آموزشگاه وکالت، سوالات آزمون وکالت، آزمون وکالت، داداِستان

آغاز برنامه ریزی،ورود به عرصه رقابت حرفه ای در آزمون وکالت سال 96 با شرکت در برنامه پیشرو،جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره05136050072 تماس حاصل فرمایید
جهت رزرو شرکت در کارگاه موجر و مستوجر ویژه تمامی گروههای آزمونی به سایت reg.dadsima.com مراجعه نمایید

تطبیق مستند سوالات و درسنامه های آزمون های مفهومی مهارتی با آزمون وکالت93

 

با استعانت از خداوند منان، آزمون های مفهومی-مهارتی در سال 1393  باز هم همچون سال های گذشته خوش درخشید و به لطف تیم تخصصی طراحان سوالات مفهومی مهارتی، درصد کثیری از سوالات آزمون وکالت 1393 (70%) با آزمون های مفهومی مهارتی عیناً و یا موضوعاً منطبق بود، به ضرس قاطع می توان گفت که اگر داوطلبان آزمون ها صرفاَ به سوالات و درسنامه ها اشراف کامل می داشتند، می توانستند حداقل به 80 سوال از مجموع 118 سوال ( به غیر از سوالات حذف شده در درس حقوق تجارت) پاسخ صحیح دهند، که موجب قبولی در تمامی کانون های کشور می شده است.

که به طور قطع باتوجه به نظرشرکت کنندگان در کلاسهای ویژه و نوین تدریس به شیوه مفهومی، رمزنگاری و تطبیقی فهم درسنامه ها و نکات حقوقی امکان پذیر نخواهد بود مگر با کسب آموزش و شرکت در کلاس ها ...

 

علت توفیق آزمون ها و استقبال بی نظیر از آن ها را می توان در دو عامل اصلی خلاصه کرد: 

1. «مفهومی-مهارتی بودن» آزمون های داداِستان که از ویژگی های  منحصربفرد و وجه ممیزه ی آن است و داوطلب را برای رویارویی با هر گونه سوالی اعم از بینشی و دانشی آماده می نماید.

2. درسنامه های غنی و پرنکته  که نکات مهم مطروحه در کتب مختلف راگردآوری نموده است و  مراجعه ی به آن ها موجب صرفه جویی در وقت و جلوگیری از سردرگمی و تعدد منابع  مطالعاتی می گردد. 

 

 

در ادامه، تطبیق مستند آزمون  وکالت 1393 با آزمون های مفهومی-مهارتی  به تفصیل شرح داده شده است تا داوطلبین آزمون وکالت خود واقف به جایگاه مهم آزمون ها و درسنامه ها شوند و آن ها را در اولویت مطالعاتی خود قرار دهند و در نهایت به نتیجه ی مطلوب خود برسند.

 

جهت دانلود تطبیق مستند 93 اینجا کلیک نمایید.


 

جهت مشاهده صفحه دانلود تطبیق مستند 94 اینجا کلیک نمایید