وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان ( داداِستان)
نمود تخصص در حوزه حقوق یکی از اهداف عالیه ماست

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

تمدید مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1402

1402/03/17

 تمدید مهلت انتخاب رشته و اعلام رشته‌های جدید و اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲

پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۰، ضمن اعلام اصلاحات جدید بشرح فایل پیوست مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته، به اطلاع داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (۱۴۰۲/۳/۱۶) برای انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. لذا داوطلبان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته‌محل‌های انتخابی در آزمون مذکور اقدام نمایند.
ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته‌محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰، نسبت به مشاهده یا ویرایش کدرشته‌محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

ادامه مطلب

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲

1402/03/09


 رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی خبر داد.

به گزارش داداستان به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور دکترعبدالرسول پورعباس معاون وزیر علوم در اطلاعیه ای با اعلام خبر انتشار نتایج اولیه این آزمون در خصوص جزئیات انتخاب رشته نیز توضیحاتی را ارائه کرد.

جهت مشاهده نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ کلیک کنید

دکترعبدالرسول پورعباس با اعلام این خبر گفت: پس از اعلام نتایج اولیه، دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی این آزمون که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها است، از روز چهارشنبه مورخ ۱۰ خرداد در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قابل دریافت است و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از روز پنج شنبه مورخ ۱۱ خرداد تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۱۶ خرداد می‌توانند با مراجعه به سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org و مطالعه دقیق دفترچه راهنما اقدام به انتخاب رشته کنند.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افزود: آن دسته از متقاضیان علاقه‌مند به انتخاب رشته‌های تحصیلی مراکز و واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، پس از اعلام نتیجه اولیه آزمون و دریافت کارنامه، برای اطلاع از زمان و نحوه انتخاب رشته از ۱۱ خرداد به درگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند.

۴۷۱ هزار و ۵۲۸ نفر در آزمون شرکت کرده اند

 وی با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در اسفند ماه سال گذشته، گفت: در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ تعداد ۴۷۱ هزار و ۵۲۸ نفر شرکت کرده‌اند که از این تعداد ۲۵۵ هزار نفر زن و ۲۱۶ هزار و ۵۲۸ نفر مرد هستند که در ۶ گروه آزمایشی و ۱۳۴ کدرشته به رقابت پرداختند.

ادامه مطلب

ثبت‌نام براي آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1402 تا روز سه‌شنبه مورخ 22/09/1401دامه دارد.

1401/09/20

ادامه مطلب

امروزشنبه18 تیر آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می باشد

1401/04/18

ادامه مطلب

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

1401/03/29

ادامه مطلب

نتایج آزمون کارشناسی ارشد در اواخر خرداد اعلام می شود

1401/02/31

ادامه مطلب

آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

1400/12/11

علی‌رغم اینکه پیش‌تر اعلام شده بود ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور (نوبت بیست و دوم) به تعویق افتاده، فرایند ثبت‌نام از دقایقی پیش آغاز شده است.

مهلت ثبت نام تا ۲۰ اسفند ادامه دارد.

ادامه مطلب

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 1400

1400/10/22

اطلاعيه اعلام‌ رشته محل‌هاي با ظرفيت پذيرش تکميل نشده و همچنين پذيرش‌ رشته‌ محل‌هاي جديد آزمون‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته سال‌ 1400

ادامه مطلب

جاماندگان از آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ می‌توانند از سوم تا ششم بهمن برای ثبت نام اقدام کنند.

1400/09/28

ادامه مطلب

اطلاعيه اعلام شرايط و ضوابط، تاريخ و نحوه ثبت نام در آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1401

1400/09/16

اطلاعيه اعلام شرايط و ضوابط، تاريخ و نحوه ثبت نام در آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1401 و بيست و هفتمين دوره المپياد علمي- دانشجويي كشور

ادامه مطلب

نتایج اولیه کنکور ارشد نیمه اول شهریور اعلام می‌شود

1400/05/23

اعلام نتیجه نهایی آزمون سراسری هفته پایانی شهریور/ نتایج اولیه کنکور ارشد نیمه اول شهریور اعلام می‌شود

ادامه مطلب

مهلت و شیوه اعتراض به کلید آزمون کارشناسی ارشد

1400/05/17

ادامه مطلب

چند خبر درمورد آزمون های سراسری

1400/05/08

ادامه مطلب

اطلاعيه‌ درباره‌ تاريخ‌، محل‌ رفع نقص كارت و برگزاري‌ آزمون‌ ورودي مقطع كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ سال‌ 1400

1400/04/28

اطلاعيه‌ درباره‌ تاريخ‌، محل‌ رفع نقص كارت و برگزاري‌ آزمون‌ ورودي مقطع كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ سال‌ 1400 و اعلام نکات بهداشتی جهت شرکت در آزمون

ادامه مطلب

امکان ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ فراهم شد

1400/02/19

اطلاعيه‌ درخصوص امکان ويرايش اطلاعات و ثبت‌نام جدید برای متقاضیان آزمون‌ كارشناسي ارشد ناپيوسته


ادامه مطلب


1 2 3 4 5 6


فرم عضویت در سامانه های اطلاعاتی رایگان داداِستان

وارد کردن فیلدهای ستاره دار اجباری است

CAPTCHA code