آموزشگاه وکالت، سوالات آزمون وکالت، آزمون وکالت، داداِستان

آغاز برنامه ریزی،ورود به عرصه رقابت حرفه ای در آزمون وکالت سال 96 با شرکت در برنامه پیشرو،جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره05136050072 تماس حاصل فرمایید
جهت رزرو شرکت در کارگاه موجر و مستوجر ویژه تمامی گروههای آزمونی به سایت reg.dadsima.com مراجعه نمایید

تدریس جزا به شیوه مفهومی و رمز نگاری

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۰/۰۶

تدریس قانون جدید مجازات اسلامی به شیوه مفهومی و رمزنگاری
پنجشنبه 93/10/11 ساعت 15 تا 19
به همراه اولین آمایش آزمون های مفهومی مهارتی
در تهران
(رایگان)با عناوین:
1.تحلیل آزمون وکالت 93 و بررسی عوامل موفقیت
2.چه بخوانیم؟
3.چگونه بخوانیم
4.چگونه برنامه ریزی نماییم؟
5.تدریس قانون جدید مجازات اسلامی به سبک مفهومی و رمز نگاریتمامی داوطلبان می توانند جهت اخذ کارت ورودی و شرکت در اولین آمایش آزمون های مفهومی - مهارتی در تهران با شماره 66478654-021 تماس حاصل نمایند.در این جلسه مواد 19 تا 25 قانون مجازات اسلامی جدید به شیوه مفهومی و رمزنگاری تدریس می شود. توضیحات آزمون ها و تصاویر کلاس جزا در قسمت ادامه مطلب...جزا به شیوه مفهومی و رمزنگاری

گزیده ای از تصاویر کلاس جزا و آزمون های مفهومی مهارتی

...


.


.

واژه نامه آزمون های مفهومی مهارتی:

درسنامه: بعد از هر آزمون در اختیار داوطلب قرار می گیرد که حاوی نکات آموزشی مهم و بدیع مربوط به هر سوال می باشد در مجموع آزمون های مفهومی مهارتی سال 1392 بیش از 12 هزار نکته حقوقی در درسنامه مطرح می شود.

سیناد: برگرفته از سامانه یادگیری نکات آموزشی دادِستان، در طرح سیناد پیامک های حقوقی خاص و همچنین نکات مرتبط با برنامه ریزی و مطالعه موفق  به داوطلبین پیامک می شود.

ماجد: برگرفته ازمباحث آموزشی جدول دادِستان، در طرح ماجد جدول هایی با موضوعات حقوقی از بودجه بندی هر آزمون طراحی می شود تا داوطلبین با حل نمودن آن نکات جدیدی بیاموزند و نکات قیلی را نیز تثبیت نمایند.

تارُد: برگرفته از تحریر آموزشی رتبه های دادِستان، در طرح تارد هر یک از قبولشدگان آزمون وکالت یا کارشناسی ارشد عوامل موفقیت و منابع و روش مطالعه صحیح را بازگو می کنند در هر آزمون یک تارد در اختیار داوطلبین قرار می گیرد.

دانشیار حقوقی: یکی از قبولشدگان آزمون وکالت و یا ممتازین کارشناسی ارشد می باشد که بصورت حضوری و تلفنی به داوطلب مشاوره داده و برای او برنامه ریزی می کند همچنین از جهت روحی وی را حمایت می کند.

دوره امهات: دوره ای است که در آن مهمترین موضوعات(مباحث سوال خیز آزمون های اصلی) بصورت فشرده تدریس می شود.

باشگاه موفقیت: سلسه جلسات در مورد کسب موفقیت های بزرگ و افزایش اعتماد به نفس می باشد که داوطلبان آزمون های مفهومی مهارتی در آن شرکت می کنند.

آمایش: از خدمات ویژه آزمون های مفهومی مهارتی است که در افزایش مهارت داوطلبان نقش ویژه ای دارد.جهت مطالعه عناوین آمایش ها بودجه بندی آزمون های مفهومی مهارتی را مطالعه نمایید.

ثنا: ویژه خانواده های داوطلبین است که در آمایش ها معرفی می شود.

و....
آزمون‌ ها و آمایش های مفهومی مهارتی وکالت

آزمون‌های مفهومی مهارتی وکالت