دوره شتاب داداستان ویژه آزمون سردفتری 1402

دوره شتاب داداستان ویژه آزمون سردفتری 1402

معرفی دوره شتاب سردفتری

دوره سردفتری 1402 موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان ( داداستان ) شامل 95 ساعت تدریس نکته و تست و سه آزمون آزمایشی ویژه آزمون سردفتری و 5 ساعت کارگاه و آمایش می باشد. این دوره آموزشی با محوریت تدریس تفصیلی تمامی دروس آزمون سردفتری تعریف شده است.


ویژگیهای دوره شتاب داداستان

این دوره به صورت آنلاین برگزار می شود و و فایل تصویری این دوره به صورت آفلاین تا سه ماه قابل مشاهده است.

لازم به ذکر است اساتید صاحب سبک حقوق ایران که مسئولیت تدریس دوره های مختلف داداستان را برعهده دارند، در این دوره آموزشی به ارائه تدریس خواهند پردخت.


آزمون های در نظر گرفته شده برای این دوره نیز از درجه کیفی بسیار بالایی برخوردار هستند و با محوریت جدول فراوانی سوالات آزمون سردفتری طی سال های اخیر طراحی شده است.

شرکت در کلاس های آموزشی آنلاین داداستان با نرم افزار ادوبی کانکت به راحتی امکان پذیر است. جزوات اختصاصی اساتید برای این دوره آموزشی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.


برگزاری سه مرحله آزمون جامع ( تطبیق 90 درصدی سوالات داداستان با آزمون سردفتری ) شرکت در کارگاه سردفتری و MBTI


ارائه جدول فراوانی سوالات سردفتری لازم به ذکر است اساتید صاحب سبک حقوق ایران که مسئولیت تدریس دوره های مختلف داداستان را برعهده دارند، در این دوره آموزشی به ارائه تدریس خواهند پردخت.
درسنامه تشریحی آزمون سردفتری 1400 به همراه 500 نکته آموزشی امکان مشاهده آفلاین تا سه ماه بعد از شروع دوره


برگزاری کارگاه تکنیک های تست زنی ویژه سردفتری 1402زمان شروع دوره شتاب سردفتری

پاییز 1402
هزینه‌های پرداخت:

لازم به ذکر است برای این دوره آموزشی یک میلیون تومان تخفیف مازاد برای داداستانی‌ها در نظر گرفته شده است. به عبارتی داداستانی ها می توانند تنها با پرداخت مبلغ 3 میلیون و 900 هزار تومان در جشنواره، ثبت نام خود را برای شرکت در این دوره آموزشی قطعی کنند.
پرداخت نقدی شهریه این دوره آموزشی شامل ده درصد تخفیف مازاد می باشد، البته امکان پرداخت اقساطی برای این دوره فراهم شده است.
در ثبت نام اقساطی علاقه مندان می توانند با پرداخت یک میلیون و 900 هزار تومان ثبت نام خود را قطعی کنند و باقی مانده شهریه را طی یک یا دو فقره چک صیادی تصفیه نمایند.


مشاوره رایگان
تهران : 02191090200
مشهد : 05131601400
تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه اندیشه سازان میباشد.