آموزشگاه وکالت، سوالات آزمون وکالت، آزمون وکالت، داداِستان

آغاز برنامه ریزی،ورود به عرصه رقابت حرفه ای در آزمون وکالت سال 96 با شرکت در برنامه پیشرو،جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره05136050072 تماس حاصل فرمایید
جهت رزرو شرکت در کارگاه موجر و مستوجر ویژه تمامی گروههای آزمونی به سایت reg.dadsima.com مراجعه نمایید

به گزارش دادسیما مراسم با شکوه تقدیر از پذیرفته شدگان موسسه در آزمون های وکالت و قضاوت در روز پنج شنبه 23 بهمن ماه در محل سالن همایش های بین المللی صدا و سیمای مشهد برگزار شد.
استاد حسین میر‌محمد صادقی در همایش افتخار آفرینان عرصه عدالت در مشهد اظهار داشت: وکیل خوب بودن چندان کار مشکلی نیست و با مطالعه و تسلط بر قوانین می‌توان به آن رسید اما مهم‌تر این است که انسان خوبی باشید.

وی گفت:  در 12 سال که تجربه ریاست دانشکده علوم قضایی را داشتم به یک نکته رسیدم که انسان باید اگر کاری به او سپرده شد به دنبال تایید استاد، رئیس یا هر شخص دیگری نباشد و تلاش کند به بهترین شکل آن را انجام دهد.

وی با تاکید بر اینکه در همه کارها از جمله پزشکی، مهندسی و کسب و کار اخلاق حرفه ای بسیار مهم است؛ افزود: اخلاق وکالت نیز بیش از 800 سال است که دنیا مطرح است و در بحث‌هایی مثل دریافت حق الوکاله‌ها یا محرمانه بودن ارتباطات بر آن تاکید می‌شود.

معاون حقوقی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر در برخی موارد در کشور دید مثبتی نسبت به یک وکیل وجود ندارد علت این است که نقش عمده وکیل در نجات افراد مضطر نادیده گرفته شده است.

میر محمد صادقی با بیان اینکه در 90 درصد از پرونده ها در کشوری مانند انگلستان قبل از برگزاری دادگاه اصلاح ذات البین اتفاق می‌افتد و این به امر تلاش وکیل پرونده است؛ افزود: نباید به هر قیمتی پرونده‌ای به دادگاه بیاید، بلکه خوب است وکلای ما نیز بتوانند به حل و فصل و مصالحه قبل از وقوع دادگاه دست یابند.

در این مراسم مجید قاضي‌زاده با یادآوری اهداف مجموعه افزود: هدف اساتید و اتاق فکر مجموعه صرفا موفقیت در آزمون وکالت نیست بلکه هدف نیل به موفقیت انسانی است.ایشان اظهار امیدواری نمود که رهنمودهای استاد میرمحمد صادقی نقشه راه برای همه وکلا قضات و اساتید باشد.

این مراسم با اجرای هنرمندانی از صدا و سیما نیز همراه بود.
در مراسم از رتبه یک کشور در آزمون وکالت 93 و سایر قبولشدگان آزمون های وکالت و قضاوت با اهدا جوایزی تقدیر بعمل آمد.

جهت ملاحظه تصاویر این همایش به گالری تصاویر سایت مراجعه کنید(اینجا کلیک نمایید)