وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

تالار افتخار آفرینان (اسامی پذیرفته شدگان آزمون وکالت)







سیدعلی رضویان
خراسان رضوي - مشهد
ناصر صالحی
اصفهان - اصفهان
اعظم ذبیحی
خراسان رضوي - سبزوار
اکرم علی پور
خراسان رضوي - كاشمر
شاهین غفاریان دانشمند
خراسان رضوي - مشهد
فاطمه فرخ پور
خراسان رضوي - مشهد
مصطفی غلامپور
خراسان رضوي - مشهد
محمود عباسی
گلستان - گرگان
جلال حسینی
گلستان - گرگان
مسلم اردشیری لردجانی
چهارمحال بختياري - لردگان
بهنام جعفری
آذربايجان غربي - شوط
صدیقه سرلک
لرستان - خرم آباد
رضا ترابیان
گلستان - گرگان
مریم داوری
خراسان رضوي - سبزوار
حسین قمی
البرز - کرج
علی کوهی
گلستان - مينو دشت
قاسم وظیفه شناس
كهكيلويه و بويراحمد - بوير احمد - ياسوج
محمد حسینی
فارس - شيراز
هادی سراقی
همدان - خزل
زهرا شکرپور
گلستان - گنبد كاووس
علی عرفانیان
خراسان رضوي - مشهد
ملیحه فروزان فر
كرمان - کوه بنان
زهرا یوسف نیا
خراسان رضوي - مشهد
صدیقه مصدق صدقی
خراسان رضوي - مشهد
محسن مهدوی
گلستان - گنبد كاووس
عیسی کریمیان
گلستان - علي آباد
الهه تیموری
تهران - تهران
مجتبی شعبانی قلعه نو
خراسان رضوي - مشهد
سمیه یحیی نژاد
گلستان - گرگان
معصومه سابقی
خراسان رضوي - بردسكن
معصومه هاشملو
همدان - كبودر اهنگ
رقیه قزل سفلی
گلستان - مينو دشت
مریم محمدی
اصفهان - اصفهان
مهران زمانپور
لرستان - خرم آباد
فرشته شارعی
خراسان رضوي - مشهد
سید مهدی طباطبایی
خراسان رضوي - مشهد
جمیله روشنی
گلستان - گنبد كاووس
گلناز بهنامی
گلستان - گرگان
صدیقه شیخ بهزادی
خوزستان - باغ ملك
رضوان علی خاصی حبیب آبادی
اصفهان - اصفهان
معصومه رمضانی
گيلان - لاهيجان
وحید ایدر
اصفهان - دهاقان
سمیه اشکوریان
مازندران - تنكابن
زهرا قادریان
مازندران - ساري
اصغر اسکندری
خوزستان - دزفول
سعید امینی
اصفهان - اصفهان
حکیمه جلیلی ثانی
آذربايجان شرقي - تبريز
صفی اله جهانی
خراسان رضوي - تربت جام
غلامرضا باقری
خراسان رضوي - مشهد
مهدی خیراللهی
البرز - نظر آباد
مینا معین
اصفهان - اصفهان
حجت جبارزارع
اصفهان - اصفهان
هاجر محققیان
اصفهان - اصفهان
سلمان شهسواری
لرستان - پلدختر
سمیرا وجدانی
خراسان رضوي - مشهد
حسین حمزه پور
البرز - ساوجبلاق
محدثه بیدی
سمنان - شاهرود
جواد صحراگرد
گلستان - گرگان
ابوالفضل عطار زاده
خوزستان - اهواز
افسانه محمدی
همدان - همدان
آرزو صدوقی نای
خراسان رضوي - كاشمر
محمد جواد زینلی
خراسان رضوي - مشهد
اعظم کریمیان
اصفهان - اصفهان
مولود نه روزیان
اصفهان - اصفهان
مجتبی حسینی
گلستان - گنبد كاووس
سعیده فرهادی نژاد
خراسان رضوي - مشهد
غلامعلی قنبرپوردربندی
خراسان رضوي - مشهد
محمدحسن صفدری شادالو
خراسان رضوي - مشهد
زیبا سلمان نژاد
آذربايجان شرقي - تبريز
حسین راشدی نسب
خوزستان - بندر ماهشهر
علیرضا کریمی
گلستان - گرگان
حسين صیدلو
البرز - کرج
فاطمه ملکی
همدان - همدان
علی چهاردولی
تهران - ورامين
حمیدرضا یاوری
اصفهان - اصفهان
رشید کردیزدی
چهارمحال بختياري - گندمان
احسان توکلی حسینی
خراسان رضوي - مشهد
زهرا کیانی مقدم
خراسان رضوي - مشهد
بهزاد عینی
تهران - تهران
جهانگیر علی خانیان
همدان - شرا - قهاوند
قاسم علی زاده
خراسان شمالي - بجنورد
امین برنجیان اصل
اردبيل - اردبيل
سمانه زیدکاشانی
خراسان رضوي - مشهد
فرشاد قاسمی
اصفهان - سميرم
فرشته یاری
البرز - کرج
هاله خلیلی
خراسان رضوي - مشهد
مهرداد شفیعی پور
لرستان - پلدختر
زهرا بصیری
تهران - تهران
مجتبی شیرعلی
البرز - کرج
رضا پیرایش
خراسان رضوي - مشهد
فاطمه عزیزی
لرستان - خرم آباد
وحید خسروی
گلستان - گاليکش
سجاد کیانی
چهارمحال بختياري - شهركرد
عباس آقا بابایی
تهران - تهران
میثم آدینه
تهران - تهران
عاطفه برادران
خراسان رضوي - مشهد
امیر وفایی
همدان - همدان
اکرم بابایی
البرز - کرج
سیده طاهره علوی گل
خراسان جنوبي - بيرجند
نوشین پرهام
تهران - تهران
عارفه محمدی
اصفهان - اصفهان
فاطمه حسنی تبار
خراسان رضوي - مشهد
ایمان آریامنش
خراسان رضوي - نيشابور
رویا مرجانی
مازندران - قائم شهر
مجتبی رمضانیان
خراسان رضوي - قوچان
فاطمه خواجه
گلستان - مينو دشت
فاطمه اخلاقی
البرز - نظر آباد
الناز بیرجندیان
خراسان رضوي - صالح آباد
نعیمه نوری
گلستان - گرگان
راحله امیری راد
خراسان رضوي - مشهد
محمد زارعی
لرستان - خرم آباد
