وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

اکران فیلم حقوقی ویژه  داوطلبین آزمون های مفهومی مهارتی

اکران فیلم حقوقی ویژه داوطلبین آزمون های مفهومی مهارتی

1397/02/23

دادفیلم ویژه برنامه ای خلاقانه  است که هدف آن آموزش نکات حقوقی به شیوه ای نو و متفاوت است. در این ویژه برنامه فیلمی با موضوعات مربوط به حوزه قانون نمایش داده شده و در پایان آن نکات حقوقی و قانونی فیلم توسط اساتید برجسته در این حوزه، تحلیل و بررسی می گردد. 


تماشای آثار سینمایی تولید شده در این حوزه، این امکان را برای حقوقدانان فراهم می سازد که به شکلی عینی با جرم و طریقه وقوع آن در جامعه و قانون و شیوه اجرای آن در فضای واقعی، روبرو گشته و با همذات پنداری با شخصیت های فیلم، رویارویی با مسائل و مشکلات حقوقی را تجربه کنند و  پیش بینی بر روی عملکرد احتمالی خود مواجه با این مسایل داشته باشند.
"شاهدی برای تعقیب" با کارگردانی فیلمساز فقید سینما « بیلی وایلدر» فیلمی در ژانر جنایی است که بخش بیشتر آن در دادگاه می گذرد. نماهای دادگاهی به نمایش درآمده در این فیلم، یکی از ماندگار ترین صحنه هایی ست که دادگاه هایی است که در تاریخ سینما به تصویر درآمده است. 
این فیلم چالش برانگیز، با حضور حقوقدانان و فرهیختگان حقوقی به نمایش در آمده و در انتهای پخش آن، استاد ممتاز حقوق جزا و جرم شناسی، دکتر قاضی زاده با ارائه 100 نکته حقوقی به تحلیل و بررسی جرم قتل و انواع آن پرداخته است. 
این جزوه 100 نکته ای به همراه فایل صوتی صحبت های استاد قاضی زاده جهت استفاده حقوقدانان داداِستانی در پورتال داوطلبی بارگذاری شده است.جایزه ویژه حقوق دادن برتر