وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

آغاز مصاحبه‌های داوطلبان دانشگاهی جذب اختصاصی آزمون قضاوت ۹۹

1399/08/06

معاونت منابع انسانی قوه قضاییه از آغاز فرایند مصاحبه علمی داوطلبان دانشگاهی جذب اختصاصی تصدی منصب قضا سال ۱۳۹۹ خبر داد. بر این اساس زمان دقیق مصاحبه علمی هر داوطلب طی تماس تلفنی ابلاغ خواهد شد. زمان مصاحبه علمی یکبار تعیین و ابلاغ می‌گردد و امکان تغییر آن وجود ندارد. عدم پاسخگویی به تلفن همراه در دو نوبت به منزله انصراف از شرکت در مصاحبه علمی است.


ادامه مطلب

زمان اعلام نتایج پذیرش مشمولین متقاضی امریه سربازی

1399/08/05

 زمان اعلام نتایج پذیرش مشمولین متقاضی امریه سربازی اعزام دی ماه 99

ادامه مطلب

جزییات ازمون قضاوت ۹۹

1399/08/03

جزییات ازمون قضاوت ۹۹ از زبان امین‌حسین رحیمی معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه :

ادامه مطلب

آغاز مهلت خوداظهاری داوطلبان ۲ آزمون قوه قضاییه

1399/07/03

داوطلبان دو آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه و مشاوران خانواده قوه قضاییه که روز جمعه ۴ مهر برگزار می‌شوند لازم است از روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۲ نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام کنند.

به گزارش اختبار، بر اساس آنچه در اطلاعیه‌های سازمان سنجش درباره جزییات دریافت و رفع نقص کارت این دو آزمون آمده است، فرم خوداظهاری داوطلبان در سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir قرار دارد.


ادامه مطلب

تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی سال ۹۹

1399/06/31

مهلت ثبت‌نام در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال ۹۹ که پیش‌تر تا پایان روز ۲۹ شهریور تعیین شده بود، از ۱ تا ۴ مهر تمدید شد. داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام کرده‌اند نیز می‌توانند در این بازه زمانی برای ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند. گفتنی‌ست آزمون استخدام فراگیر دستگاه‌های اجرایی ۹۹ روز ۹ آبان برگزار می‌شود.

برای دانلود دفترچه راهنمای هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور‌ سال ۹۹ کلیک کنید

برای ورود به سامانه ثبت‌نام هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور‌ کلیک کنید


ادامه مطلب

آغاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی آزمون قضاوت ۹۹ از آبان

1399/06/31

آغاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی آزمون قضاوت ۹۹ از آبان


فرایند مصاحبه علمی داوطلبان دانشگاهی جذب اختصاصی تصدی منصب قضا سال ۱۳۹۹ از آبان در دو شهر تهران و قم آغاز می‌شود و زمان دقیق مصاحبه هر داوطلب به شکل تلفنی به او ابلاغ خواهد شد.

متن کامل اطلاعیه معاونت منابع انسانی قوه قضاییه درباره تاریخ و منبع مصاحبه شفاهی داوطلبان دانشگاهی جذب اختصاصی به شرح زیر است:

 بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، مصاحبه علمی‌شفاهی داوطلبان دانشگاهی جذب اختصاصی از آبان ماه آغاز می‌گردد. زمان دقیق مصاحبه علمی هر داوطلب طی تماس تلفنی ابلاغ خواهد شد. زمان مصاحبه علمی یکبار تعیین و ابلاغ می‌گردد و امکان تغییر آن وجود ندارد. عدم پاسخگویی به تلفن همراه در دو نوبت به منزله انصراف از شرکت در مصاحبه علمی است.


ادامه مطلب

جزییات دریافت و رفع نقص کارت شرکت در آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۹۹

1399/06/30

سازمان سنجش آموزش کشور جزییات دریافت و رفع نقص کارت آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۹۹ را اعلام کرد. بر این اساس، کارت ورود به جلسه از روز ۱ مهر در سایت این سازمان منتشر می‌شود و آزمون صبح روز جمعه ۴ مهر برگزار خواهد شد. زمان خوداظهاری داوطلبان مبتلا به کرونا نیز روز ۳ مهر تعیین شده است.