یاس عبدالمیری
خراسان رضوی- مشهد
مصطفی کشوری
تهران - تهران
قمرالحق توکلی
خراسان رضوي - مشهد
میلاد مهرابیان
چهارمحال بختياري - شهركرد
مریم صفری
تهران - تهران
سجاد حقیقی
البرز - کرج
رضا امیدی فرد
تهران - تهران
ثریا خیر اللهی
خراسان رضوي - تايباد
نرگس قزل سفلی
گلستان - گنبد كاووس
احسان حسن زاده
مازندران - ساري
سپیده عطارایوانی
خراسان رضوي - مشهد
مجتبی رفیعی دولت آبادی
اصفهان - برخوار
فاطمه اسلامی
گلستان - گرگان
ثریا جعفری
البرز - کرج
ارش بختیاری
لرستان - خرم آباد
فرزانه آسایان
خراسان رضوي - قوچان
سمیه محسنی
خراسان رضوي - مشهد
سیدعلی کاروانی
خراسان رضوی- مشهد
آیدا صفری
قزوين - قزوين
ثمیره باغبادرانی
خوزستان - اهواز
امید برزمینی
گلستان - آزاد شهر
فاطمه زیاری
خوزستان - اهواز
علیرضا فداکار
گيلان - رشت
وحدت کردعلیوند
لرستان - خرم آباد
عباس صابری
خراسان رضوي - مشهد
محمدرضا کمالی فر
خراسان رضوي - رشتخوار
زهرا یوسف نیا
خراسان رضوي - رشتخوار
پیام جهانی
خراسان جنوبي - فردوس
فاطمه سبحانی
گلستان - علي آباد
سولماز نگهبان خامنه
آذربايجان غربي - اروميه
غزاله مداح
خراسان رضوي - مشهد
غزاله مداح
خراسان رضوي - مشهد
احسان امرایی
لرستان - خرم آباد
حمید جمشیدی
لرستان - خرم آباد
ارسلان قادری بافتی
خراسان رضوي - مشهد
محمد نژادی
خراسان رضوي - مشهد
سعید نظری
تهران - قدس - قلعه حسنخان
محبوبه صفری فروتقه
خراسان رضوي - مشهد
محمدحسین صدیقی
خراسان رضوي - مشهد
مسعود فرهمند
لرستان - خرم آباد
مرضیه رستگار
خراسان شمالي - مانه و سملقان
مریم رضایی
كرمان - رفسنجان
ابوالحسن طالقانی
خوزستان - اهواز
محمد صنوبری
گلستان - گرگان
محمد جواد محبی
اصفهان - مبارکه
حبیب الله فخرایی
گلستان - گرگان
لادن شهرکی
سيستان و بلوچستان - زاهدان
احمد رحیمی
لرستان - خرم آباد
فهیمه عبدالهی
گلستان - علي آباد
حسین صاحبی مهرآباد
خراسان رضوي - بردسكن
میلاد دباغی
همدان - تويسركان
میثم احمدی
سيستان و بلوچستان - زاهدان
زهرا مهراب زاده
اصفهان - اردستان
علیرضا صادقی
همدان - فامنين
محمود طاعتی فر
خوزستان - اهواز
ایمان سالمی زاده
خوزستان - آبادان
الهام خداشناس
خراسان رضوي - مه ولات
هدی فیروزرودی
خراسان رضوي - خواف
بیتا ارزانی بیرگانی
خوزستان - اهواز
اسما جرفی
خوزستان - اهواز
پریسا ستاری مقدم قاضیانی
گيلان - سياهكل
مرتضی زارعی لطف
تهران - رودهن
علی نادی
خراسان رضوي - سرخس
وحید بهره مند
خراسان رضوي - مشهد
میثم تقی پور شاقربان
خوزستان - بهبهان
سیده هدی نقیب
خراسان شمالي - بجنورد
امید توکلی
خراسان رضوي - مشهد
راضیه شهولی
چهارمحال بختياري - شهركرد
امیرعلی نصیبی
همدان - لالجين
صبا شهالوند
خوزستان - انديمشك
اکرم منصوری رضی
گلستان - آزاد شهر
عبدالحکیم کریم پناه
گلستان - داشلي برون
قدسیه ایمانی
خراسان جنوبي - بيرجند
دانیال وادیان
خوزستان - بندر ماهشهر
عالیه دانایی فر
گلستان - بندر تركمن
جواد حق پرست
خراسان رضوي - مه ولات
مسعود اردستانی
چهارمحال بختياري - سامان
هادی اربابی
سيستان و بلوچستان - زاهدان
کلثوم رحمانی
خراسان شمالي - بجنورد
مهرانگیز ظفری
چهارمحال بختياري - اردل
فاطمه عسکری
خراسان رضوي - قوچان
کاظم دانشمندی
هرمزگان - بندرعباس
علی اکبر سمیعی فر
خراسان رضوي - نيشابور
زینب مارنی
گلستان - گرگان
الهه منصوری
چهارمحال بختياري - فلارد
تکتم ترابی
هرمزگان - بندر لنگه
بابک کثیری
اصفهان - برخوار
محمد کیومرثی
تهران - تهران
نرگس فرودی
تهران - تهران
ازاده مجزا
مازندران - ساري
سیده فاطمه طاهری الهایی
خوزستان - اهواز
زهرا برشور
تهران - تهران
عفت جابری
اصفهان - اصفهان
آزاده قائدی
اصفهان - اصفهان
مرتضی نادری
خراسان رضوي - مشهد
مریم اردبیلی فرد
خراسان رضوي - مشهد
امید محمدحسن زاده
خراسان رضوي - قوچان
مصطفی عالمی
گلستان - گنبد كاووس
احمد خجسته
مازندران - ساري
بصیرا داوودی قلی آباد
گلستان - گرگان
ناصر محمدپور
خراسان رضوي - مشهد
سوسن موحدی
گلستان - كردكوي
شهریار طاهری
خراسان رضوي - مشهد
بهروز نصرالهی
خراسان رضوي - تربت جام
محمد راشکی
گلستان - گنبد كاووس



تقدیرنامه



رتبه 1
مينا معين
كانون وكلاي دادگستري اصفهان
رتبه 1
محمد کریملو
كانون وكلاي دادگستري آذربایجان شرقی
رتبه 1
سجاد کیانی
کانون وکلای چهار محال و بختیاری
رتبه 1
علیرضا کریمی
کانون وکلای گلستان
