وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

رویدادی شیرین...(مصاحبه با آقای حامد مرادی نیا رتبه 1 کانون وکلای کرمانشاه)

رویدادی شیرین...(مصاحبه با آقای حامد مرادی نیا رتبه 1 کانون وکلای کرمانشاه)

1397/04/19

دیرزمانی نیست که از زلزله ناگوار کرمانشاه در آبان ماه 1396 می گذرد. حادثه ای که زندگی همه ساکنان آن منطقه از کشور را تحت تاثیر قرار داد و موجب به تعویق افتادن زمان برگزاری آزمون وکالت در کرمانشاه گشت. آزمون وکالت در کانون کرمانشاه در اسفند ماه 96 برگزار گردید و نتایج آن نیز در تیر ماه 97 اعلام گردید.  


با اعلام نتایج این آزمون مطلع شدیم جناب آقای حامد مرادی نیا از داوطلبان پرتلاش داداِستان کرمانشاه، با تراز 10501، در میان شرکت‌کنندگان کانون وکلای دادگستری کرمانشاه، رتبه ۱ را کسب کرده است. خبری که باعث شد از تلخکامی خاطره آن اتفاق ناگواری اندکی کاسته شده و امیدوار شویم به بهروزی و پیروزی تمامی هموطنان عزیزمان در آن خطه زیبا و پرافتخار.
در خلال صحبت کوتاهی که با آقای حامدی نیا انجام گرفت، ایشان به توصیف شرایط مطالعاتی خود پرداخته و درباره شیوه مطالعه و دلایل موفقیت خود صحبتهایی را ایراد کردند که توجه شما را به به بخشی از آن، جلب می کنیم.
آقای حامد مرادی نیا رتبه 1 کانون کرمانشاه یکی از دلایل اصلی موفقیت خود را بودجه بندی آزمون های مفهومی مهارتی خوانده و در این مورد گفت: « بودجه بندی و درسنامه ها بسیار عالی بود، به طوری که دوستانم را تشویق می کردم تا برای سنجش خود در آزمون های مجموعه داداِستان شرکت کنند»
ایشان در خصوص نحوه برنامه ریزی و مطالعه منابع اذعان کردند که « بودجه بندی آزمون های مفهومی مهارتی سبب شد بدون آنکه احساس فشار و خستگی نمایم، طبق برنامه همه مباحث را خوانده و به تسلط کامل بر کلیه منابع دست یابم».
ایشان به داوطلبینی که در حال آمادگی برای آزمون وکالت هستند و بعضا دچار مشکل می شوند، توصیه می کند: « مطالعه قوانین را جدی بگیرید و با تمرکز بر روی جزئیات مواد قانونی بر این مواد تسلط پیدا کنید تا در هنگام بازیابی مطالب به راحتی آنها را به یاد آورید».
ایشان به متقاضیانی که در سال اول موفق به قبولی نشدند، سفارش کردند: « هرگز از خود ضعف نشان ندهید و احساس خستگی را از خود دور کنید و برای ادامه مسیر از مشاوره افراد مجرب در این حوزه که سبب ایجاد انگیزه در شما می شوند، استفاده کنید».
آقای حامد مرادی نیا رتبه یک کانون کرمانشاه ضمن نام بردن از پدر و مادر خود به عنوان بهترین مشوق ، از زحمات مشاورین موسسه در شهر خودشان قدردانی کرده و حمایت و پشتیبانی آنها را از دلایل موفقیت خود برشمرد.

مجموعه داداِستان برای آقای مرادی نیا و بقیه حقوقدانان فرهیخته داداِستانی در هر کجای کشور آرزوی موفقیت کرده و امید دارد که این عزیزان مانند همیشه در مسیر پیشرفت و بهروزی حرکت نمایند.جایزه ویژه حقوق دادن برتر