وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

نتایج آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه ۹۹ اعلام شد

نتایج آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه ۹۹ اعلام شد

1400/06/11


واحد سنجش و ارزیابی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در حساب رسمی اینستاگرام خود از اعلام نتایج آزمون کارشناسی رسمی قوه قضائیه ۹۹ از امروز (۱۱ شهریور ماه) خبر داد.

مشاهده نتایج آزمون کارشناسی رسمی قوه قضائیه ۹۹
طبق این اطلاعیه داوطلبان آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه ۹۹ جهت نتیجه مشاهده این آزمون می بایست به سانامه جذب (لینک زیر) مراجعه کنند:


این نتایج مربوط به آزمون کارشناسی رسمی سال ۹۹ است که برگزاری آن به دلیل کرونا به تعویق افتاد و نهایتاً روز ۲۰ شهریورماه و با حضور بیش از ۶۶ هزار داوطلب در مراکز استان‌های کشور برگزار شد و پس از اعلام نتایج مرحله تستی در ۱۹ آبان ۹۹، اکنون نتایج مرحله شفاهی آن اکنون منتشر شده است.

اطلاعیه واحد سنجش و ارزشیابی مرکز وکلای قوه قضاییه
متن اطلاعیه به شرح زیر است:

کلیه داوطلبان محترم آزمون کارشناسی رسمی سال ۱۳۹۹ می‌توانند از امروز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/١١ با مراجعه به سامانه جذب مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه به نشانی Jazb.23055.ir نتیجه خود را مشاهده نمایند.

ضمناً داوطلبان محترم می‌توانند هرگونه سوال در خصوص اعلام نتایج آزمون کارشناسی رسمی سال ۱۳۹۹ را از قسمت پشتیبانی(تیکت) سامانه جذب مطرح و پیگیری نمایند، لذا تأکید میگردد از مراجعه حضوری خودداری شود.

روابط عمومی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه

و همچنین در جدول جزییات برگزاری آزمون ‌های مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه سال ۱۳۹۹، اعلام نتایج آزمون شفاهی در تیر و خرداد ۱۴۰۰ اعلام شده بود.

پیش از این نیز علی بهادری جهرمی اعلام کرده بود: کل فرایند جذب پذیرفته‌شدگان حدود یک سال به طول خواهد انجامید.

بیشتر بخوانید:
اعلام نتایج تستی آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه ۹۹
تاریخ مصاحبه شفاهی آزمون وکالت، کارشناسی رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه ۹۹
لازم به ذکر است قبولی در آزمون شفاهی به منزله تایید نهایی نیست و تایید صلاحیت نهایی داوطلب پس از انجام استعلامات قانونی و سایر مراحل ذکر شده در قوانین و آیین‌نامه‌ها صورت می‌گیرد.


جهت اطلاع از شرایط ثبت نام و تخفیفات با شماره 
دفتر مرکزی 05136050072
امور شهرستانها 05131601111
 تماس حاصل فرمایید جایزه ویژه حقوق دادن برتر