وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

سؤالات آزمون ارشد امشب منتشر می‌شود/انتشار کلید سؤالات از سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت

سؤالات آزمون ارشد امشب منتشر می‌شود/انتشار کلید سؤالات از سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت

1397/02/08

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار سؤالات آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ تا پایان وقت امروز ۸ اردیبهشت خبر داد و اضافه کرد: کلید اولیه سؤالات آزمون هر یک از کد رشته‌های امتحانی مذکور نیز از روز سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. ایشان در ادامهگفت: بر اساس آمار اولیه اعلام شده بیش از ۱۲ درصد داوطلبان در این آزمون غایب بودند.

به نقل از خبرگزاری ایسنا حسین توکلی اظهار کرد:تمام داوطلبان می‌توانند هر گونه مطلبی را در خصوص سؤالات و کلیدهای آن از روز پنج‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۷ لغایت روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۷ منحصراً از طریق سیستم پاسخ‌گویی الکترونیکی به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال کنند. مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تأکید کرد: بدیهی است تقاضاهایی که از طریق دیگر یا بعد از تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۹۷ واصل شوند، قابل بررسی و پاسخ‌گویی نیستند.  
توکلی افزود: به تمام داوطلبان تأکید می‌شود که انتشار هرگونه آگهی مبنی بر تحلیل سؤالات و کلید آزمون به هر طریق دیگر مورد تأیید سازمان سنجش آموزش کشور نیست؛ لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می‌شود که برای دریافت هرگونه اطلاعات در این خصوص به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند. مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه بیش از ۱۲ درصد داوطلبان آزمون ارشد پرینت کارت ورود به جلسه را دریافت ننموده‌اند، گفت: از تعداد ۷۳۵ هزار ۷۴۳ داوطلب شرکت کننده در این آزمون تعداد ۶۴۴ هزار و ۷۱۲ داوطلب پرینت کارت خود را دریافت کرده اند و آمار نهایی غایبین آزمون به زودی اعلام خواهد شد. وی در پایان اعلام کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده، نتایج اولیه آزمون تمام داوطلبان شرکت‌کننده به صورت کارنامه تنظیم شده و کارنامه اولیه تمام داوطلبان مذکور در دهه دوم خرداد ماه ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.جایزه ویژه حقوق دادن برتر