آموزشگاه وکالت، سوالات آزمون وکالت، آزمون وکالت، داداِستان

آغاز برنامه ریزی،ورود به عرصه رقابت حرفه ای در آزمون وکالت سال 96 با شرکت در برنامه پیشرو،جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره05136050072 تماس حاصل فرمایید
جهت رزرو شرکت در کارگاه موجر و مستوجر ویژه تمامی گروههای آزمونی به سایت reg.dadsima.com مراجعه نمایید

درخشش رتبه های تک رقمی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۱۱/۱۰

افتخارآفرینی و درخشش نخبگان دادِستان درآزمون وکالت1391

کسب رتبه های 1و2و3و4و7و8و9 

وکسب رتبه های دوقلو توسط دادِستانی ها

فیلم تصویر و مصاحبه با تک رقمی های دادِستان

 

اگر اعلام نتایج آزمون وکالت 91 و تاخیر در اعلام آن یک اثر تاریخی شد بی تردید کثرت قبولشدگان گروه حقوق موسسه اندیشه سازان (دپارتمان حقوق دادِستان) و کسب 7 رتبه تک رقمی و همچنین کسب رتبه های دو قلو از آثار ماندگار دادِستان خواهد شد. متاسفانه پس از اعلام نتایج شایعه ای بی اساس مطرح شد که موفقیت دادِستانی ها و کثرت قبولی ها(اسامی تمامی پذیرفته شدگان دادِستان پس از اعلام اسامی توسط کانون اعلام خواهد شد)بواسطه ارتباط اساتید دادِستان با طراحان سوال می باشد که این موضوع کذب بوده و قویا توسط دادِستان تکذیب شد.بی شک دادِستانی ها با رد این شایعه خود می دانند که علت قبولی،تلاش ویژه آنها در کنار استفاده از خدمات آموزشی بوده است.

اما همه داوطلبان آزمون وکالت همواره اشتیاق دارند که با تک رقمی ها بیشتر آشنا شوند و از تجربه آنها استفاده کنند.با توجه به حضور رتبه های 1 و 2 و 3 و 4 در محل دادِستان (در روز پنج شنبه 91/10/7)مصاحبه ای تفصیلی با رتبه های برتر ضبط شده است که اینک خلاصه ای از آن مصاحبه و به همراه تصاویر و فیلم کوتاه در اختیار شما داوطلبین آزمون وکالت 92 قرار می گیرد.

 پس از تکثیر و آماده سازی سی دی مصاحبه تفصیلی، داوطلبان می توانند به منظور تهیه آن به موسسه اندیشه سازان (دپارتمان تخصصی حقوق دادِستان) مراجعه کنند. این سی دی حاوی مطالب بسیار کلیدی در مورد روش های مطالعه و علل موفقیت این عزیزان می باشد. ضمنا اسامی کلیه پذیرفته شدگان و رتبه های دوقلو دادِستان پس از اعلام قطعی اسامی پذیرفته شدگان در سایت بارگذاری می شود.

برای دیدن تصاویر و مصاحبه به قسمت ادامه مطلب بروید.


جهت دانلود فیلم مصاحبه با رتبه‌های 1، 2، 3 و 4 اینجا کلیک کنید

 

 

 

گفتگوی دادِستان با رتبه یک کانون خراسان خانم فرزانه صفری 

 

دادِستان: ضمن عرض تبریک ویژه و کسب رتبه یک خوشحال میشویم اگر در ابتدا خود را معرفی فرمایید

 

رتبه یک(فرزانه صفری): اینجانب فرزانه صفری فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور می باشم.

 

دادِستان: رمز موفقیت خود را در چه می دانید؟

 

رتبه یک: من رمز موفقیت خودم را تعیین هدف و تمرکز برای رسیدن به آن میدانم.

 

دادِستان: آیا فکر می کردید بتوانید رتبه یک شوید؟

 

رتبه یک: زمانی که به موسسه آمدم و سطح علمی بالای سایر همکلاسی هایم را دیدم کمی نگران شدم که شاید قبول نشوم اما بعد از چند ماه از حضورم، افزایش سطح علمی خودم را حس کردم و به قبولی خودم مطمئن شدم.در واقع با حضور در این مجموعه استعداد و توانایی خودم را کشف کردم.

 

دادِستان:کدامیک از خدمات دپارتمان حقوق بیشترین تاثیر را در قبولی شما داشت؟ و نقش این خدمات به چه میزان بود؟ (آزمون،کلاس،مشاوره)

 

رتبه یک:من از تمامی خدمات موسسه استفاده کردم اما هریک از فعالیتها تاثیر خودش را دارد. در مورد کلاس از آنجاییکه من دانش آموخته دانشگاه پیام نور بودم شرکت در کلاسها بسیار برایم مفید بود البته ناگفته نماند که وجود اساتید باتجربه و همچنین شیوه تدریس متفاوت در این موسسه مهمترین عامل بود چون شیوه تدریس به گونه ای بود که مطالب درسی با تمام نکات مهارتی و تستی آن که معمولا در دانشگاه به آن پرداخته نمیشود تدریس می شد و دیگر نیاز نبود که داوطلب وقتش را صرف جمع آوری نکات مهم کند.

