وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

آزمون عمومی دانشگاه پیام نور از اول دی ماه آغاز می شود

آزمون عمومی دانشگاه پیام نور از اول دی ماه آغاز می شود

1399/09/29

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور اعلام کرد: آزمون های دروس عمومی پایان نیمسال دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی به صورت آنلاین و سراسری از اول دی ماه آغاز می شود.

سایت برگزاری آزمون آزمایشی دروس عمومی دانشجویان دانشگاه پیام نور تا اول دی ماه دایر است و دانشجویان می توانند وارد سایت به نشانی http://sanjesh.pnu.ac.ir شده و با نحوه آزمون آنلاین آشنا شوند.

متن اطلاعیه:

مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور جهت آشنایی دانشجویان مقطع کارشناسی با محیط آزمون آنلاین دروس عمومی، اقدام به برگزاری آزمون آنلاین آزمایشی نموده است.کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی که درنیمسال جاری دروس عمومی را اخذ نموده اند، می توانند جهت شرکت درآزمون مذکور راس ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۹۹/۹/۲۴ به آدرس http://sanjesh.pnu.ac.ir مراجعه و با نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی خود (نام کاربری: شماره دانشجویی و کلمه عبور: کد ملی) در رزم آزمون فوق شرکت نمایند. در صورت استفاده از اپلیکیشن به آدرس http://sanjeshsw.pnu.ac.ir مراجعه نمایید.

فایل راهنمای آزمون دروس عمومی نیمسال اول سال ۹۹

همچنین پیرو اطلاعیه ی قبلی با توجه به استقبال بی نظیر دانشجویان از آزمون های آزمایشی آنلاین و جهت بهره برداری حداکثری از نتایج آزمون مذکور، تعداد آزمون های آزمایشی خود را از یک نوبت به چهار نوبت در ساعت های ۱۰:۰۰، ۱۲:۰۰، ۱۴:۰۰، ۱۶:۰۰ افزایش یافت.جایزه ویژه حقوق دادن برتر