رتبه 1
حامد مرادی نیا
کانون کرمانشاه
رتبه 1 (سهمیه)
سجاد بهرامي
كانون وكلاي دادگستري اصفهان
رتبه 1 (سهمیه)
صديقه سرلك
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 1 (سهمیه)
مجتبي بهرامي
كانون وكلاي دادگستري قزوين
رتبه 1 (سهمیه)
جهانگير علي خانيان
كانون وكلاي دادگستري همدان
رتبه 2
زینب میر پور
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 2
اشکان شمس
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 2 (سهمیه)
ایمان ایمانی نژاد
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 2 (سهمیه)
فرزام بهمنش
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 3
زهرا شکرپور
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 3
راضیه شهولی
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 3
هدیه بخشی زاده
کانون وکلای خوزستان
رتبه 3
پگاه احمدي
كانون وكلاي دادگستري كرمان
رتبه 3 (سهمیه)
محمد زارعي
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 3 (سهمیه)
اميد برزميني
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 3 (سهمیه)
ايوب بهاري
كانون وكلاي دادگستري همدان
رتبه 4
جواد صحراگرد
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 4
ناصر صالحی
كانون وكلاي دادگستري يزد
رتبه 4
پرويز رفيعي
كانون وكلاي دادگستري چهارمحال وبختياري
رتبه 4 (سهمیه)
هدا کمالی
کانون وکلای دادگستری لرستان
رتبه 5 (سهمیه)
الهه همتی فریمانی
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 5 (سهمیه)
الهه شاقلیان
كانون وكلاي دادگستري همدان
رتبه 5 (سهمیه)
سیده زینب هاشمی
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 6
محدثه بيدي
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 6 (سهمیه)
مهسا رباطی
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 7
رقیه قزل سفلی
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 7
احمد مرادی
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 7
میثم تقی پور شاقربان
کانون وکلای خوزستان
رتبه 7
فهيمه بازدار
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 7 (سهمیه)
ذبیح الله عسگری
کانون وکلای دادگستری گلستان
رتبه 8
ایمان آریامنش
کانون وکلای دادگستری البرز
رتبه 8
احسان حسن زاده اندي
كانون وكلاي دادگستري مازندران
رتبه 9
سينا گندمي
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 9
زيبا حيدري كردعليوند
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 9 (سهمیه)
زهرا عزیزپور
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 11
محمد افشارمقدم زنجانی
كانون وكلاي دادگستري قزوين
رتبه 11
فرشته حسنوند
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 11
سودابه شعباني
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 11 (سهمیه)
امید محمدحسن زاده
كانون وكلاي دادگستري بوشهر
رتبه 11 (سهمیه)
سمانه دلیرپور
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 11 (سهمیه)
ستاره توسلی
کانون وکلای دادگستری همدان
رتبه 12
سيده سميه يحيي نژاد
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 12
شیما رضایی نیرومند
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 13
حجت جبارزارع
كانون وكلاي دادگستري اصفهان
رتبه 14
فاطمه اصغرزاده منيق
كانون وكلاي دادگستري قم
رتبه 14
گلناز بهنامي
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 14
سمانه قاسمی کلاته
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 14 (سهمیه)
صلاح الدین عالمی
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 14 (سهمیه)
زهرا زحمت کش
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 15
امین محمدی میلاسی
کانون وکلای دادگستری اصفهان
رتبه 15
زهرا كياني مقدم
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 16
مهران زمانپور
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 17
سید محمود قریشی
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 17
احمد فیاض
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 17 (سهمیه)
سیده فاطمه طاهری الهایی
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 18
فاطمه سبحانی
