وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان ( داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

اهدای گواهینامه های وزارت علوم به برتران نخستین دوره حقوق رمز ارزها در ایران

اهدای گواهینامه های وزارت علوم به برتران نخستین دوره حقوق رمز ارزها در ایران

1401/09/26


▪️طی مراسمی با حضور استاد مجید قاضی زاده و مدرس دوره حقوق رمز ارزها در ایران و عضو انجمن بلاک چین آمریکا و تعدادی از دانشپذیران نخستین دوره حقوق رمزارزها، از برتران این دوره آموزشی تقدیر و گواهینامه‌های صادره از وزارت علوم تحقیقات و فناوری به ایشان تقدیم گردید.
▪️در ابتدای این مراسم فاطمه رئوفی فرد، کارشناس و مشاور عالی دپارتمان کاربردی موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان ( داداستان ) به برتران نخستین دوره حقوق رمز ارزها به جهت اخذ گواهینامه رسمی تبریک افزود: تمامی شرکت کنندگانی که موفق به اخذ گواهینامه شرکت در دوره رمز ارزها شده اند می‌توانند با مراجعه به سایت وزارت علوم تحقیقات و فناوری اعتبار گواهینامه خود را راستی آزمایی نمایند.
▪️وی ادامه داد: گواهینامه‌های صادره واجد مزیت‌های متعددی هستند. این مزیت‌ها عبارت‌اند از: ۱.این مدرک مشابه مدارک رسمی دانشگاه‌ها دارای هولوگرام وزارت علوم است، ۲.قابلیت ترجمه رسمی زیر نظر قوه قضاییه و وزارت امور خارجه را دارند. ۳.گواهینامه صادره اعتبار بین المللی دارد و جهت ارائه سوابق و رزومه علاوه بر ایران در کشورهای دیگر جهان هم معتبر است. ۴.امکان جعل در گواهینامه های صادره به جهت برخط بودن و قابلیت راستی آزمایی آنلاین وجود ندارد.
▪️در ادامه این نشست نیز استاد مجید قاضی زاده توضیحات مختصری درباره آخرین اخبار حقوق رمز ارزها بیان نمود و خطاب به دانشپذیران افزود: به شما باید دو تبریک گفت، اول اینکه این دوره را با موفقیت سپری و موفق به اخذ گواهینامه شده‌اید و دوم اینکه «اولین» هستید، یعنی اولین کسانی که موفق به اخذ گواهینامه در نخستین دوره حقوق رمز ارزها در ایران شده اند.
▪️عضو انجمن بلاک چین آمریکا گفت: با توجه به اهمیت حقوق رمز ارزها و تشکیل پرونده‌های متعدد قضایی و ابهامات فعالان اقتصادی و مدیران بخش‌های خصوصی و دولتی‌ امیدواریم تا به زودی دومین دوره حقوق رمز ارزها و دوره‌های تکمیلی و پیشرفته در این زمینه برگزار گردد.
▪️در پایان این مراسم گواهینامه‌های رسمی نخستین دوره حقوق رمز ارزها به برتران این دوره تقدیم گردید


✔️جهت کسب مشاوره تحصیلی با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل نمایید.

☎️ 05136050072
☎️ 09906262998جایزه ویژه حقوق دادن برتر


فرم عضویت در سامانه های اطلاعاتی رایگان داداِستان

وارد کردن فیلدهای ستاره دار اجباری است

CAPTCHA code