وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

گزارش تفضیلی تطبیق سوالات  آزمون وکالت سال 1397 با آزمون های مفهومی-مهارتی داداِستان

گزارش تفضیلی تطبیق سوالات آزمون وکالت سال 1397 با آزمون های مفهومی-مهارتی داداِستان

1397/10/23

       

به نام خداوند هستی بخش دادگر

اکنون که گزارش میزان تطبیق مشابهت بین سوالات آزمون وکالت 1397 با آزمون های مفهومی و مهارتی داداِستان در سال تحصیلی 97-1396آماده ارایه به شما حقوقدانان گرامی شده است، بسیارخرسندیم ازاعلام اینکه همچون روال سنوات گذشته، به لطف خداوندمهربان و همت و تلاش مجموعه آموزشی داداِستان (از استادان ارجمند طراح یا ناظر آزمون گرفته تا همکاران گرامی ستاد آزمون)موفق شدیم بالاترین میزان تطبیق در سوالات را بازهم با افتخار تقدیم شما عزیزان کنیم.


درگزارش تفصیلی پیوست اثبات می گردد که تطبیق بیش از 83درصدی آزمونها ی مفهومی و مهارتی داداِستان فقط در سال تحصیلی 97-1396با آزمونهای وکالت 1397 موسسه مشاهده می شود . شایان ذکر است که برخی از نکات و سوالات دارای مشابهت شکلی یا مفهومی با نکات ارایه شده در سایر طرح های آموزشی مجموعه داداِستان دارد .لذا همانند سالهای گذشته مشخص می گردد که چنانچه داوطلبین به سوالات و نکات درسنامه مسلط بوده باشند امکان قبولی ایشان-درتمامی کانون های سطح کشوربه دلیل بالا بودن میزان تطبیق سوالات کاملا مورد انتظار و دردسترس بوده است.
در ادامه گزارش تطبیق سوالات آزمون وکالت 1397با آزمون های مفهومی و مهارتی ارایه شده است تا داوطلبین عزیز داداِستانی وکالت 1398 را با اعتماد هر چه بیشتر به مطالعه ی این گنجینه ی اررزشمند بپردازند.
به طور قطع با توجه به نظر شرکت کنندگان در کلاسهای ویژه و نوین که تدریس به شیوه ی مفهومی و رمز نگاری و تطبیقی انجام می شود. زمانی فهم درسنامه ها و تسلط به آنها امکان پذیر خواهد بود که نکات مطروحه در کلاس ها نیز مورد توجه قرار گیرد. در نهایت علت توفیق آزمون ها و استقبال بی نظیر از آنها در سطح کشور را می توان در دو عامل اصلی خلاصه نمود:
1-مفهومی و مهارتی بودن آزمون های داداستان که از ویژگی های ممتاز بوده و داوطلب را برای رویارویی با هر گونه سوال اعم از دانشی،بینشی و تحلیلی آماده می نماید.
2-درسنامه های غنی و پر نکته که نکات مهم مطروحه در کتب مختلف را گردآوری نموده است و استفاده از آنها موجب صرفه جویی در وقت و جلوگیری از سردرگمی و تعدد منابع مطالعاتی می گردد. در ادامه ی این گزارش تعداد سوالات مشابه با آزمون اصلی برای هر درس به صورت جداگانه بیان شده است.
    
با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما حقوقدانان هوشمندوتلاشگر

جایزه ویژه حقوق دادن برتر