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 18
مریم جمشیدی
كانون وكلاي دادگستري فارس -كهكيلويه وبويراحمد
رتبه 18
صديقه مصدق صدقي
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 18
اكرم حبيبي
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 19
حسین صیدلو
کانون وکلای مرکز
رتبه 20
مرسده احمدی رودبارکی
كانون وكلاي دادگستري گيلان
رتبه 21
احسان امرايي
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 21
حسين قزلسفلو
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 22
مهدی خیراللهی
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 22
مهدي خيراللهي
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 22
پوريا فرهمند
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 22 (سهمیه)
وحید بهره مندبک نظر
كانون وكلاي دادگستري خراسان
رتبه 23
فاطمه اخلاقی
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 23
زهره رفیعی
كانون وكلاي دادگستري اصفهان
رتبه 23
فاطمه اخلاقی
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 23
جمشید شجاعی تبار
کانون وکلای دادگستری همدان
رتبه 23
الناز بيرجنديان
كانون وكلاي دادگستري زنجان
رتبه 23
صفورا عليزاده
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 23
اسما جرفي
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 24
حسین حمزه پور
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 24
محمود طاعتی فر
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 24
پيام جهاني
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 24
حسين حمزه پور
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 24 (سهمیه)
نفیسه پرشاد
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 25
حمید حمیدیان مایوان
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 25
ایوب حسنوند
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 25 (سهمیه)
ناصر محمدپور
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 26
حسن نجفی
كانون وكلاي دادگستري فارس -كهكيلويه وبويراحمد
رتبه 26
سیداکبر صفوی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 26
جمیله روشنی
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 26
فائزه چهره نيا
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 26
سميه شريفي
كانون وكلاي دادگستري اصفهان
رتبه 26
حامد ثابت نيا
كانون وكلاي دادگستري مازندران
رتبه 27
هانیه حکمی صفت
كانون وكلاي دادگستري همدان
رتبه 28
سیده طاهره علوی گل
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 28
بهنام یوسفی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 28 (سهمیه)
ساجده شاکری
كانون وكلاي دادگستري اصفهان
رتبه 29
حمید جمشیدی
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 30
میلاد رحیمی
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 30
عبدالصالح خرمالي
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 30 (سهمیه)
فاطمه علیجانی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 31
اکرم علمي پورفرگي
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 31 (سهمیه)
نرجس شایقی فر
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 32
نرگس داودوندفرد
كانون وكلاي دادگستري اصفهان
رتبه 33
بهنام چهاردولی
كانون وكلاي دادگستري همدان
رتبه 34
فرزاد زارعی لطف
كانون وكلاي دادگستري همدان
رتبه 34 (سهمیه)
امیدتوکلی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 35
محمدحسین صدیقی
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 35
مليحه فروزان فر
كانون وكلاي دادگستري كرمان
رتبه 35 (سهمیه)
عرفان کرم ویسی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 36
سلماز احمدی
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 36
شیما علی نیا فیض آبادی
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 38
بیتا ارزانی بیرکانی
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 38
محمود عباسي
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 39
بهاره مروجی
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 40