ادامه مطلب

جزییات مرحله سنجش شخصیت داوطلبان آزمون قضاوت

1399/06/29

معاونت منابع انسانی قوه قضاییه جزییات مراحل آزمون سنجش شخصیت داوطلبان تصدی منصب قضا را اعلام کرد. بر این اساس، فرایند سنجش شخصیت شامل دو مرحله کتبی و مصاحبه حضوری و هزینه آن ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود. محل آزمون نیز تهران است.

متن کامل اطلاعیه معاونت منابع نیروی انسانی قوه قضاییه به شرح زیر است:

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان تصدی منصب قضا که مراحل علمی را با موفقیت گذرانده و وارد مرحله سنجش شخصیت شده‌اند می‌رساند، فرایند آزمون سنجش شخصیت شامل دو مرحله می‌باشد که در مرحله اول از داوطلبان آزمون تستی به عمل خواهد آمد و در مرحله دوم مصاحبه حضوری انجام خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش زمان و تاریخ آزمون تستی، از طریق پیامک و زمان و تاریخ مرحله مصاحبه حضوری از طریق تماس تلفنی اطلاع داده خواهد شد، لذا داوطلبان شماره همراهی را اعلام نمایند که غالباً در دسترس‌شان‌ است.

هزینه شرکت در جلسه مبلغ یک میلیون ریال معادل یکصد هزار تومان می‌باشد که به صورت اینترنتی و از طریق سایت دانشگاه علمی – کاربردی شهید قدوسی قوه قضاییه به آدرس www.ghodousi.ir انجام خواهد پذیرفت.

ملاحظات:

– عدم حضور غیر موجه در جلسات مربوط به هر یک از مراحل آزمون تستی و مصاحبه حضوری، به منزله انصراف است و تعویق یا تجدید زمان مصاحبه امکان پذیر نیست.

– وجه پرداختی در هیچ صورتی ولو انصراف از شرکت در مراحل آزمون شخصیت مسترد نخواهد شد.

مدارک مورد نیاز در روز مصاحبه به شرح مندرج می‌باشد:

۱. فرم تکمیل شده اطلاعات شخصی داوطلبان (جهت دانلود فرم به لینک اداره سنجش شخصیت، قسمت فرم‌ها مراجعه نمایید.)

۲. اصل شناسنامه و تصویر صفحه اول آن (در صورت داشتن توضیحات؛ تصاویر تمام صفحات آن.)

۳. اصل و تصویر کارت ملی.

۴. پرینت پرداخت الکترونیکی (مبلغ یکصد هزارتومان)

۵. یک قطعه عکس ۴*۳ (پرسنلی جدید)

۶. تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا ریز نمرات

* تمامی مدارک فوق باید در برگه‌های سایز ۴  A تهیه شده باشد.

.

ادامه مطلب

تعیین ظرفیت ۷ هزار نفری برای آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۹۹

1399/06/25

رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه از تعیین ظرفیت ۷ هزار نفری برای آزمون سال ۱۳۹۹ این مرکز خبر داد و تاکید کرد که آزمون در روز ۴ مهر برگزار خواهد شد و امکان تعویق آن وجود ندارد.

به گزارش اختبار، علی بهادری جهرمی در لایو اینستاگرامی شب گذشته (۲۴ شهریور) خود گفت:

آزمون وکالت در چهارم مهرماه سال ٩٩ بدون تعویق برگزار می شود. ما سه گزینه نداریم، دو گزینه برای انتخاب هست: یا آزمون در تاریخ مقرر برگزار شود یا به دلیل شرایط کرونا سال ۹۹ آزمون وکالت نداشته باشیم.


