وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

داداستان در نیم نگاه

1395/09/02
هر گونه تحول و پیشرفت ناشی از نوآوری ها ابداعات و اختراعات بوده که همه انها زائیده فکر و اندیشه بشر می باشد؛ بنابراین جوهره تکامل،فکرو اندیشه است.اکنون که دراین برهه از زمان به گذشته خود می نگریم، مفتخریم که توانسته ایم با استعانت از خداوند بلند مرتبه شاهد موفقیت های بی نظیردر عرصه حقوق باشیم که تمامی آنها را از الطاف بی کران الهی می دانیم.
بدیهی است آنچه یک مجموعه را متمایز از سایرین می کند،صرفا یک عامل نیست بلکه عوامل بسیاری دست به دست یکدیگر می دهند وتمایزات را ایجاد می کنند.به گونه ای که همگان آن را تحسین می کنند وبا اظهارات خود مهر تایید بر تمایزات می زنند وآن مجموعه نیز در پاسخ به الطاف اظهارکنندگان قدمی بزرگتر در جهت ارتقاء سطح کیفی وکمی برمی دارد و زمینه را برای ایجاد تحولی بزرگ فراهم می نماید.
این مجموعه در سال 1390 فعالیت تخصصی و متمرکز خود را با برگزاری دوره های آمادگی آزمون وکالت ،قضاوت و کارشناسی ارشد آغاز نمود و در همان سال نیز بیش از 30 درصد ظرفیت کانون خراسان از افتخار آفرینان آن مجموعه بودند.

در سال 1391 با افزایش 100درصدی تعداد قبول شدگان نسبت به سال قبل و کسب رتبه های تک رقمی (1.2.3.4.7.8.9) در کانون های مختلف صحه بر عملکرد آموزشی متمایز خود گذاشت و همچنین با برگزاری بیش از 20 کارگاه آموزشی رکوردار برگزاری همایش های تخصصی حقوقی در کشور گردید.

نمود تخصص در حوزه حقوق از اهداف عالیه ماست در سال 1392 با برگزاری کلاس های تخصصی و آزمون های مفهومی مهارتی و آمایش های متمرکز توانست در افزایش سطح علمی داوطلبان تاثیر بسزایی داشته باشد که کسب 19 رتبه زیر 20 و رتبه های تک رقمی (1.2.3.4.5.6.8.9) موید این مطلب است.

همچنین در سال 1393 با کسب رتبه 1 کل کشور و خراسان توسط محمد رضا صبوری و همچنین کسب رتبه های 2.3.4.5.6.7.9 بار دیگر خدمات متمایز خود را به اثبات رساند.

در سال 1394 شکوه سال های قبل در شکلی متعالی تر تکرار شد.کسب هفت رتبه یک در کانون های مختلف ایران و 24 رتبه تک رقمی در سراسر کشور،مهر تاییدی بر تمایز و تفاوت این مجموعه نهاد.

و در نهایت در سال 1395 آرمان همیشگی مجموعه عظیم داداستان، «نمود تخصص در حوزه حقوق» عینیتی دوباره یافت. شگفتی آفرینی رتبه های 1و 2 و 3و 4و5و6و7و8و9و10 و 11و12و13و14و15و 16 و 17 و 18 و 19 و 20 در آزمون وکالت .

به لطف حضرت حق ،ابتکارات این مجموعه آموزشی بستر ساز ایجاد تحول در «نظام آموزشی آمادگی آزمون های حقوقی» گردیده است، امری که نوید بخش ارتقاء کیفی آموزش حقوق در سطح کشور می باشد.از دیدگاه صاحب نظران از جمله تمایزات این مجموعه قدرت ابتکار،خلاقیت و نوآوری آن در حوزه آموزش تخصصی حقوق است که می تواند زمینه ساز نیل به هدف عالیه ما «نمود تخصص در حوزه حقوق» باشد؛ هدفی که می تواند حقوق، حقوقدان و جامعه حقوقی کشور عزیزما ن ایران را به جایگاه متعالی برساند.


نگاهی به برخی از خدمات موسسه :
1. برگزاری آزمون های مفهومی – مهارتی (6 دروه آزمونی ) ویژه وکالت در سراسر ایران به صورت حضوری و اینترنتی
2.برگزاری بیش از 60 مرحله آمایش با موضوعات مختلف علمی و پشتیبانی روحی تا کنون
3. برگزاری جلسات نکته و تست
4.تهیه و تدوین بیش از 50 جدول حقوقی در قالب طرح ماجد
5.برگزاری جلسات افزایش اعتماد به نفس تحت عنوان باشگاه موفقیت
6.تالیف بیش از 15 هزار تست مفهومی و مهارتی توسط اساتید و اعضاء هیات علمی موسسه
7.ارائه بیش از 20 هزار نکته آموزشی در قالب طرح درسنامه
8.ارائه قوانین خاص به صورت نموداری در قالب طرح آراد
9.برگزاری جلسات ویژه خانواده های داوطلیبن آزمون های مفهومی – مهارتی در قالب طرح ثنا
10.ارائه مشاوره تخصصی به بیش از 25 هزار نفر
11.برگزاری کلاس های تفصیلی با متد های جدید ویژه وکالت، قضاوت و کارشناسی ارشد
12.برگزاری دوره امهات و جمع بندی دروس
13.برگزاری دوره بلند مدت متون فقه ویژه کارشناسی ارشد و دکترا
14.برگزاری دوره متون حقوقی ویژه دکترا و کارشناسی ارشد
15.برگزاری آزمون های مفهومی- مهارتی ویژه کارشناسی ارشد
16.برگزاری دوره اختبار ویژه کارآموزان وکالت
17.برگزاری دوره نیم روزه فن دفاع و سخن وری در وکالت و حقوق ویژه وکلا و کارآموزان وکالت
18.برگزاری بیش از 70کارگاه تخصصی تاکنون
19.برگزاری دوره نیم روزه تقویت حافظه و چگونگی به خاطر سپاری
20.ارائه تکنیک های تست زنی و مدیریت جلسه آزمون در قالب طرح تکاد و...
21.اجرای برنامه های نوین در عرصه مشاوره و راهنمایی در قالب طرح نیماد، تیماد و مشگاد
22.برگزاری بیش از 4200 ساعت کلاس حضوری جهت آمادگی آزمون و وکالت