عباس صابري
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 41
ساتیار وندادی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 41
حمید بابامیر
كانون وكلاي دادگستري يزد
رتبه 41
وفا حسني ترشيزي
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 42
رویا صداقت شریفی
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 42
مجید غفاری
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 44
ابولفضل عطازاده
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 44
نسرين جليلي ثاني
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 45
زیبا شیرآرام
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 45
الهام السادات میراحمدی
کانون وکلای دادگستری اصفهان
رتبه 45
عرفان علویان
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 47
ارسلان قادری بافتی
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 50
مصطفی آرام
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 51
فريده غلاميان
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 52
علی عقیقی روان
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 52
حجت دشت بزرگي
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 53
حامد سلوكي
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 54
الهه مرادی
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 57
فاطمه جهاندیده
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 57
علی اکبر یاوری
كانون وكلاي دادگستري اصفهان
رتبه 58
گلنوش انصاري دوست محمد
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 58
حسين راشدي نسب
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 59
فرزانه آسایان
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 60
معصومه سابقي
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 61
ناهيد فرامرزي
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 61
ليلا رفيعي وردنجاني
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 63
محمد علی سعید نژاد
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 65
محجوبه اخوان
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 66
هومن حسن نژاد
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 68
علي پورصفري
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 69
قمرالحق توکلی
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 69
فاطمه کوکب
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 71
میعاد خانعلی شعار ازلیقی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 72
مرجانه محسني
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 75
آرزو صدوقی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 78
محمد نباتی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 80
الیاس جمالی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 81
معصومه رحمانی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 85
مریم محمدی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 85
سميه محسني
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 85
سمیه محسنی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 86
مهسا قاینی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 90
مهرنوش سدیدیان
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 98
مرضیه قوچانی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 99
فاطمه حسنی تبار
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 99
فرشته ياري
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 100
مصطفی غلامپور
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 105
محمد علی ضیائی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 107
سارا نجفی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 132 (سهمیه)
هما ابدال ابادی کاریزنوئی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 140 (سهمیه)
ساناز توسلی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 142
هادي غفاري ايدليكي
