آموزشگاه وکالت، سوالات آزمون وکالت، آزمون وکالت، داداِستان

آغاز برنامه ریزی،ورود به عرصه رقابت حرفه ای در آزمون وکالت سال 96 با شرکت در برنامه پیشرو،جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره05136050072 تماس حاصل فرمایید
جهت رزرو شرکت در کارگاه موجر و مستوجر ویژه تمامی گروههای آزمونی به سایت reg.dadsima.com مراجعه نمایید

مجرمی که زندان او را میلیونر کرد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۱

استفان سلوین در سال 2005 به اتهام سرقت اتومبیل و رانندگی پس از مصرف مواد مخدر به زندان نیومکزیکو اعزام شد و حدود دو سال را در سلول انفرادی سپری کرد.


 استفان سلوین حدود دو سال را در سلول انفرادی سپری کرد و تحقیرهای بی‏‎شماری را متحمل شد. در این مدت سلامت جسمی و روانی او به خطر افتاد.
استفان در مدت 22 ماه به دلیل فقدان بهداشت سلول انفرادی دچار قارچ و زخم‎های پوستی شد. حتی موی سر و صورت او را زندانبان ها کوتاه نمی‎کردند. وضع روانی او مختل شده و سلامت جسمی‎اش از بین رفت.
پس از خروج از زندان ناحیه دونا آنا ایالت نیومکزیکو وکیل استفان شکایتی را بر ضد مقامات این زندان در دادگستری ایالتی طرح کرد.


دادگاه سیستم قضایی ناحیه دونا آنا را به پرداخت 5. 15 میلیون دلار غرامت به استفان محکوم کرد. دادگاه ابتدا مبلغ 22 میلیون دلار را به عنوان غرامت تعیین کرده بود اما سیستم قضایی ناحیه دونا آنا خواستار تجدیدنظر در این حکم شد.
سرانجام دو طرف به روی مبلغ 15.5 میلیون دلار غرامت به توافق رسیدند. مت کویت وکیل استفان سلوین در گفت و گو با شبکه NBC News گفت: « سلامت روانی موکل من کاملا مختل شده و او هنوز بهبود نیافته است. هیچ مبلغی نمی‎تواند سلامت او را بازگرداند. با این حال، وی می‎تواند با دریافت این غرامت خود را مداوا کرده و زندگی تازه‎ای را آغاز کند.»