ادامه مطلب

اعلام نتایج مصاحبه آزمون قضاوت ۹۸ (مناطق محروم استان‌های جنوب شرق کشور)

1399/06/23

نتایج مصاحبه علمی جذب تصدی امر قضا ویژه مناطق محروم (استان‌های جنوب شرق کشور) سال ۱۳۹۸ از سوی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه منتشر شد.

داوطلبان این آزمن می‌توانند جهت اطلاع و مشاهده نتایج مصاحبه مذکور به سامانه جذب اختصاصی تصدی منصب قضا سال ۱۳۹۸ ویژه مناطق محروم استان‌های جنوب شرق کشور (کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان) در سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه مراجعه نمایید.

داوطلبان در صورت قبولی در مرحله اخیر به مراحل آزمون شخصیت و گزینش راه می‌یابند.

ادامه مطلب

آغاز مهلت مجدد ثبت نام جذب عمومی آزمون قضاوت ۹۹

1399/06/17

بر اساس اعلام قبلی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه مهلت مجدد ثبت نام جذب عمومی آزمون قضاوت ۹۹ آغاز شد و تا ۱۹ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.ادامه مطلب

جزییات دریافت و رفع نقص کارت شرکت در آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه ۹۹

1399/06/16

 مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه، جزییات دریافت و رفع نقص کارت شرکت در آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه را اعلام کرد. بر این اساس کارت شرکت در آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه روز ۱۸ شهریور منتشر می شود و آزمون روز پنجشنبه ۲۰ شهریور برگزار خواهد شد. همچنین داوطلبان مبتلا به کرونا می‌بایست از روز ۱۸ شهریور نسبت به پر کردن فرم خوداظهاری اقدام کنند.ادامه مطلب

آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه به تعویق نمی‌افتد

1399/06/16

رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه بر برگزاری آزمون کارشناسی رسمی ۹۸ در تاریخ مقرر تاکید کرد و گفت که نتایج مرحله اول آزمون حدود ۲ ماه بعد اعلام خواهد شد.

 علی بهادری جهرمی که در لایو اینستاگرامی روز جمعه ۱۴ شهریور خود درباره این آزمون صحبت می‌کرد افزود: آزمون کارشناسی رسمی که قرار است ۲۰ شهریور برگزار شود، مربوط به سال ۹۸ است و بخاطر کرونا به تعویق افتاده است. آزمون در موعد مقرر برگزار خواهد شد و دیگر به تعویق نمی افتد.


ادامه مطلب

احتمال تعیین مهلت مجدد برای ثبت‌نام در آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۹۹

1399/06/16

 رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضایی از رایزنی با سازمان سنجش آموزش کشور برای تعیین مهلت مجدد ثبت نام در آزمون سال ۹۹ مرکز وکلای قوه قضاییه خبر داد و گفت که به تعویق افتادن آزمون سال جاری بعید است.

به نقل از ایرنا، علی بهادری جهرمی با اعلام اینکه ۸۳ هزار نفر در آزمون امسال مرکز وکلای قوه قضاییه ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: برای ثبت‌نام در آزمون، مدارک و مستنداتی نیاز بود که تعداد بسیاری از داوطلبان به ویژه از دانشگاه آزاد اسلامی برای دریافت گواهی‌های تحصیلی از دانشگاه دچار مشکل شده‌اند و تقاضای مهلت مجدد برای ثبت‌نام در آزمون دارند. مجری برگزارکننده آزمون وکالت سال جاری، سازمان سنجش آموزش کشور است و در حال مذاکره با این سازمان هستیم تا در صورت امکان مهلت مجدد ثبت‌نام برای داوطلبان فراهم شود.ادامه مطلب

تجدید زمان ثبت نام آزمون قضاوت ۹۹ (جذب اختصاصی)

1399/06/02

معاونت منابع انسانی قوه قضاییه از تعیین مهلت مجدد برای جاماندگان از ثبت‌نام جذب اختصاصی آزمون قضاوت ۹۹ خبر داد. بر این اساس، مهلت مجدد ثبت‌نام از ۱۵ شهریور ۹۹ آغاز می‌شود.

ادامه مطلب


1 2 3 4 5 6 7 8 9