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 161
حميدرضا عسگري
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 162 (سهمیه)
بیمانه سلطانی نژاد
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 169
زهرا احمدي زاده
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 175 (سهمیه)
نرگس فرودی خور
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 176
فرشاد قاسمی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 188 (سهمیه)
ساسان مرادی
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 190
فاطمه مهربان
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 190 (سهمیه)
مسیح آقاداودی جلفایی
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 206
ناصر جعفری
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 212
سیدمهرداد هوشیار حسینی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 225
سيدمجيد ميردامادي
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 237
سيدعلي رضویان
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 240 (سهمیه)
محمدکیومرثی
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 264
مریم بیات
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 274 (سهمیه)
راضیه معظمی گودرزی
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 276 (سهمیه)
زهرا صانعی نژاد
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 291
سيدمسعود موسوي
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 292
مریم اردبیلی فرد
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 313
وحيد قويدل
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 315 (سهمیه)
علیرضا سهیلی
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 323
فاطمه حسن زاده
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 334
فرهاد بنایی
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 387
روشنک حسینی مقدم
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 416
قاسم وظیفه شناس
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 423
نرجس زارع
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 448
حسين جاوداني
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 450
سميرا وجداني
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 482
فاطمه جباري ممان
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 485
مسلم اردشيري لردجاني
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 513
مهناز قاسم آبادی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 520
رویا مرجانی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 525
آیدا خرداد
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 539
یاسمن ربیع زاده
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 551
سعید نظری
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 575
غلامعلي قنبرپوردربندي
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 602
معصومه باباخانی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 603
مرتضی نادری
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 610
عاطفه رشیدی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 632
مرتضی زارعی لطف
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 645
هانيه مقدم
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 680
وحید ایدر
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 680
شاهين غفاريان دانشمند
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 691
آفاق حسینی
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 728
جلال حسینی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 745
مهدی سبحانی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 755
هومن حاجي اسمعيل زنجاني
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 774
جمیله جواهری
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 780
زهره یاسمن لاکانی
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 784
بختيار منصوري
