وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

آزمون کارشناسان رسمی رسمی دادگستری در سال ۹۸ برگزار می‌شود

آزمون کارشناسان رسمی رسمی دادگستری در سال ۹۸ برگزار می‌شود

1398/06/31

 شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری:
آگهی آزمون روز ۳ مهر منتشر خواهد شد

 شورای‌عالی کارشناسان رسمی دادگستری از برگزاری آزمون کارشناسان رسمی رسمی دادگستری در سال ۱۳۹۸ خبر داد.

در روزهای اخیر یک فایل PDF به عنوان «دفترچه راهنمای غیررسمی آزمون کانون کارشناسان رسمی دادگستری ۹۸» در برخی کانال‌های تلگرامی انتشار یافته که حکایت از برگزاری این آزمون در پاییز سال جاری دارد.

منتشرکنندگان این فایل مدعی هستند که ثبت‌نام آزمون در مهرماه سال جاری انجام می‌شود و آزمون نیز در آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

در عین حال شورای‌عالی کارشناسان رسمی دادگستری در واکنش به انتشار این آگهی، اطلاعیه‌ای را منتشر کرد و در آن بدون تأیید یا تکذیب محتوای این فایل، از داوطلبان خواست تا اخبار رسمی را از سایت این مرکز پیگیری کنند.متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

    به اطلاع داوطلبان آزمون کارشناسی رسمی دادگستری سال ۱۳۹۸می‌رساند، انتشار هرگونه آگهی مبنی بر برگزاری آزمون به هر طریق دیگر جز سایت رسمی شورای‌عالی کارشناسان رسمی دادگستری فاقد اعتبار است. به داوطلبان محترم توصیه می‌شود برای دریافت اطلاعات لازم در این خصوص منحصراً به سایت شورای‌عالی کارشناسان رسمی دادگستری مراجعه نمایند.

ساعاتی بعد از اطلاعیه دیگری از سوی این شورا منتشر شد که از انتشار آگهی آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ۹۸ در روز ۳ مهر خبر می‌داد.جایزه ویژه حقوق دادن برتر