وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

برگزاری آمايش صاعقه ( ناگفته هاي آزمون وكالت) با حضور گسترده حقوقدانان آزمون هاي مفهومي مهارتي

برگزاری آمايش صاعقه ( ناگفته هاي آزمون وكالت) با حضور گسترده حقوقدانان آزمون هاي مفهومي مهارتي

1397/06/22

پرواضح است که مرور یکی از اصول مهم یادگیری محسوب شده و بدون آن پروسه مطالعاتی ناقص می ماند. درباره اهمیت این اصل در طی دوران مطالعه و چگونگی اجرای آن بارها در آمایش های متفاوت مانند «نظام نوین آموزشی» یا «تکاد» صحبت شده و اساتید و مشاورین متخصص مجموعه بر انجام دقیق آن تاکید کرده اند. 


با عنایت به این مساله که این اصل در چند ماه باقی مانده تا آزمون وکالت که « دوران جمع بندی» محسوب می شود، اهمیت دو چندان پیدا می کند، مجموعه داداِستان، طبق سنوات گذشته، امسال نیز اقدام به برگزاری آمایش صاعقه ( ناگفته های آزمون وکالت) نموده است. این آمایش 21 شهریور ماه با حضور گسترده داوطلبان، با محوریت ارایه برنامه 26 مرحله ای که ویژه برنامه ریزی مطالعاتی برای مرور و جمع بندی دو ماه پایانی است، برگزار گشت. 
در این آمایش، دکتر قاضی زاده استاد حقوق جزا و از اساتید انگیزشی مجموعه بر اهمیت اجرای دقیق برنامه 26 مرحله ای مرور و جمع بندی تاکید کردند و آن را یک شیوه مطمین و تضمین شده برای مرور و جمع بندی همه دروس عنوان کردند. در ادامه جلسه نیز استاد ذاکر، استاد باشگاه موفقیت مجموعه درباره ی نقش باور قلبی صحبت کرده و آن را اصلی اساسی در جهت موفقیت برشمردند. 
در انتهای جلسه نیز مشاورین و حقوقدانان مجموعه با صحبت درباره تجربیات خود، فضایی گرم و صمیمی را به وجود آوردند. 
حقوقدانان فرهیخته ی آزمون های مفهومی مهارتی در سراسر کشور می توانند فایل صوتی آمایش صاعقه و برنامه مرور 26 مرحله ای را از داخل سامد دانلود کرده و با اجرای دقیق آن، در دو ماه پایانی به جمع بندی پرداخته و خود را به بهترین شکل، برای آزمون وکالت آماده سازند.

مطالب مرتبط

- جهت دانلود بودجه بندی های و درسنامه های آزمون های مفهومی مهارتی کلیک کنید. 
-
١٠٠ درصد تخفيف (هدیه علمی)/ هديه اي علمي به داداِستاني های عزيز در سنوات گذشتهجایزه ویژه حقوق دادن برتر