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 791
مجتبي شيرعلي
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 807
نسرين باقري
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 826
مينا كاظمي عامل
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 835
محمدرضا كمالي فر
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 880
الهه تیموری
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 880
ساغر اميري
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 903
محسن مهدوی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 903
فاطمه شابازی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 934
عاطفه برادران خلقي
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 980
محمدجواد محبی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 1004
فاطمه ملكي
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 1014
جواد پورعطار
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 1037
محمد خاني
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 1041
عاطفه زرنگ نصرآباد
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 1073
فرشته شارعي
كانون وكلاي دادگستري مركز












رتبه 1
مهدی شیر پور
کانون وکلای خراسان
رتبه 1
امین گل محمدی
کانون وکلای گلستان
رتبه 1
احسان کریمی
کانون وکلای همدان
رتبه 1 (سهمیه)
علیرضا حسن زاده زیارت
کانون وکلای خراسان
رتبه 2
احسان روحانیان
کانون وکلای خراسان
رتبه 2
محمود فتاحی
کانون وکلای اصفهان
رتبه 2
سعید صادقی
کانون وکلای گلستان
رتبه 3
لیلا نیسی
کانون وکلای خوزستان
رتبه 3
کمال الدین تاجور
کانون وکلای خراسان
رتبه 3
سید امیر هاشمی
کانون وکلای کرمان
رتبه 3 (سهمیه)
عبدالرضا کلوندی
کانون وکلای کردستان
رتبه 4
محمد حسن چگنی
کانون وکلای لرستان
رتبه 4
رباب گودرزی
کانون وکلای همدان
رتبه 4
الهام محمدپورکاریزکی
کانون وکلای خراسان
رتبه 5
دانا معبدی
کانون وکلای البرز
رتبه 5
احد بيرانوند
کانون وکلای لرستان
رتبه 6
مهدی شیخ نظری کتولی
کانون وکلای گلستان
رتبه 6
آذر سیل گبری
کانون وکلای کرمانشاه و ایلام
رتبه 7
مهسا معمری شاندیزی
کانون وکلای خراسان
رتبه 7
سمیرا کبیری
کانون وکلای چهارمحال و بختیاری
رتبه 7
فرزاد حیدری
کانون وکلای لرستان
رتبه 7
میثم کاظمی
کانون وکلای همدان
رتبه 8
امیر پارسا
کانون وکلای لرستان
رتبه 8
یوسف رضایی
کانون وکلای آذربایجان شرقی
رتبه 8
محمدتقی سلطانیان تیرانچی
کانون وکلای کرمان
رتبه 9
نازیلا همتی
کانون وکلای آذربایجان شرقی
رتبه 9
پریسا ارجی
کانون وکلای خراسان
رتبه 10
خدیجه ذاکر
کانون وکلای خراسان
رتبه 10
کریم شادمهر
کانون وکلای گلستان
رتبه 11
سروش گروسی
کانون وکلای گلستان
رتبه 11
حیدر علی خانی
کانون وکلای چهارمحال و بختیاری
رتبه 11
رامین رزم جو
کانون وکلای خراسان
رتبه 12
علی ترک ارزان فودی
کانون وکلای همدان
رتبه 12
ویدا حسام
کانون وکلای خوزستان
رتبه 12
حجت کمالی
کانون وکلای یزد
رتبه 12
محمد محمودی
کانون وکلای خراسان
رتبه 13
فاطمه عظیمی
کانون وکلای خراسان
رتبه 14
پیمان شیارگر
کانون وکلای مرکز
رتبه 14
مرتضی خاکشور قره سو
کانون وکلای خراسان
رتبه 15
فاطمه قنبری عدیوی
کانون وکلای لرستان
رتبه 15
زهرا محمدسلطانی
کانون وکلای اصفهان
رتبه 15
ناهید سپهری شاملو
کانون وکلای خراسان
رتبه 16
جواد رمضانی
کانون وکلای خراسان
رتبه 16
اسما رحماني پور
کانون وکلای فارس -كهكيلويه وبويراحمد
رتبه 17
مژگان محمودزاده
کانون وکلای خراسان
رتبه 17
محمد مهدی ملکی
کانون وکلای قزوین
رتبه 18
مرضیه شبانی
کانون وکلای اصفهان
رتبه 19
داوود صادق پور
کانون وکلای گلستان
رتبه 20
شهربانو محمدی
کانون وکلای لرستان
رتبه 20
مصطفی ساغریان
کانون وکلای قزوین
رتبه 20
مرتضی ملکان
کانون وکلای گلستان
رتبه 21
مریم تقدیسی مصعبی
کانون وکلای خراسان
رتبه 22
مرتضی بخشنده
کانون وکلای خراسان
رتبه 24
جعفر دارابيان چشمه شفيع
کانون وکلای لرستان
رتبه 25
مهرناز قادری
کانون وکلای لرستان
رتبه 27
محبوبه السادات حجازی
کانون وکلای اصفهان
رتبه 27
حمید چراغی
کانون وکلای لرستان
رتبه 27
هانیه ذبیحی قوچان عتیق
کانون وکلای خراسان
رتبه 27
محمدحسین طرفی
کانون وکلای خوزستان
رتبه 29
مجید گشایشی
کانون وکلای خراسان
