وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

برگزاری همایش حقوقی اهدای چکش زرین عدالت و تجلیل از پذیرفته شدگان آزمون وکالت ١٣٩٦

برگزاری همایش حقوقی اهدای چکش زرین عدالت و تجلیل از پذیرفته شدگان آزمون وکالت ١٣٩٦

1396/11/29

دومین همایش اهدای چکش زرین عدالت به حقوقدان برتر کشور و تقدیر از افتخارآفرینان آزمون وکالت کانون های وکلای سراسر کشور، در یازدهم اسفند ماه  1396 با حضور اساتید مطرح کشوری در حوزه حقوق، وکلا، قضات، کارشناسان و سردفتران دادگستری سراسری کشور و همچنین حضور پر شور رتبه های برتر آزمون وکالت ١٣٩٦، برگزار خواهد شد. 

رویدادی باشکوه با حضور حقوقدانان برجسته کشور، مراجع قضائی و حقوقی کشوری و بین المللی و با دعوت از مقامات ملی و چهره های شهیر،در دومین همایش چکش زرین عدالت از حقوقدان برتر به پاس سالها فعالیت و تلاش ایشان در حوزه رشد و ارتقای فرهنگ حقوقی کشور تقدیر خواهد شد. لازم به ذکر است در نخستین دوره این همایش که در اسفند ماه ١٣٩٥ برگزار گردید این تندیس زرین به استاد دکتر محمود کاشانی، حقوقدان برجسته، فرزند برومند آیت الله کاشانی تقدیم گشت. 
این همایش که دومین سال برگزاری خود را در پیش دارد، مصمم است که با تقدیر از مساعی جامعه حقوقی در سطح ملی و بین‌المللی، گام موثری در جهت ابرام و الزام و اهمیت تخصص گرایی در حوزه حقوق و ارتقاء فرهنگ حقوقی کشور بردارد و در خلال این مراسم نیز از تلاش خستگی ناپذیر حقوقدانان جوان داداِستانی که به جرگه وکلا نیز ییوسته اند، تقدیر به عمل آورد. 
لازم به ذکر است که امسال نیز مانند هر سال با دستیابی به ٨ رتبه یک در سطح کانون های کشور و ٣٦ رتبه تک رقمی و صدها موفقیت دیگر، موجب شگفتی آفرینی و مباهات گشتند.
با برگزاری همایش چکش زرین عدالت و افتخارآفرینان عرصه عدالت  ١٣٩٦گزارش مربوطه، در اختیار شما بزرگواران قرار خواهد گرفت. جایزه ویژه حقوق دادن برتر