طرح ها و ابتکارات مجموعه کپی برداری کرده اند که این اقدام ناشایسته آنها مورد مذمت داوطلبین قرار گرفته است در همین راستا و در جهت حمایت از حقوق معنوی خود و داوطلبین، موسسه از طریق مراجع قانونی با متخلفین برخورد خواهد کرد.

 

 

حقوقدانان ارجمند

اصطلاح آزمون مفهومی مهارتی (جایگزین آزمون آزمایشی)

و

طرح های

آمایش

درسنامه

سیناد

تارد

آراد

ماجد

ثنا

یلدا

از ابتکارات و خلاقیت های انحصاری این مجموعه میباشد لذا تقلید کورکورانه و بی پایه توسط دیگران علاوه بر اینکه موجب تضرر داوطلبان می باشد غیراخلاقی ونوعی سرقت علمی ادبی است.اینک ضمن هشدار به داوطلبان وخانواده هایشان هرگونه ارتباط این افراد سودجو با دپارتمان حقوق موسسه اندیشه سازان (داداِستان) تکذیب میشود.