rr

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان ( داداِستان)
نمود تخصص در حوزه حقوق یکی از اهداف عالیه ماست

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

طرح های آموزشی انحصاری

طرح های آموزشی انحصاری

1395/09/02

طرح های انحصاری مجموعه داداستان از ابداعات اتاق فکر مجموعه بوده است که با هدف خدمت رسانی بیشتر به داوطلبین تدوین گشته و در طول دوره و در فواصل زمانی منظم در اختیار آنها قرار می گیرد.
طرح آراد (آراء وحدت رویه و قوانین خاص):
در طرح آراد که از نوآوری های آزمون های مفهومی - مهارتی است قوانین خاص مهم بصورت نموداری در هر مرحله از آزمون ها در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. همچنین در طرح آراد برخی از آراء وحدت رویه جدید نیز در اختیار داوطلبان موسسه قرار می گیرد.
مشگاد (مشاوره گام اول داداستان):
در طرح مشگاد، مشاورین موسسه، با هر داوطلبی در فاصله اندکی پس از ثبت نام تماس گرفته و ورود آنها را به خانواده بزرگ داداِستان خوش آمد می گویند. برطرف کردن نگرانی ها ، اشکالات داوطلب و ایجاد انگیزه ای قوی برای شروعی پرقدرت ، از نتایج این طرح است.
ماجد (مباحث آموزش جدولی داداستان):
طرح ماجد که از منضمات آزمون های مفهومی - مهارتی است به منظور تثبیت مطالب حقوقی در هر آزمون طراحی و ارائه می شود. در طرح ماجد) مباحث آموزش جدولی داداِستان (سوالاتی در مورد نکات فنی حقوقی مطرح می شود تا داوطلب با پاسخگویی به آن به مطالب بیش از پیش مسلط شود.
سامد (سامانه آموزشی آزمونهای مفهومی - مهارتی داداِستان):
سامانه ی خودسنجی ویژه داوطلبان آزمون های مفهومی مهارتی می باشد . توضیحات بهره مندی از این طرح در آمایش دوم موسسه به اطلاع حقوقدانان خواهد رسید.
برای اطلاع از برنامه های ویژه وکالت 98 با ما تماس بگیرید
نیماد (نماد یاری مهر آفرینان آموزشی داداستان ):
طرح نیماد، مشاوره گروهی در قالب کارگروه های ویژه همیاری و همراهی ست. در طی این جلسات مشاوره گروهی، داوطلبین با مدیریت مشاورین آموزشی، رفتارهای مطالعاتی خود و دوستانشان را بررسی می کنند و در ادامه به آسیب شناسی برنامه ی خود می پردازند. مدیریت راهبردی مشاورین و تفکر جمعی داوطلبین در کنار هم، باعث ارتقا و رشد عملکردجمع می گردد.
تیماد (تماس تلفنی یاوران مهرآفرینان آموزشی داداستان):
مشاورین مجموعه، در فواصل زمانی منظم، با داوطلبین تماس می گیرند و وضعیت مطالعاتی آنها را پیگیری می کنند. بررسی عملکرد داوطلب در آزمون های قبل، ارائه راهکارهای مناسب در جهت برطرف سازی نقاط ضعف و پشتیبانی روانی و انگیزشی از اهم نکات مطروحه در طی این طرح است.
سیناد (سامانه یادگیری نکات آموزشی داداستان ):
در این طرح پیام ها علمی از طریق تلگرام یا پیامک در اختیار حقوق دانان قرار می گیرد. این پیام های علمی برگرفته از آراء وحدت رویه قوانین خاص و... می باشد.
جابجا کردن کوه های بزرگ با برداشتن سنگ ریزه ها آغاز می شود
تارد:
تحریر آموزشی رتبه های برتر داداِستان است. حقوق دانانی که توانسته اند در آزمون وکالت موفقیت کسب کنند با ثبت آنچه که در طول مسیر با آن رو به رو بوده اند، به داوطلبینی که در ابتدای راه هستند، انگیزه و انرژی دو چندان می دهند.
پاط (پیش بینی ذهن طراح):
پیش بینی ذهن طراح یکی از فنون ارتقا تست زنی در آزمون های حقوقی است.
بدین منظور در طرح پاط با آموزش روش ها وتمرین های علمی به داوطلبان کمک می شود تا بتوانند در کنار تسلط به مباحث علمی از توان پیش بینی ذهن طراح بهره مند شود ودر نتیجه در پاسخگویی به تست ها موفق تر عمل نمایند.
بامداد (باشگاه موفقیت داداستان ):
باشگاه موفقیت داداستان یکی از طرح های موفق موسسه می باشد.در طرح بامداد با طرح موضوعات ان . ال . پی و روانشناسی به حفظ روحیه داوطلبان وافزایش اعتماد به نفس آنها کمک می شود.
طنزاد (طنزها و حکمت های آموزنده داداستان ):

طنزاد مخفف طنزها و حکمت های آموزنده داداستان می باشد. در این طرح به منظور انتقال طنزها و حکمت های حقوقی مطالبی در ضمایم درسنامه ها مطرح می شود. طنزاد می تواند مباحث علمی را با چاشنی لبخند وداستان های پندآموز همراه نماید.

برای اطلاع از برنامه های ویژه وکالت 99 با ما تماس بگیریدجایزه ویژه حقوق دادن برتر


فرم عضویت در سامانه های اطلاعاتی رایگان داداِستان

وارد کردن فیلدهای ستاره دار اجباری است

CAPTCHA code