وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

کلاسهای تخصصی اساتید صاحب سبک حقوق ایران

1395/09/02

اساتید متفاوت تفاوتی دارند که در شما ایجاد تفاوت می کنند.

آنچه سبب تمایز داوطلبین مختلف در رشته حقوق می گردد آشنایی آنها با سبک های جدید مطالعه و یادگیری ست. کلاسهای تخصصی داداستان توسط اساتید متفاوت و برجسته ای اداره می گردد که هر کدام صاحب سبک ویژه ای در تدریس عناوین حقوقی می باشند.

تسلط جامع، سبک ویژه، تدریس متفاوت و سابقه ی علمی این اساتید موجب می گردد تا داوطلب با شرکت در کلاس از تعدد بی جای منابع دست کشیده و صرفا به مطالعه منابع مهم تر با محوریت مطالب مطرحه در کلاس بپردازد.
کلاسهای تدریس مفصل عناوین حقوقی، جلسات نکته و تست، کارگاههای علمی ویژه داوطلبین برتر و دوره های جمع بندی و امهات از قالب های گوناگون کلاسی ست که در داداستان برگزار می گردد.

    دوره کلاسی امهات و جمع بندی :

    اهمیت و لزوم جمع بندیِ آنچه در این مدت مطالعه شده است، امری بدیهی است. داوطلب هوشمند کسی ست که تاثیر این دوران را درک کرده و به بهترین شکل ممکن از آن بهره برداری کند.
    دوره کلاسی امهات، فرصتی مغتنم است که در این زمان محدود، محفوظات علمی داوطلب را سازمان دهی کرده و به آنها نظم ببخشد. در طی این دوره یک هفته ای، تمامی عناوین درسی مرور شده، نکات مهم و کلیدی بیان شده و در نتیجه یافته ها و اطلاعات داوطلب تثبیت می گردد.
    اساتید دوره امهات، اساتید صاحب سبک و ممتاز مجموعه داداِستان هستند که تسلط بالای آنها بر مباحث درسی و شیوه تدریس و جمع بندی متفاوت آنها، منجر به طبقه بندی دقیق محفوظات ذهنی داوطلبین می گردد.
    هر ساله تعداد زیادی از داوطلبین و حقوق دانان از سراسر کشور در این دوره شرکت می کنند و خود را برای مصاف نهایی با آزمون وکالت آماده می سازند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دوره امهات با ما تماس بگیرید: 36050072-051هیچ شکستی نیست مگر دست کشیدن از تلاش


ایشان مبتکر سبک تدریس قانون مجازات اسلامی به شیوه مفهومی و رمزنگاری می باشند. کلاس های حقوق جزای ایشان بعنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین کلاس حقوقی کشور شناخته می شود ایشان سابقه برگزاری کلاس های مفهومی و رمزنگاری را در شهرهای مشهد، تهران، اصفهان،تبریز، خرم آباد، همدان و... دارند.