وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد یک‌بار دیگر تجدید شد

1399/02/23

امکان ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ از ۲۳ اردیبهشت

 سازمان سنجش آموزش کشور از ایجاد فرصت دوباره برای ویرایش اطلاعات و ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ خبر داد.

برای ورود به سامانه ثبت‌نام اینجا کلیک کنید

متن اطلاعیه منتشر شده در سایت این سازمان به شرح زیر است:


ادامه مطلب

احتمال تغییر مجدد زمان آزمون کارشناسی‌ارشد و دکتری

1399/02/14

وزیر بهداشت:
سلامتی داوطلبان از برگزاری به موقع آزمون‌ها مهم‌تر است


درحالیکه در روزهای گذشته رییس سازمان سنجش آموزش کشور از پایبندی این سازمان به برنامه مقرر آزمون‌های سراسری خبر داده بود، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معیار تعیین تاریخ آزمون‌ها را رعایت سطح ایمنی دانست.

به گزارش اختبار، سعید نمکی شب گذشته در توییتی نوشت:

    هرچند برگزاری به موقع آزمون‌های سراسری برایمان مهم است، اما سلامتی فرزندانمان قطعا مهم‌تراست. لذا تلاش می‌کنیم با رعایت اصول و به دور از غوغاسالاری سودجویان، بهترین تاریخ ممکن از لحاظ رعایت سطح ایمنی برای حفاظت از داوطلبان را اعلام کنیم. خداوند نگهدار عزیزان برومندمان باد.

وزیر بهداشت چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه نیز در مصاحبه‌ای گفته بود: بسیاری در مورد برگزاری کنکور در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری سوال داشتند اما امروز و فردا با همکارانمان برآورد می‌کنیم که در درست‌ترین زمان که کمترین آسیب را به فرزندان ایران وارد کند، برگزار کنیم. گرچه ممکن است تاخیر در برگزاری کنکور، باعث ایجاد اضطراب شود اما تاخیر را اگر به قیمت تامین سلامتی آیندگان کشور باشد را با جان و دل می‌پذیریم.

گفتنی‌ست تاریخ آزمون دکتری ۹۹ روز ۹ خرداد و تاریخ آزمون کارشناسی‌ارشد ۲۲ و ۲۳ خرداد تعیین شده است.

به نظر می‌رسد ستاد مبارزه با کرونا در هفته جاری درباره زمان آزمون‌های سراسری تصمیم‌گیری کند.ادامه مطلب

زمان جدید برگزاری آزمون های ارشد و دکتری اعلام شد

1399/02/04

اطلاعيه سازمان سنجش اموزش کشور درخصوص تغيير تاريخ برگزاري ازمونهاي کارشناسي ارشد ناپيوسته و دکتري سال 1399

ادامه مطلب

ثبت‌نام مجدد آزمون کارشناسی‌ارشد سال۹۹

1399/01/31

مهلت ثبت‌نام مجدد آزمون کارشناسی‌ارشد سال۹۹ فردا آغاز می‌شود و تا ۳ اردیبهشت ادامه دارد.

ادامه مطلب

تغییر تاریخ برگزاری آزمون كارشناسي ارشد

1398/12/01

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص تغییر تاریخ برگزاری آزمون كارشناسي ارشد ناپیوسته سال 1399

1398/12/01

ادامه مطلب

آغاز مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون کارشناسی‌ارشد ۹۹

1398/11/14

آغاز مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون کارشناسی‌ارشد ۹۹
مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون کارشناسی‌ارشد ۹۹ از ۱۴ تا ۱۶ بهمن
امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبانی که ثبت‌نام کرده‌اند


۴۸۱ هزار و ۷۷ نفر برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده بودند، سازمان سنجش آموزش کشور به منظور کمک به آن دسته از داوطلبانی که در آذرماه موفق به ثبت نام نشدند مهلت دیگری را برای ثبت نام از ۱۴ تا ۱۶ بهمن ماه فراهم کرده است 

مهلت مجدد ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات داوطلبان آزمون کارشناسی‌ارشد ۹۹ از امروز ۱۴ بهمن آغاز شده و تا ۱۶ بهمن ادامه دارد. هزینه ثبت‌نام در آزمون ۴۵ هزار تومان بوده و آزمون در روزهای ۲۹ و ۳۰ فروردین ۹۹ برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب

نتایج آزمون دوره‌هاي فراگیر دانشگاه پیام نور

1398/11/02

نتایج آزمون دوره‌هاي فراگیر دانشگاه پیام نور - كارشناسی‌ارشد ۱۳۹۸ اعلام شد

ادامه مطلب

اعلام مهلت مجدد براي مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون‌ كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1399