 

از طرف دیگر برای شخص من حضور در یک جمع حقوقی و دیدن رقبا و نیز وجود فضایی برای یک رقابت سالم و دوستانه انگیزه و تلاش من را بیشتر می کرد و من به صراحت می گویم که بدون دادِستان هرگز موفق به کسب این رتبه نمیشدم شاید فقط در رتبه های آخر قبول می شدم.

 

دادِستان:سطح سوالهای آزمونهای ازمایشی موسسه را چطور دیدید؟

 

رتبه یک:سطح سوالها بسیار عالی بود واز نظر مفهومی بودن با آزمون اصلی وکالت خیلی شبیه سازی شده بود و من نمونه آنها را در جای دیگری ندیده بودم. البته در درسنامه بسیار نکات مفیدی مطرح می شد.

 

دادِستان:آیا شرکت در ازمون های آزمایشی و کلاس را به داوطلبین وکالت 92 توصیه میکنید؟

 

رتبه یک:اگر کسی بنیه علمی قوی ندارد باید حتما در کلاس شرکت کند البته با اینکه من از نظرسطح علمی ضعیف نبودم اما در کلاس نکاتی را دریافت کردم که در آزمون وکالت کاملا سرنوشت ساز بود و من در هیچ کجا و هیچ کتابی آنها را فرا نگرفته بودم.

 

دادِستان:آزمونهای آزمایشی تا چه حد در کسب این موفقیت تاثیر گذار بود؟

 

رتبه یک: به نظر من چون رقابت در ازمون اصلی بسیار شدید است بدون شرکت در آزمونهای آزمایشی نمی توان در آزمون اصلی قبول شد.(البته این نظر شخصی من است)همانطور که میدانید یکی از رمزهای موفقیت داشتن یک برنامه خوب و ایده ال است که این برنامه ریزی با شرکت در آزمونهای آزمایشی محقق می شود.کثرت منابع مطالعاتی فرد را دچار سردرگمی میکند اما بودجه بندیهای آزمونی داوطلب را از بلاتکلیفی در می آورد و همچنین به وجود آمدن حس رقابت تلاش فرد را برای رسیدن به هدف چند برابر می کند و از طرف دیگر داوطلب میتواند موقعیت و سطح واقعی خود را بین سایر داوطلبین بسنجد.

 

دادِستان: برای داوطلبینی که امسال موفق به قبولی در آزمون وکالت نشدند چه توصیه هایی دارید؟

 

رتبه یک:اگر امسال مطالعه جدی نداشتید و موفق به قبولی نشدید با یک برنامه ریزی و تعیین هدف مطالعه خود را شروع کنید،فراموش نکنید که اراده و اعتماد به نفس شرط لازم برای رسیدن به هدف است.اما اگر جزو آن دسته از افراد هستید که با وجود مطالعه و جدیت در آزمون قبول نشدید پس از اعلام نتایج زمانی را به استراحت،تفریح،دید و بازدید دوستان و اقوام،شادی یا حتی گریه اختصاص دهید و پس از آن با یک تصمیم قاطع و با توکل به خداوند راه رسیدن به هدف خود را آغاز کنید و مطمئن باشید اگر اراده کنید و چیزی را بخواهید ،رسیدن به آن غیرممکن نیست.  تجربه بر من ثابت نمود که بایستی از زمستان شروع به مطالعه کرد.


دادِستان:سرکار خانم صفری با یک جمله کوتاه لغات زیر را توصیف کنید

 

برف: زیبایی امروز

 

شب یلدا: شب یلدای دادِستان امسال برایم بسیار خاطره انگیز بود.

 

مردودی: بهش اصلا فکر نمی کنم.

 

وکالت: هدف

 

استاد: مهربانی،دلسوزی،عشق

 

خراسان: کانون

 

دادِستان: یک اتفاق خوب

  

 گفتگوی دادِستان با رتبه دو آزمون وکالت خانم صفا نصیری

 

دادِستان: ضمن عرض تبریک ویژه و کسب رتبه یک خوشحال میشویم اگر در ابتدا خود را معرفی فرمایید.

 

رتبه دو(صفا نصیری): اینجانب صفا نصیری فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد می باشم.

