وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

برگزاری کارگاه

برگزاری کارگاه "قانون صدور چک"/ توصیه های کاربردی جهت موفقیت در آزمون وکالت 1397

1397/05/14

از مهمترین قوانین خاص قانون تجارت می توان به قانون صدور چک اشاره کرد. کارگاه تخصصی "قانون صدور چک" از مراحل مهم آزمون های مفهومی مهارتی داداِستان با حضور جمعی کثیری از دانش آموختگان حقوقی برگزار گردید. در این کارگاه آموزشی ارائه کلیه نکات حقوقی برجسته و مهمی در خصوص قوانین چک جهت بکارگیری در آزمون وکالت 1397 توسط استاد ارجمند سرکارخانم خاندان از مدرسان توانمند حوزه حقوق تجارت ارائه شد. 

ایشان، در ابتدای جلسه از وکلای آینده درخواست کردند علاوه بر احاطه بر کلیه قانون صدور چک بر قانون خاص دیگری با عنوان "آیین نامه اجرایی مفاد اسناد رسمی لازم الاجرا" تسلط یابند. وی علت این تاکید را کارآیی این آیین نامه در آزمون وکالت و آینده شغلی وکلا اعلام کردند.
با توجه به دغدغه حقوقدانان درخصوص تسلط بر کلیه قوانین، این مدرس که خود نیز از وکلای برجسته و دانش آموختگان برتر سالهای پیش مجموعه هستند، اظهار کردند: « مهارت های تست زنی خود را افزایش دهید، زیرا ممکن است شما بر کلیه مواد قانونی تسلط کامل داشته باشید، اما عدم آشنایی با روش های صحیح تست زنی، مانع کسب نتیجه مورد نظر شما می گردد.» ایشان از دلایل موفقیت خود در آزمون وکالت و پاسخ صددرصدی به درس تجارت در آزمون وکالت سال 1393 را آشنایی با تکنیک های تست زنی و همچنین تسلط بر کلیه درسنامه های مجموعه داداِستان بیان کردند. به گفته ایشان: «اگر کسی بر درسنامه ها اشراف کامل داشته باشد ، حداقل بر 80 درصد مطالب مسلط خواهد بود و ایرادی که بر برخی داوطلبین وارد است و سبب پراکندگی ذهنی ایشان می شود، عدم اعتماد بر درسنامه های مجموعه می باشد.» 
حقوقدانان گرامی در سراسر کشور می توانند فایل صوتی کارگاه قانون صدور چک را دانلود کرده و از مطالب و نکات مطرح شده در آن استفاده کنند.
جایزه ویژه حقوق دادن برتر