وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

قطاربرنا

قطاربرنا

1396/05/29

دیباچه :
نظام نوین آموزشی در سال های اخیر ثابت نمود که رعایت آداب یادگیری و عمل به فنون مطالعه صحیح و برنامه ریزی حرفه ای می تواند جهشی در موفقیت ها ایجاد نماید. تکرار موفقیت های پیاپی و کسب رتبه های تک رقمی متعدد در سطح کانون های وکلای دادگستری کشور از سال 1391 تا به امروز و هم چنین افتخارآفرینی ‌رتبه یک تاریخ آزمون وکالت با بالاترین تراز علمی ایران، ره آورد نظام نوین آموزش حقوق می باشد که بستر موفقیت های حقوقدانان عزیز ایران زمین شده است.
نظام نوین آموزش حقوق، مبتنی بر سخت افزار و نرم افزارهایی هوشمند است که با تلاش اتاق فکر مجموعه و برگزیدگان شبکه علمی مشاورین داداِستان و با هدایت های مدبرانه استاد قاضی زاده شکل گرفته است.
انتخاب منابع مناسب، برنامه ریزی دایره ای، بکارگیری مراحل مطالعه صحیح، محشا نویسی استاندارد، عمل به قواعد مدیریت آزمون، تمرین فنون تکاد و... از واگن های قطار برنا می باشند که بی شک بر اساس آموزه های آمایش دوم آزمون های مفهومی مهارتی، موجبات موفقیت های حتمی حقوقدانان مهرآفرین را بسان سال های پیشین پدید می آورند.
توصیه پایانی ما اجرای دقیق برنامه های آزمون های مفهومی مهارتی و بکارگیری تمامی آموزه های آمایش ها با تازیدن بر قطار برنا می باشد تا برنامه ریزی و نظم پایدار، راهنمایی و مشاوره حرفه ای، نشاط و انگیزه و آمایش (عمل به آموزه های آمایش ها) زمینه ساز نیل به آرزوهای زیبای علمی در موفقیت های سترگ حقوقی شما زیباسیرتان باشد.

قطار برنا
برای دریافت اطلاعات و جزئیات بیشتر درباره قطار برنا با شماره تلفن36050072 (051)داخلی 1 تماس حاصل فرمائید.   برای تماس با همکاران ما اینجا را کلیک نمائید.

نمونه تصاویر صفحات قطار برنا :
جایزه ویژه حقوق دادن برتر