وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

اطلاعیه نتایج آزمون سنجش شخصیت

1395/10/16

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان منصب قضاء که از تاریخ  95/9/21 لغایت  95/10/14 در مصاحبه حضوری آزمون سنجش شخصیت شرکت کرده اند می رساند نتایج حاصله به شرح پیوست اعلام میگردد .

ضمناً داوطلبانی که امتیاز لازم را در این مرحله کسب نکرده اند می توانند تقاضای تجدید مصاحبه و اعتراض خود را حضوراً و یا از طریق فکس به شماره  88199517  جهت بررسی در کمیته ارسال نمایند.


دانلود فایل اعلام نتایج

ادامه مطلب

نحوه پرداخت هزینه شرکت در مصاحبه روان‌شناسی

1395/10/16

به منظور پرداخت هزینه شرکت در مصاحبه حضوری می‌بایست با مراجعه به سایت دانشگاه علمی-کاربردی شهید قدوسی قوه قضائیه به نشانی اینترنتی www.ghodousi.ir و انتخاب گزینه پرداخت اینترنتی وارد صفحه مربوط به پرداخت شوید و پس از وارد کردن مشخصات فردی باید در قسمت نوع پرداخت، گزینه داوطلبان منصب قضا  و در قسمت نوع آزمون گزینه آزمون سنجش شخصیت را انتخاب نمایید و پس از تکمیل همه قسمتها و تأیید، وارد صفحه پرداخت بانک خواهید شد و ادامه روند پرداخت را انجام دهید.

لازم به توضیح است که پرینت پرداخت اینترنتی را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید.


دانلود فایل راهنمای پرداخت

ادامه مطلب

مراحل آزمون سنجش شخصیت

1395/10/16

بدین وسیله به اطلاع داوطلبان میرساند مراحل  آزمون سنجش شخصیت شامل 2 مرحله می باشد که در مرحله اول از داوطلبان آزمون تستی به عمل خواهد آمد و در مرحله دوم مصاحبه حضوری انجام خواهد گرفت.

داوطلبان باید نکات زیر را مدنظر قرار دهند:

1-    زمان و تاریخ آزمون تستی، از طریق پیامک و زمان و تاریخ مرحله مصاحبه حضوری از طریق تماس تلفنی اطلاع داده خواهد شد، لذا داوطلبان باید همواره تلفن همراه خود را در دسترس داشته باشند.

2-    هزینه شرکت درجلسه مبلغ یک میلیون ریال معادل یکصدهزارتومان می باشد که به صورت اینترنتی و از طریق سایت دانشگاه علمی_کاربردی شهید قدوسی قوه قضاییه به آدرس www.ghodousi.ir انجام خواهد پذیرفت.(اطلاعیه مربوط به راهنمای پرداخت اینترنتی)ملاحظات:

1-    عدم حضور در جلسات مربوط به هر یک از مراحل آزمون تستی و مصاحبه حضوری، به منزله انصراف است و تعویق یا تجدید زمان مصاحبه امکان پذیر نیست.

2-   وجه پرداختی در هیچ صورتی ولو انصراف از شرکت در مراحل آزمون شخصیت مسترد نخواهد شد. 

الف- مدارک موردنیاز در روز مصاحبه

1. اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن.

2. اصل و تصویر کارت ملی.

3. پرینت پرداخت الکترونیکی ( مبلغ یکصد هزارتومان )

4. یک قطعه عکس 4*3

تمامی مدارک فوق باید در برگه­های سایز A4 تهیه‌شده باشند

 

زمان اعلام نتیجه مرحله آزمون شخصیت:

داوطلبان پس از ده روز از زمان شرکت در مصاحبه حضوری، می‌توانند با مراجعه به سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به آدرس qazahrm.ir از نتیجه آزمون سنجش شخصیت مطلع شوند.

