وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

استخدام ۲۴۵ نفر طی سال آینده در آموزش و پرورش لرستان

استخدام ۲۴۵ نفر طی سال آینده در آموزش و پرورش لرستان

1396/11/24

پیرو انتشار خبر برگزاری استخدامی جدید آموزش و پرورش، مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از جذب ۲۴۵ نفر در آزمون استخدامی ماده ۲۸ دستگاه‌های اجرایی سال آینده خبر داد.
خدانظر دریکوند، مدیر کل آموزش و پرورش لرستان ،در دویست و دومین جلسه کمیته برنامه‌ریزی آموزش و پرورش لرستان از جذب ۲۴۵ نفر در آزمون استخدامی ماده ۲۸ دستگاه‌های اجرایی سال آینده خبر داد.
وی افزود: دستگاه برگزارکننده این آزمون سازمان سنجش است و داوطلبان در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی با رعایت بوم‌گزینی و نیاز مناطق و شهرستان‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.
دریکوند ادامه داد: این نیروها صرفاً در رشته‌های آموزگاری، دبیری و هنرآموزی و با اولویت خدمت در مناطق محروم به‌کارگیری خواهند شد.
وی اضافه کرد: چون سهمیه و رشته هر منطقه یا شهرستان دقیقاً مشخص شده است، داوطلب هنگام ثبت‌نام از محل خدمت و رشته ثبت‌نامی خبر خواهد داشت.
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان به فارغ‌التحصیل شدن ۳۶۷ دانشجو معلم در سال‌تحصیلی جاری اشاره کرد و ادامه داد: این دانشجو معلمان هم در مهرماه سال آینده در مدارس سازماندهی خواهند شد .
دریکوند گفت: زمان و شرایط ثبت‌نام صرفاً از طریق سازمان سنجش اطلاع‌رسانی خواهد شد و داوطلبان نیازی به مراجعه به ادارات آموزش و پرورش ندارند.جایزه ویژه حقوق دادن برتر