وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

برگزاری کلاس های آنلاین حقوقی در سراسر کشور

برگزاری کلاس های آنلاین حقوقی در سراسر کشور

1397/12/12


آزمون وکالت 1398 در پیش است. متقاضیان زیادی تلاش می نمایند که در این آزمون به موفقیت چشمگیری دست یابند و در این مسیر ممکن است از برنامه های مناسب و هدفمند گوناگونی استفاده نمایند. برخی جهت ساماندهی و نظم مطالعاتی درآزمون های آزمایشی شرکت کرده و برخی دیگر با توجه به انتظارات بالاتری که در حوزه شغلی وکالت در آینده نزدیک دارند، جهت تسلط بر طیف گسترده مسائل حقوقی و تسلط علمی و عبور از سیلاب پر پیچ و خم سوالات آزمونی با قرارگیری در فرایند یادگیری در یک محیط آموزشی با عنوان "کلاس" عنوان یک وکیل متخصص را از هم اکنون برای خود متصور هستند.


در راستای بهره مندی کلیه حقوقدانان از کلاس اساتید صاحب سبک حقوق ، کلاس های آنلاین داداِستان با حضور اساتید با تجربه چون دکتر قاضی زاده مدرس شیوه مفهومی و رمزنگاری در حقوق جزا، دکتر صفاکیش مدرس حقوق مدنی به شیوه تطبیقی- تحلیلی و دکتر شاهچراغ مدرس آیین دادرسی کیفری به شیوه شبکه ای در حال برگزاری است. ما مفتخریم در حوزه تدریس خصوصی تنها سامانه اینترنتی کلاس های آنلاین حقوقی  در سراسر کشور بوده و از روش تدریس اساتید برتری که دور از دسترس شماست، استفاده نمایید.
کلاس آنلاین حقوق جزا با حضور استاد قاضی زاده با موضوع تدریس جرم کلاهبرداری و صور آن در هفته ای که گذشت به صورت زنده در سراسر کشور پخش گردید.

حقوقدانان علاقمند می توانند جهت شرکت در دوره های کلاسی آنلاین با شماره 05136050072 و همچنین به دفاتر همکاران ما در سراسر ایران مراجعه نمایند.


..........کلاس آنلاین حقوقی ..........جایزه ویژه حقوق دادن برتر