وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

اطلاعيه‌ سوم سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ ظرفيتهاي جديد و يا تكميل ظرفيت برخي از كدرشته‌محل‌هاي تحصيلي آزمون‌ ورودي‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال‌ 1396 و همچنين تمديد مهلت انتخاب رشته

1396/07/23

پيرو اطلاعيه‌هاي مورخ 96/07/12 و 96/07/17 بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ داوطلبان‌ شرکت کننده در آزمون ورودي‌ دوره دکتری«Ph.D»  (نيمه‌متمركز) سال 1396 مي‌رساند، با توجه به وصول اصلاحات و همچنين اعلام رشته محل‌هاي جديد، علاوه بر رشته‌هاي تحصيلي مندرج در اطلاعيه‌هاي فوق از سوي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي (به شرح جدول ذيل) و به منظور مساعدت براي انتخاب رشته در اين مرحله، مقرر گرديد به داوطلبان ذيربط اجازه داده شود تا پايان روز سه‌شنبه مورخ 96/07/25 نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند.

ادامه مطلب

دکترای حقوق

1395/09/03

 

            دکتری حقوق، رشته ای در راستای تحقیق و دارا بودن رویکرد علمی کامل نسبت به مطالعه، درک و تسلط جامع به قانون است. خلاقیت ذهنی، فن بیان، قدرت استدلال و جسارت از ملزومات موفقیت دانشجویان در مقطع دکتری می باشد.

دامنه گرایشهای رشته حقوق در مقطع دکتری گسترده بوده و در کلیه روابط زندگی امروز قابل ملاحظه است که در اینجا به برخی از آنها اشاره می شود:

گرایش های دکتری حقوق:

1. گرایش حقوق خصوصی

2. گرایش حقوق جزا و جرم شناسی

3. گرایش حقوق عمومی

4. گرایش حقوق نفت و گاز

5. گرایش حقوق بین الملل عمومی

 

ادامه مطلب


1