رتبه 30
ناهید آریانژاد
کانون وکلای لرستان
رتبه 30
آسیه کلهری
کانون وکلای کرمانشاه و ایلام
رتبه 32
سونیا حکمتی
کانون وکلای مرکز
رتبه 33
بهروز عزیزی
کانون وکلای خوزستان
رتبه 33
جواد منتی
کانون وکلای لرستان
رتبه 34
سید امیر روح الامین
کانون وکلای کرمان
رتبه 35
محدثه خوش عاطفه
کانون وکلای خراسان
رتبه 35
سمیرا کرم یار
کانون وکلای کرمانشاه و ایلام
رتبه 35
سمیه گودرزی
کانون وکلای لرستان
رتبه 36
زهرا مشهدی
کانون وکلای خراسان
رتبه 37
علی اصغر مومنی نیا
کانون وکلای مازندران
رتبه 37
پروین رجب پور
کانون وکلای خراسان
رتبه 38
مهناز جمشیدی
کانون وکلای کرمانشاه و ایلام
رتبه 39
الهام علمي راد
کانون وکلای خراسان
رتبه 42
زهرا حسنی کردستان
کانون وکلای قزوین
رتبه 43
بهنام چهاردولی
کانون وکلای یزد
رتبه 44
قاسم صباحی فر
کانون وکلای قزوین
رتبه 44
فریبا غفاری
کانون وکلای خراسان
رتبه 45
حمید خداپرست
کانون وکلای خراسان
رتبه 46
زهرا مهدویان نژاد
کانون وکلای خراسان
رتبه 47
عاطفه اکرمی
کانون وکلای خراسان
رتبه 48
جواهر یاوری
کانون وکلای یزد
رتبه 49
امیررضا عسگری
کانون وکلای البرز
رتبه 49
ساره ماکیانی پور
کانون وکلای خوزستان
رتبه 49
علی اصغر دشتی
کانون وکلای خراسان
رتبه 51
داود عطارزاده کردیانی
کانون وکلای خراسان
رتبه 54
فیروزه دستادست
کانون وکلای اصفهان
رتبه 54
سيديوسف حسيني
کانون وکلای اذربايجان شرقي
رتبه 56
محمدرضا مانیان
کانون وکلای اصفهان
رتبه 57
علی مدیر بقمچ
کانون وکلای کرمان
رتبه 57
ابوالفضل نیازی
کانون وکلای خراسان
رتبه 60
لیلا اورنگی
کانون وکلای اصفهان
رتبه 60
سپيده الواني جامي
کانون وکلای خراسان
رتبه 62
سعید سلیمانی بابادی
کانون وکلای خوزستان
رتبه 63
حسن سعیدی قلعه نو
کانون وکلای خراسان
رتبه 67
سیده مرضیه هاشمیان
کانون وکلای خراسان
رتبه 69
مهدی ژیان پور
کانون وکلای خراسان
رتبه 70
مناسادات میرسپاسی
کانون وکلای خراسان
رتبه 72
شیرین ابوالحسنی
کانون وکلای البرز
رتبه 72
نازنین لکزیان
کانون وکلای مرکز
رتبه 72
امیر دلاوری
کانون وکلای خراسان
رتبه 72
محمد اسدی
کانون وکلای فارس
رتبه 76
بهمن رشیدی
کانون وکلای اصفهان
رتبه 77
سمانه چابکی درزابی
کانون وکلای خراسان
رتبه 77
اکبر میرزایی
کانون وکلای مرکز
رتبه 82
آلما اژدری فرد
کانون وکلای خراسان
رتبه 83
فرشته نظری استاد
کانون وکلای خراسان
رتبه 83
آرش رزمی
کانون وکلای فارس
رتبه 86
مسعود آگاه
کانون وکلای خراسان
رتبه 87
زهرا زرقانی
کانون وکلای خراسان
رتبه 89
فائزه صداقتی
کانون وکلای خراسان
رتبه 92
مجتبی آقاخوانی
کانون وکلای خراسان
رتبه 99
سیدعباس رضوانی
کانون وکلای خراسان
رتبه 101
مژگان غلامی
کانون وکلای خراسان
رتبه 102
نیما فعال
کانون وکلای خراسان
رتبه 103
رضا زارعی نرگی
کانون وکلای خراسان
رتبه 104
جواد علیزاده بایگی
کانون وکلای خراسان
رتبه 143
الناز قاسمی
کانون وکلای مرکز
رتبه 165
محمد دمرچلی
کانون وکلای مرکز
رتبه 183
محمد حسن بهروزی
کانون وکلای مرکز
رتبه 250
بهنام یوسفی
کانون وکلای مرکز
رتبه 272
گلناز بیرمی
کانون وکلای مرکز
رتبه 276
نسرین بهلولی
کانون وکلای مرکز
رتبه 280
مرادعلی شریف پیرانی
کانون وکلای مرکز
رتبه 280
مهسا انصاری
کانون وکلای مرکز
رتبه 308
الهام دیداریان
کانون وکلای مرکز
رتبه 322
الهام سپهوندي
کانون وکلای مرکز
رتبه 361
خدیجه پازوکی
کانون وکلای مرکز
رتبه 366
محمد سعادتیان
کانون وکلای مرکز
رتبه 374
فاطمه باران
کانون وکلای مرکز
رتبه 390
سادات اکبری
کانون وکلای مرکز
رتبه 393
محمد اکبرزاده قلم خان
کانون وکلای مرکز
رتبه 430
فریبا شمسی
کانون وکلای مرکز
رتبه 443
محمد مهدی رزمجو
کانون وکلای مرکز
رتبه 462
بهرام وثوقی
کانون وکلای مرکز
رتبه 495
محسن اسماعیلی
کانون وکلای مرکز
رتبه 495
فاطمه شفیعی
کانون وکلای مرکز
رتبه 503
مریم سکوتی
کانون وکلای مرکز
رتبه 508
مسعود کرمی نیک
کانون وکلای مرکز
رتبه 524
مریم حسین زاده
کانون وکلای مرکز
رتبه 528
راضیه معظمی گودرزی
کانون وکلای مرکز
رتبه 538
لیلی رستمی
کانون وکلای مرکز
رتبه 540
مرتضی عبودی
کانون وکلای مرکز
رتبه 578
لیلا حسن زاده
کانون وکلای مرکز
رتبه 590
محسن شیخها
کانون وکلای مرکز


رتبه 1
مرضیه رحیمی
کانون وکلای خراسان
رتبه 1
بهناز فتحی
کانون وکلای اصفهان
رتبه 1 (سهمیه)
سجاد کاکاوند
کانون وکلای لرستان
رتبه 1