 

محل مصاحبه:

تهران- تقاطع خیابان سمیه و خیابان حافظ روبروی دانشگاه امیرکبیر ساختمان شماره 3 قوه قضاییه (معاونت منابع انسانی) طبقه هشتم-اداره سنجش شخصیت- (کدپستی 1599653316)

ادامه مطلب

اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره زمان اعلام نتايج آزمون‌ ورودي متقاضيان اخذ پروانه كارآموزي وكالت اتحاديه سراسري كانونهاي وكلاي دادگستري ايران (مورخ 1395/9/5)

1395/10/15

سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ كليه‌ داوطلبان‌ شركت كننده در آزمون‌ ورودي متقاضيان اخذ پروانه كارآموزي وكالت اتحاديه سراسري كانونهاي وكلاي دادگستري ايران (مورخ 1395/9/5) مي‌رساند كه نتايج آزمون مذكور از طريق سايت اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org  در روز پنجشنبه مورخ 1395/10/16 (تا ساعت 18) براي اطلاع داوطلبان ذينفع اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب

اطلاعیه ای در خصوص اعلام نتایج آزمون وکالت دقایقی پیش در سایت اسکودا قرار گرفت.

1395/10/14

بدین وسیله به اطلاع داوطلبانی که در آزمون کارآموزی وکالت سال ۹۵ کانونهای وکلای دادگستری ایران در تاریخ 95/9/5 شرکت نموده‌اند می‌رساند که کارنامه نتایج داوطلبان صرفا  توسط سازمان‌سنجش آموزش کشور  در وبسایت  www.sanjesh.org منتشرخواهد شد لذا زمان اعلام نتایج توسط سازمان، متعاقبا اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب

نتیجه آزمون وکالت ۹۵ فردا اعلام می‌شود

1395/10/14

بهمن کشاورز در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره زمان انتشار نتیجه آزمون وکالت ۹۵ گفت: طی تماسی که سازمان سنجش با اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران داشت، اعلام نمود که  نتیجه آزمون وکالت ۹۵ را فردا در سایت خود منتشر خواهد کرد.
او گفت: سازمان سنجش همچنین به ما اعلام کرد که سوال ۱۱۴ آیین دادرسی کیفری با تاثیر مثبت حذف شده است.

ادامه مطلب

کمیسیونها در حال بررسی کلید اعلامی آزمون وکالت می باشند / نتایج به زودی اعلام می گردد.

1395/10/11

جناب آقای بهمن کشاورز رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلا در حاشیه نشست خبری اتحادیه سراسری کانون های وکلا با موضوع رفع خشونت علیه زنان چالش ها و راهکارها به مناسبت برگزاری همایش روز چهاردهم دی ماه در خصوص آزمون وکالت گزارش داد.

جناب آقای بهمن کشاورز صحبت های خود را ارائه اطلاعات در خصوص آزمون وکالت اعلام کرد و در خصوص برگزاری آزمون گفت: هیچ مشکل جدی از هیچ کجا گزارش نشده است و آزمون به خوبی و با نظم برگزار شد. پنجم دی ماه کلید مربوط به اسکودا را منتشر کردیم. وی خاطر نشان کرد، طراحان سوال از برجسته ترین افراد در رشته خاص هستند و این اطمینان است که سوالات از نظر کیفی و صحت در سطح بسیار بالایی است و قید کرده ایم منابع سوال عبارتند از متن قوانین و آرای وحدت رویه دیوان عالی کشور و مسایل اختلافی سوال نمی آید و نخواهد آمد. با این حال پس از انتشار کلید عرض کردیم تا 24 ساعت افرادی که اعتراض به ماهیت دارند اعتراض خود را اعلام بفرمایند که تعداد بسیار از افراد اعتراض کردند و اکنون در کمیسیون های مختلف در حال بررسی است و تا این زمان نتیجه این بوده است در خصوص صحت سوالات مشکلی وجود نداشته است ولی هنوز در حال بررسی هستیم و امیدوارم به زودی بتوانیم نتایج رو اعلام کنیم.
وی متذکر شد پس از نتایج نیز دوستان فرصتی احتمالا پنج روزه خواهند داشت در خصوص پاسخنامه ها اگر ایرادی دارند به کانون متبوعشان اعلام کنند.
وی در ادامه گفت: عده زیادی سوال داشتند که چرا تعداد پذیرش امسال کم شده است البته قبلا نیز گفته شد ولی مجدد عرض می کنم رئیس دادگستری استان و رئیس دادگاه انقلاب هر استان دو نفر و یک نفر رئیس کانون محلی جلسه ای ترتیب داده و تعداد پذیرش را اعلام می کنند و کانون های وکلا در اقلیت این جلسه هستند. ضمنا در خصوص سهمیه ایثارگری، ایثارگری دوستان باید از طریق ارگان های ذی صلاح تایید گردد و به کانون ها اعلام شود. ایشان اضافه کرد انشالله به زودی نتیجه را اعلام خواهیم کرد. 

