قانون مجازات اسلامی دکتر مجید قاضی زاده و تست جزا

مجید قاضی زاده

تسلط نامه جزا -مجید قاضی زاده

تسلط نامه جزا / مجید قاضی زاده

کتاب “تسلط نامه جزا” نوشته‌ی مجید قاضی زاده، یک اثر ارزشمند در زمینه‌ی حقوق جزای ایران است. این کتاب به صورت جامع و کامل به بررسی مباحث مربوط به جرم و جزا پرداخته و نقشه‌ای جامع از ساختار و عملکرد سیستم قضایی در کشور ارائه می‌دهد. در این کتاب، نویسنده با استفاده از تحلیل دقیق و شفاف، به بررسی اصول و مفاهیم حقوقی، تعریف جرم و انواع جرم‌ها، مواد قانون جزا و روش‌های اجرای عدالت پرداخته است. از این رو، کتاب “تسلط نامه جزا” به عنوان یک منبع معتبر برای دانشجویان رشته حقوق، وکلا، قضات و علاقمندان به زمینه جزا، بسیار ارزشمند و سودمند است.

همان طور که می‌دانید یکی از دروس با اهمیت در آزمون وکالت قضاوت سردفتری و ارشد و دکتری حقوق جزا است
کتاب تسلط نامه با دسته بندی موضوعی سوالات آزمون وکالت بر اساس قانون مجازات اسلامی و با تهیه پاسخنامه تشریحی برای سوالات پاسخی به نیاز مخاطبان آزمون های حقوقی می‌باشد که علی رغم منابع متنوع موجود در بازار کتابی که به صورت جامع و آموزش محور بتواند نیاز داوطلبین را در این زمینه رفع کند وجود نداشت
جناب آقای دکتر قاضی زاده با سابقه بیش از یک دهه تدریس جزا و مبدع شیوه نوین تدریس به روش مفهومی و رمزنگاری اقدام به تالیف کتاب تسلط نامه جزا نمودند.
مطالعه تسلط نامه قانون مجازات اسلامی در تثبیت علم حقوق جزا و تسلط به اهم موضوعات قانون مجازات اسلامی بسیار مفید است.

تسلط نامه جزا

آشنایی با کتاب تسلط نامه جزا : در سال ۱۳۸۶ و برای نخستین بار تدریس حقوق جزا به شیوه مفهومی و رمز نگاری توسط استاد مجید قاضی زاده ابداع و پایه گذاری گردید .

در طی ده سال اخیر این شیوه آموزشی ممتاز ارتقا یافته و با استقبال کم نظیر حقوقدانان مواجه شده است به نحوی که کلاس درس استاد قاضی زاده به عنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین کلاس حقوقی ایران شناخته شده است .

حدود پنجاه هزار نفر حقوقدان تاکنون از تدریس علمی و انگیزشی استاد قاضی زاده بهره مند شده اند.

همچنین بیش از هفت هزار نفر از دانشجویان ایشان ردای وکالت را بر تن نموده و موفق به اخذ پروانه وکالت دادگستری در سطح استان های ایران شده اند.

با سوابق تدریس استاد مجید قاضی زاده آشنا شوید

در کارنامه فعالیت های این استاد انگیزشی و کارآفرین موفق علاوه بر بنیان گذاری مجموعه های وزین داداستان و دهکده بین المللی سفید تدریس وجود دارد

همچنین بیش از ۲۸۰ مرتبه قانون مجازات اسلامی در شهرهای مختلف ایران ( تهران مشهد اصفهان تبریز گرگان کرمان بجنورد اهواز خرم آباد همدان و … ) و برگزاری بزرگترین کلاس های آنلاین کشوری وجود دارد که این سوابق آموزش علم جزا و درخواست دانشجویان ایشان عاملی موثر جهت تدوین اثر حاضر بوده است .

مطالعه کتاب تسلط نامه به عموم حقوقدانان جوان و با انگیزه بویژه دانشجویان کلاس حقوق جزا به شیوه مفهومی و رمزنگاری در فهم دقیق و آسان تر قانون کمک می نماید و نکات مندرج در درسنامه این کتاب منبعی شایسته جهت «محشا نویسی» است.

مطالعه تسلط نامه قانون مجازات اسلامی در کنار عمل به آموزه های مهم آمایش نظام نوین آموزشی داداستان تثبيت علم جزا و تسلط به اهم موضوعات قانون مجازات اسلامی را تحقق می بخشد.

موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان

دانلود کتاب تسلط نامه

دانلود کتاب تسلط نامه جزا pdf

همچنین ببینید

بهترین منابع سردفتری

بهترین منابع آزمون وکالت

به روز ترین کتاب در مورد آیین دادرسی کیفری

آشنایی و ثبت نام با کلاس درسی استاد قاضی زاده

 

قانون مجازات اسلامی و تست جزا مولف دکتر مجید قاضی زاده

نظر استاد بر این بود که کاملترین مجموعه تست جزا رو خدمت دوستان ارائه کنند برای همین کتاب چندین مرتبه بازبینی و تکمیل شده

تسلط نامه جزا /تست جزا/ مجید قاضی زاده تسلط نامه جزا / مجید قاضی زاده تسلط نامه جزا /تست جزا قاضی زاده/ مجید قاضی زاده تسلط نامه جزا / مجید قاضی زاده تسلط نامه جزا / مجید قاضی زاده تسلط نامه جزا / مجید قاضی زاده تسلط نامه جزا / مجید قاضی زاده

تصاویر بیشتر

شرایط آزمون سردفتری 1403

تطبیق مستندات آدم

قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار