rr

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان ( داداِستان)
نمود تخصص در حوزه حقوق یکی از اهداف عالیه ماست

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

باشگاه صعود

باشگاه صعود

1395/09/02

پرواز سهم آنان است که صعود را برمی گزینند
در سال های اخیر به جهت کثرت فارغ التحصیلان رشته حقوق از یک طرف و کمتر شدن ظرفیت پذیرش کانون های وکلا و محدودیت های خاص در جذب قضات از طرف دیگر،یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان، قبولی در آزمون های حقوقی و نیز نیل به مشاغل حقوقی (وکالت،قضاوت،سردفتری،مشاوره حقوقی و...) می باشد. متاسفانه برخی از دانشجویان پس از فارغ التحصیلی متوجه می شوند که باید چگونه درس بخوانند و بابت فنون مطالعه و فهم بیشتر موضوعات حقوقی به موسسات آموزشی مراجعه می کنند این در حالی است که اگردر دوران دانشجویی اطلاعات خود را کامل می نمودند،به محض فارغ التحصیلی در آزمون های حقوقی موفق می شدند.
اتاق فکر مجموعه، متشکل از اساتید و مشاورین موسسه (رتبه های 1.2.3.4.5.6.7.8.9 آزمون های حقوقی ) به شما کمک می کنند تا از هم اکنون بذر موفقیت در آزمون های حقوقی را بکارید.

دانشجویان عزیز اگر می خواهید با حال و هوای مشاغل حقوقی،فنون موفقیت،راهکارهای صحیح قانون خوانی و شیوه های افزایش اعتماد به نفس آشنا شوید،با ما همراه گردید.ما در برنامه صعود به شما کمک می کینم تا در زمانی که دیگران ایستاده اند حرکت کنید و علاوه بر فهم بهتر مواد قانونی و برنامه درسی ترمی دانشگاه، موفقیت در مشاغل حقوقی و آزمون های کارشناسی ارشد حقوق را همزمان با فارغ التحصیلی در آغوش بگیرند.
جایزه ویژه حقوق دادن برتر

فرم عضویت در سامانه های اطلاعاتی رایگان داداِستان

وارد کردن فیلدهای ستاره دار اجباری است

CAPTCHA code