ادامه مطلب

مشاهده کارنامه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1395

1395/10/08

نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری اعلام شد.

ادامه مطلب

نامه جمعی از داوطلبان آزمون وکالت خطاب به ریاست اسکودا

1395/10/07

با توجه به وجود ایرادات در برخی سوالات و پاسخنامه آزمون وکالت 95 جمعی از داوطلبان نامه ای خطاب به ریاست محترم اسکودا ارسال نموده اند که به شرح ذیل است:دانلود فایل
ادامه مطلب

زمان اعلام نتایج آزمون وکالت مشخص نیست/ تخلف در حوزه امتحانی زنجان صحت ندارد

1395/10/07

رئیس اتحادیه کانون های وکلای دادگستری(اسکودا)با بیان اینکه هنوز زمان دقیق اعلام نتایج آزمون وکالت مشخص نیست، گفت: خبر تخلف در حوزه امتحانی زنجان صحت ندارد.

ادامه مطلب

اطلاعیه درباره تاریخ اعلام نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری

1395/10/07

داوطلبان محترم می‌توانند جهت مشاهده نتایج آزمون کارشناسی رسمی سال 1395 در روز سه شنبه مورخ 1395/10/07 از ساعت 20 به سایت سازمان سنجش آموزش کشور (بخش آزمون‌های استخدامی) به آدرس www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

ادامه مطلب

اعلام نتایج مصاحبه علمی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم سال 1395

1395/10/07

به اطلاع عموم داوطلبان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم، که از تاریخ 1395/9/13 تا  1395/10/4در مصاحبه علمی شرکت نموده­ اند می ­رساند، نتایج این مرحله، به شرح جدول پیوست، اعلام می­گردد. شایان ذکر است، تمامی داوطلبانی که حائز حداقل نصاب قبولی در مصاحبه علمی شده­ اند، با عنوان «قبول» معرفی و متعاقباً از ایشان برای شرکت در مراحل آزمون شخصیت دعوت به ­عمل خواهد آمد. 

همچنین خاطر نشان می­گردد نتایج اعلامی قطعی است و تغییر نخواهد کرد. لذا داوطلبان از مراجعه و اعتراض در این خصوص و طرح درخواست تجدید مصاحبه اکیداً خودداری نمایند.

 

تذکر مهم: بدیهی است، قبولی در این مرحله به منزله قطعی شدن استخدام نیست.


--دانلود فایل نتایج تکمیل ظرفیت

ادامه مطلب

آیین‌ نامه اجرایی قانون شوراهای حل اختلاف

1395/10/06

آیین‌ نامه اجرایی قانون شوراهای حل اختلاف ابلاغ شد.

ادامه مطلب

آیین نامه «جبران خسارت ناشی از بازداشت» ابلاغ شد

1395/10/06

آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه «آیین نامه شیوه رسیدگی و اجرای آراء کمیسیون ­های استانی و ملی جبران خسارت ناشی از بازداشت» را ابلاغ کرد.

ادامه مطلب

کلیدآزمون وکالت95منتشرشد

1395/10/05

کلید آزمون وکالت 95 منتشر شد

به همراه دفترچه A

ادامه مطلب


1 2 3 4 5 6