 

دادِستان: مطالعه و برنامه ریزی خود را از چه زمانی شروع کردید؟

 

رتبه دو(صفا نصیری):من در بهمن ماه 90 فارغ التحصیل شدم و از اول اردیبهشت بدون هیچ وقفه ای مطالعه را شروع کردم.

 

دادِستان: اراده و اعتماد به نفس چه نقشی در کسب موفقیت شما داشت؟

 

رتبه دو: اگر خواسته باشید و اراده کنید صد در صد قبول می شوید .

 

دادِستان: بهترین زمان برای شروع مطالعه چه زمانی است؟

 

رتبه دو: هرچه زودتر بهتر و اگر از همین الان مطالعه را شروع کنید بسیار عالیست چون هرچه وقت تنگ تر شود قطعا زحمت شما بیشتر خواهدشد.

 

دادِستان: به نظر شما شرکت در آزمونهای آزمایشی تا چه حد در موفقیت شما نقش داشت؟

 

رتبه دو: من فکر می کنم بدون شرکت در آزمونهای آزمایشی  هرگز در آزمون وکالت قبول نمی شدم.(مدیریت زمان،شرایط جوی که در آن قرار می گیرید،سطح سوالات،ارزیابی سطح علمی داوطلب،ترتیب درسها در آزمون اصلی،همه و همه تجربیاتی است که در آزمونهای آزمایشی کسب میشود)

 

دادِستان:به داوطلبانی که امسال قبول نشده اند چه توصیه ای دارید.

 

رتبه دو:با اراده و تعیین هدف مطالعه خود را شروع کنید و این راهی است که باید آن را طی کنید.6ماه یا بیشتر تلاش کنید و زحمت بکشیدتا یک عمر به خود افتخار کنید و باعث افتخار خانواده خود شوید.تنها چیزی که می تواند برای شما مسکن باشد یاد خداست،اراده کنید و دوباره تصمیم بگیرید و فراموش نکنید که نه تنهاچیزی را از دست نداده اید بلکه سطح دانش حقوقی خود را برای سال آینده افزایش داده اید.

 

دادِستان:خانم نصیری یک لحظه تصور کنید که قبول نمی شدید،در این شرایط چه می کردید؟

 

رتبه دو:من قبل از اعلام نتایج خودم را در این شرایط قرار داده بودم و البته خیلی سخت است و فکر می کردم اگر قبول نشوم دنیا تمام می شود.اما انسان شرایطی را تصور کند که مثلا عزیزی را از دست می دهد،در این شرایط پس از مدتی این حادثه به فراموشی سپرده می شود پس قبول نشدن در آزمون وکالت در مقابل از دست دادن عزیز چیزی نیست.این که ما هنوز نفس داریم،حیات و نعمت سلامتی را داریم به ما امید می دهد.پس فقط اراده کنید و دوباره مطالعه خود را شروع کنیدچون سیل انبوهی از جمعیت هر ساله وارد رقابت با شما می شوند.


دادِستان:سرکار خانم نصیری بایک جمله کوتاه لغات زیر را توصیف کنید

 

پنجم دی:سومین روزی که قشنگترین روز عمرم بود و شاید هیچ وقت تکرار نشه.

 

وکالت:بهترین هدف

 

خراسان:امام رضا

 

دادِستان:آغاز موفقیت من

 

 گفتگوی دادِستان با رتبه سه سهمیه کانون مرکز آقای احمد دلدار

 

دادِستان:ضمن عرض تبریک ویژه و کسب رتبه سه خوشحال میشویم اگر در ابتدا خود را معرفی فرمایید.

 

رتبه سه: به نام خدا.احمد دلدار هستم رتبه 3 سهمیه کانون مرکز،فارغ التحصیل دانشگاه آزاد مشهد

 

دادِستان:با توجه به اینکه امسال سال دومی است که در آزمون وکالت شرکت کردید ،دلیل قبولی خود وکسب رتبه برتر را در چه می دانید؟

 

رتبه سه: زحمتی که من امسال کشیدم خیلی کمتر از پارسال بود اما علت قبولی من در امسال این بود که شیوه درس خواندن و رقابت رادر دادِستان یاد گرفتم.

 

دادِستان:شرکت در کلاسها و آزمونها تا چه حد در موفقیت شما تاثیر داشت؟

 

رتبه سه:در کلاسهای موسسه سبک مطالعه و درس خواندن را یاد گرفتم و آزمونها فوق العاده،فوق العاده به من کمک کرد،وقتی رتبه هایم خوب میشد خیلی خوشحال میشدم و این به من انگیزه بیشتری میداد و فهمیدم که من هم می توانم زرنگ و درسخوان باشم.(با توجه به اینکه معدل کارشناسی من 14 بود) و همین انگیزه من را بیشتر میکرد.

