وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

اعلام جزئیات دریافت استعلامات قبول شدگان آزمون ورودی کارآموزی وکالت کانون وکلای دادگستری مرکز سال 1396

اعلام جزئیات دریافت استعلامات قبول شدگان آزمون ورودی کارآموزی وکالت کانون وکلای دادگستری مرکز سال 1396

1396/11/21

کانون وکلاي دادگستري مرکز ضمن تبریک به پذیرفته شدگان آزمون وکالت 96 براي جلوگيري از هر گونه ابهام و اشتباه در انجام امور محول،از پذیرفته شدگان درخواست کردند به جزئیات زیر توجه نمایند.

نحوه اقدام در مورد استعلامات:

الف) پزشکي قانوني: (( پذیرش پزشکی قانونی در شهر تهران روزانه 15 نفر می باشد لذا جهت مراجعه به تاریخ نامه توجه شود ))

1-قبول شدگانی که در استان تهران سکونت دارند بايد استعلام پزشکي قانوني خود را صرفاً به تاریخ نامه در ساعت (8-10) به پزشکی قانونی به نشاني: تهران- ضلع جنوبي پارک شهر- خيابان بهشت- سازمان پزشکي قانوني ارائه دهند و قبول شدگانی که در شهري غير از استان تهران سکونت دارند بايد استعلام پزشکي قانوني خود را به تاریخ نامه به سازمان پزشکي قانوني شهر خود يا نزديکترين شهر محل سکونت خود ارائه دهند تا از آنان تست عدم اعتياد بعمل آيد.

2- پاسخ پزشکي قانوني در پاکت در بسته و مهر و موم شده تحويل شما مي شود لذا تاکيد مي گردد از باز نمودن پاکت جداًخودداري فرماييد.

3-استعلام پزشکي قانوني بايد حتماً در واحدهاي پزشکي قانوني که زير نظر قوه قضاييه مي باشد انجام شود بنابراين از مراجعه به مراکز درماني دولتي و يا خصوصي خودداري فرماييد. ممکن است سازمان پزشکي قانوني شما را به يک مرکز درماني جهت انجام تست عدم اعتياد معرفي نمايد در صورت انجام چنين کاري پاسخ مرکز درماني بايد مجدداً به پزشکي قانوني ارائه تا سازمان پزشکي قانوني پاسخ را به کانون اعلام نمايد.

4-در صورت عدم مراجعه به موقع به سازمان پزشکي قانوني تحت هيچ شرايطي استعلام مجدد صادر نمي گردد.

5-همراه داشتن يک قطعه عکس و کارت عابر بانک و کارت ملی در زمان مراجعه به پزشکي قانوني الزامي است.

6- پزشکی قانونی روزهای پنچشنبه تعطیل است لذا روزهای مراجعه شنبه تا چهارشنبه می باشد.

ب) تشخيص هويت:

قبول شدگانی که در شهر تهران سکونت دارند بايد ظرف يک هفته به اداره تشخيص هويت منطقه محل سکونت خود مراجعه نمايند و قبول شدگانی که در شهري غير از شهر تهران سکونت دارند بايد ظرف يک هفته اين استعلام را به نيروي انتظامي محل سکونت خود ارائه نمايند.

ج) استعلام دانشگاه:

قبول شدگان بايد اين استعلام را ظرف يک هفته به دانشگاهي که ازآن مدرک کارشناسي خود را اخذ نموده تحويل دهد، معمولاً اکثر دانشگاه ها تاييديه خود را راساً به کانون ارسال مي نمايند بنابراين قبول شده وظيفه اي جهت تحويل پاسخ اين استعلام را به کانون ندارد.

توجه خيلي مهم : ضرورت دارد قبول شدگان پاسخ هر سه استعلام را پس از دريافت از مرجع مربوط نزد خود نگه دارند و با هم تحويل دايره صدور پروانه دهند بنابراين از ارائه پاسخ هر استعلام بطور جداگانه به کانون موکداً خودداري فرماييد. چنانچه دانشگاه پاسخ استعلام کانون را راساً ارسال نمود قبول شده فقط پاسخ دو استعلام ديگر را بايد تحويل کانون دهد.

-نحوه معرفي وکيل سرپرست و انتخاب شهر مجدداً از طریق سایت کانون و یا با ارسال پیام کوتاه اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه ارائه پاسخ استعلامات : از طریق پست سفارشی پیشتاز  یا مراجعه حضوری می توانید به کانون ارائه نمائید.

مطالعه و انجام مراحل و موارد یاد شده در بالا برای تمامی پذیرفته شدگان ضرورت دارد.


جهت دریافت استعلام ها اینجا کلیک نمایید
جایزه ویژه حقوق دادن برتر