وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

همایش باشگاه موفقیت -آذر 96

همایش باشگاه موفقیت -آذر 96

1396/09/26

همایش بزرگ موفقیت با حضور استاد مطرح NLP جناب استاد ذاکر، بنیانگذار باشگاه موفقیت و استاد مصطفی شریعتی توان خواه موفق در روز سه شنبه 96/09/20 با حضور جمعی از اساتید و دانش آموختگان عرصه حقوق در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در آغاز مدرس باشگاه موفقیت، استاد ذاکر با طرح چند سوال سخنرانی خود را شروع کردند؛ چرا با توجه به نگارش کتاب های متعدد در عرصه روانشناسی و موفقیت ما تاثیر و تغییری را در روند زندگی افراد جامعه در جهت به زیستن مشاهده نمی کنیم و برخی از افراد احساس نارضایتی از شرایط فعلی خود دارند؟  در پاسخ این سوال مبحث شناخت خود و عدم معلق بودن و بلاتکلیفی در جهت تحقق باور و تحقق اهداف را مطرح کردند.
سخنران بعدی همایش جناب آقای مصطفی شریعتی، علی رغم ناتوانی های جسمانی می توان ایشان را مصداق یک فرد موفق و منحصر به فردترین شخص در زمینه موفقیت های فردی معرفی نمود. استاد شریعتی، نقاش و داور کشوری و دبیر جشنواره استانی با طرح سوالاتی چون، آیا تمایل دارید زندگی بهتری داشته باشید؟ گفتند ما به انجام بسیاری از کارها تمایل داریم اما اراده انجام آن کار را در خود ایجاد نمی کنیم و همین امر باعث می شود هیچگاه خواستن های ما محقق نشود.در بخش دیگری از صحبت های خود در خصوص نظریه انتخاب که مبنی بر این است، ما به عنوان یک انسان برای دست یافتن به آنچه می‌خواهیم، چگونه رفتارمان را انتخاب کنیم. بر اساس این نظریه ما آزاد هستیم هر کاری را که دوست داریم انجام دهیم اما مهم این است بدانیم انتخاب هایی که در طول زندگی انجام می دهیم خود فرد این مسیر و اهداف را انتخاب کرده است و در قبال رفتار انتخاب شده، طبیعتا هزینه هایی را نیز باید بپردازد.
مراسم با برگزاری قرعه کشی و اهدای جوایز نفیس به اتمام رسید. در پایان جهت ارتباط گیری هر چه موثرتر و اطلاع از برنامه های آتی باشگاه موفقیت کانال داداستان Tdadestan@ و سایت http://dadsima.com اعلام شد.جایزه ویژه حقوق دادن برتر