1398/10/01

پيرو اطلاعيه مورخ 98/09/16 بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان ثبت‌نام كننده در آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1399 در تمامي دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي دولتي و غير دولتي و همچنين دانشگاه آزاد اسلامي و بيست و پنجمين المپياد علمي- دانشجويي كشور مي‌رساند كه به منظور فراهم نمودن تسهيلات براي آن دسته از داوطلباني كه در زمان مقرر (از تاريخ 98/09/16 لغايت 98/09/28) در آزمون مزبور ثبت‌نام نموده‌اند مي‌رساند، اطلاعات ثبت‌نامي داوطلبان از روز دوشنبه مورخ 98/11/14 لغايت روز چهارشنبه مورخ 98/11/16 بر روي پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org  قرار خواهد گرفت. لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما و همچنين اطلاعيه مورخ 98/09/26 درخصوص اصلاحات دفترچه راهنماي ثبت نام، نسبت به مشاهده و كنترل اطلاعات ثبت‌نامي خود اقدام و در صورت تمايل نسبت به ويرايش اطلاعات اقدام نمايند.

ادامه مطلب

جزییات دریافت کارت شرکت در آزمون فراگیر کارشناسی‌ارشد دانشگاه پیام‌نور (بهمن ۹۸)

1398/09/17

 کارت ورود به جلسه سه‌شنبه منتشر می‌شود

 اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ، نحوه پرینت کارت و برگزاری آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۸ – نوبت بیستم منتشر شد.

ادامه مطلب

آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ از ساعت ۱۶ امروز

1398/09/16

 دفترچه راهنمای آزمون هم‌زمان با آغاز ثبت‌نام منتشر می‌شود

 ثبت‌نام آزمون کارشناسی‌ارشد سال ۱۳۹۹ از امروز ۱۶ آذر آغاز می‌شود و تا ۲۵ آذر ادامه خواهد داشت.

متن کامل اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره شرایط وضوابط ، تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ و بیست و پنجمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور به شرح زیر است:

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۸/۰۹/۱۰ بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در تمامی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و پنجمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور می‌رساند با توجه به نکات ذیل و همچنین در نظر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون، می‌توانند در آزمون مذکور ثبت‌نام و شرکت نمایند.ادامه مطلب

آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی‌ارشد ۹۹ از شنبه

1398/09/15

 مهلت ثبت‌نام از ۱۶ تا ۲۵ آذر ادامه دارد
برگزاری آزمون در فروردین‌ماه

 اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره تاریخ ثبت نام درآزمون دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ و بیست و پنجمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور منتشر شد.ادامه مطلب

اعلام نتایج تکمیل‌ظرفیت آزمون کارشناسی‌ارشد ۹۸

1398/09/07

 جزییات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان اعلام شد

 نتایج مرحله تکمیل‌ظرفیت آزمون کارشناسی‌ارشد سال ۱۳۹۸ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.


لازم‌به ذکر است که پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد برای اطلاع از زمان و چگونگی ثبت‌نام در واحدهای محل پذیرش می‌بایست به پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه به نشانی: https://sanjesh.iau.ir  مراجعه کنند.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی کدرشته محلهای مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ و همچنین رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به شرح زیر است:


 

ادامه مطلب

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص تاريخ و زمان اعلام نتايج نهايي كد رشته‌هاي تحصيلي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در مرحله تكميل ظرفيت آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌‌ سال‌ 1398

1398/09/04

پيرو انتشار اطلاعيه‌هاي مورخ 98/08/22، 98/08/26 و 98/08/28 اين سازمان در خصوص پذيرش دانشجو در مرحله تكميل ظرفيت آزمون ورودي دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1398 بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه با توجه به مندرجات اطلاعيه‌هاي مذكور نسبت به تكميل فرم انتخاب رشته اينترنتي در موعد مقرر اقدام نموده‌اند، مي‌رساند كه نتايج نهايي پذيرفته‌شدگان مرحله مذكور در روز چهار‌شنبه مورخ 98/09/06 از طريق پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org اعلام خواهد شد.


ادامه مطلب

آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ تکمیل ظرفیت خواهد داشت

1398/08/20

 آغاز ثبت‌نام از ۲۳ آبان

 اطلاعیه ‌‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در رابطه‌ بازمان اعلام‌ تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل‌های آزمون‌ ورودی‌ دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌‌ سال‌ 1398 منتشر شد.


ادامه مطلب

صدور مجوز تکمیل ظرفیت دانشجو برای دانشگاه آزاد در سال ۹۸

1398/08/04

زمان ثبت‌نام متعاقبا اعلام می‌شود

  رئیس مرکز سنجش، پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با موافقت شورای سنجش و پذیرش دانشجو مقرر شد، دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد تکمیل ظرفیت داشته باشد.

 

ادامه مطلب


1 2 3