 

دادِستان:پس ازاینکه در سال گذشته در آزمون وکالت قبول نشدید چی کار کردید؟

 

رتبه سه:تصمیم گرفتم که امسال هرطور شده آزمون قبول بشم برای همین هم به دنبال یک موسسه حقوقی رفتم و چون محل این موسسه فضای خوبی برای پارک ماشین داشت همان جا را انتخاب کردم و این اتفاق خنده دار فقط و فقط خواست خدا بود و من خدا را شکر می کنم،خدا راشکر می کنم،خدا را شکر می کنم که به اینجا آمدم و با استادهای خیلی خوب اینجا آشنا شدم.

 

دادِستان:جناب آقای دلدار با یک جمله کوتاه لغات زیر را توصیف کنید

 

وکالت:هدف

 

شب یلدا:یک دقیقه خواب بیشتر

 

خراسان:امام رضا

 

دادِستان:انگیزه،شور،موفقیت،تلاش و همه چیز

 


 گفتگوی دادِستان با رتبه چهار کانون خراسان آقای مهدی هاشم پور

 

 

 بعد از مصاحبه با رتبه 4 کانون خراسان آقای هاشم مهدی پور مشخص شد که علاوه بر ایشان آقای میلاد انصاری نسب دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه فردوسی نیز موفق به کسب رتبه 4 کانون خراسان شده اند که معدل این دو نفر دقیقا یکسان است بدینوسیله  دادِستان با تبریک ویژه به ایشان برای هر این دو این عزیزان آرزوی موفقیت دارد.

دادِستان:ضمن عرض تبریک ویژه و کسب رتبه چهار خوشحال میشویم اگر در ابتدا خود را معرفی فرمایید.

 

رتبه چهار: هاشم مهدی پور هستم.فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور مشهد،دانشجوی کارشناسی ارشد و رتبه 4کانون خراسان

 

دادِستان:با توجه به اینکه در گفتگو با رتبه 1(خانم صفری)شما اشاره کردید که شیوه مطالعه نسبتا مشابهی با ایشان داشتید،اختلاف رتبه شما (3رتبه)از کجا ناشی می شود؟

 

رتبه چهار: تنها وجه تمایزی که بین مطالعه خودم و خانم صفری دیدم این بود که ایشان زودتر و بیشتر از من از محیط آموزشی و کلاس استفاده کردند و اگر من صد سال دیگر درس می خواندم محال ممکن بود که فاصله رتبه من و ایشان برداشته شود چون ایشان زودتر از من در این محیط قرار گرفتند و بسیاری از مطالب هست که فقط در فضای آموزشی پیدا می شود ودر هیچ کتابی یافت نمی شود، به نظر من پر کردن فاصله رتبه ها فقط و فقط با حضور در کلاسها و محیط های آموزشی امکان پذیر است.

 

 

دادِستان: محیط تا چه اندازه در کسب موفقیت شما تاثیرگذاربود؟

 

رتبه چهار:من پس از شرکت در کلاسها متوجه شدم که اگر یادگیری مطالب و آموزش 50درصد در موفقیت تاثیر داشته باشد،تعامل با محیط آموزشی و کلاس و رقابت تاثیر100درصدی دارد و اگر من در کلاس شرکت نمی کردم شاید،شاید فقط قبول می شدم ولی رتبه 4 را کسب نمی کردم و مفیدترین تجربه من این بود که در آزمونهای آزمایشی خودم را در شرایط آزمون واقعی(به همراه استرس)قرار می دادم و آخرین آزمون راتفریحی و بدون استرس شرکت کردم،دیدم که در آزمون به همراه استرس رتبه خوبی کسب نکردم اما در آزمون بدون استرس رتبه خوبی به دست آوردم.در واقع خروج از محیط استرس زا در نتیجه تجربیاتی بود که در آزمونهای آزمایشی کسب کردم و اگر به دادِستان نمی آمدم هرگز این تجربه و به تبع آن این موفقیت را کسب نمی کردم.

 

دادِستان:آخرین صحبت با داوطلبان

 

رتبه چهار:بدست آوردن موفقیت،قبولی و رتبه خوب خیلی سخت نیست،ظرفیت انسانها آنقدر بالاست که اگر یک صدم آن را هم بکار بگیرند موفق خواهند شد،فاصله قبول شدگان و قبول نشدگان زیاد نیست و فقط با برنامه ریزی و قرار گرفتن در محیط جبران می شود

 

دادِستان:جناب آقای مهدی پوربا یک جمله کوتاه لغات زیر را توصیف کنید

 

5دی:آرامش بعد از طوفان

 

مردودی:یک درس،یک تجربه

 

وکالت:عشق

 

معلم:عاشق

 

دادِستان:دوستش دارم

 

 

 

مشروح گفتگو با رتبه های برتر در اختیار علاقه مندان بصورت لوح فشرده قرار خواهد گرفت.