وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

اطلاعيه‌ درباره‌ تاريخ‌، محل‌ رفع نقص كارت و برگزاري‌ آزمون‌ ورودي مقطع كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ سال‌ 1400

1400/04/28

اطلاعيه‌ درباره‌ تاريخ‌، محل‌ رفع نقص كارت و برگزاري‌ آزمون‌ ورودي مقطع كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ سال‌ 1400 و اعلام نکات بهداشتی جهت شرکت در آزمون

ادامه مطلب

امکان ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ فراهم شد

1400/02/19

اطلاعيه‌ درخصوص امکان ويرايش اطلاعات و ثبت‌نام جدید برای متقاضیان آزمون‌ كارشناسي ارشد ناپيوسته


ادامه مطلب

آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ دو ماه عقب افتاد

1400/02/16

ادامه مطلب

احتمال تعویق آزمون کارشناسی‌ارشد قوت گرفت

1400/02/15

ادامه مطلب

فرصت دوباره ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

1399/11/19

 امکان ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ (ویژه متقاضیان ثبت نام با تاخیر) در سایت سازمان سنجش فراهم شد.

برای ورود به سامانه ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ کلیک کنید


ادامه مطلب

آغاز مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

1399/11/05

اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درخصوص اعلام زمان مجدد براي ثبت نام متقاضیان شركت در آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1400 و بيست و ششمين دوره المپياد علمي- دانشجويي كشور و اصلاحیه دفترچه راهنمای ثبت‌نام این آزمون

ادامه مطلب

توقف پذیرش دانشجو به شیوه فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از سال ۱۴۰۰

1399/10/02

دانشگاه پیام نور اعلام کرد پذیرش دانشجو به شیوه فراگیر در سال ۱۳۹۹ آخرین دوره خواهند بود و از سال ۱۴۰۰ دانشجو به شیوه فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور پذیرش نمی شود.

شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی با صدور اطلاعیه ای که در سایت سنجش منتشر شده است اعلام کرد پذیرش دانشجو از طریق شیوه فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد دانگشاه پیام نور در سال ۱۳۹۹ آخرین دوره از پذیرش به این شیوه خواهد بود و از سال ۱۴۰۰ پذیرش دانشجو به شیوه فراگیر انجام نخواهد شد.ادامه مطلب

تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد ۱۳۹۹

1399/10/01

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد ۱۳۹۹ خبر داد و  اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای پذیرش را به همراه کد رشته های جدید منتشر کرد.

بر اساس اطلاعیه جدید سازمان سنجش آموزش کشور مهلت ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد ۱۳۹۹ که تا امروز تعیین شده بود تا روز چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ تمدید شده است.

در این اطلاعیه همچنین برخی رشته های جدید به عنوان اصلاحیه رشته های اعلام شده قبلی اعلام شده اند که در میان آن ها رشته های حقوق خصوصی و حقوق جزا و جرمشناسی موسسه غیر انتفاعی مجازی فاران مهر دانش تهران نیز به چشم می خورد.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تمدید مهلت ثبت نام و اعلام رشته‌های جدید و اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای مرحله پذیرش براساس سوابق تحصیلی (معدل) مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹

۱۳۹۹/۰۹/۳۰


ادامه مطلب

اطلاعیه سازمان سنجش درباره ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش بدون آزمون بهمن ۱۳۹۹

1399/10/01

 سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ و نحوه ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی سراسری (بهمن ماه) سال ۱۳۹۹ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی اطلاعیه ای منتشر کرد.
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ و نحوه ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی سراسری (بهمن ماه) سال ۱۳۹۹ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی

۱۳۹۹/۰۹/۳۰

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۹/۰۹/۲۶ بدین وسیله به اطلاع متقاضیان ثبت ‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی سراسری بهمن ماه سال ۱۳۹۹ در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی می‌رساند، ثبت‌نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته‌های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) انجام می شود به صورت اینترنتی از روز یکشنبه ۹۹/۰۹/۳۰ آغاز و تا روز چهارشنبه ۹۹/۱۰/۰۳ ادامه خواهد داشت.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام و جداول کدرشته محل های مربوط به پذیرش دوره مذکور از تاریخ ۹۹/۰۹/۳۰ بر روی درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت. لذا متقاضیان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای مربوط برای پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی سراسری بهمن ماه سال ۹۹ در روزهای فوق به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر ۱۰۰ کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام نمایند.
تکالیف‌، مدارک لازم و مراحل ثبت‌نام اینترنتی

متقاضی‌ شرکت‌ در پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) باید هر یک از اقدام های زیر را به‌ موقع‌ و در مهلت‌ مقرر انجام‌ دهد:

۱- مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور.

۲- دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام و جداول کدرشته محل ها از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان و مطالعه آن.

۳- تهیه فایل عکس اسکن شده متقاضی بر اساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام.

۴- ثبت‌نام و انتخاب رشته از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان در زمان مقرر (۹۹/۰۹/۳۰ لغایت ۹۹/۱۰/۰۳).
یادآوری های مهم:

۱- اخذ دیپلم نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ حداکثر تا تاریخ ۹۹/۰۶/۳۱، دارا بودن مدرک پیش‌دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی حداکثر تا تاریخ ۹۹/۰۶/۳۱ و یا دارا بودن دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه ای برای همه متقاضیان الزامی است.

۲- دارندگان دیپلم فنی و حرفه‌ای و کاردانش نظام سالی واحدی و یا ترمی واحدی هنرستان که فاقد مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می‌باشند حق ثبت نام و شرکت در این مرحله را ندارند و در صورت ثبت‌نام و انتخاب رشته بعنوان متخلف شناخته شده و برابر ضوابط با آنان برخورد خواهد شد.

۳- نظر به اینکه گزینش دانشجو در این مرحله بر اساس سوابق تحصیل (معدل کتبی دیپلم) صورت خواهد گرفت؛ لذا همه متقاضیان (دیپلمه های نظام آموزشی ۳-۳-۶ ، نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی، نظام قدیم چهارساله دبیرستان و همچنین دیپلمه های فنی و حرفه ای و کاردانش نظام قدیم هنرستان که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی می باشند) بایستی معدل کل و یا معدل کتبی خود را بصورت صحیح در تقاضانامه ثبت نام اینترنتی درج نمایند.  متقاضیان توجه داشته باشند در صورت مغایرت معدل کل و یا معدل کتبی واقعی با معدل کل و یا معدل کتبی اعلام شده در تقاضانامه ثبت نامی، از ثبت‌نام پذیرفته شدگان ممانعت بعمل آمده و قبولی آنها لغو می گردد.


ادامه مطلب

مهلت ویرایش اطلاعات و ثبت نام جاماندگان کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

1399/09/29

مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ پس از یکبار تمدید به پایان رسید با این حال بر اساس اطلاعیه ای که سازمان سنجش کشور منتشر کرده است جاماندگان می توانند در مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان در آزمون ثبت نام کنند.

مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

بر اساس اطلاعیه ای که سازمان سنجش آموزش کشور منتشر کرده است داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ از روز یکشنبه پنجم تا روز چهارشنبه هشتم بهمن ماه ۱۳۹۹ برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود در سایت سنجش مهلت دارند.

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

در این اطلاعیه همچنین اعلام شده است که جاماندگان از ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ می توانند در مهلت تعیین شده برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی، در آزمون ثبت نام کنند.

مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ ابتدا از ۱۶ تا ۲۳ آذرماه ۱۳۹۹ تعیین شده بود که تا بیست و ششم همین ماه تمدید شد.

 اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص مهلت مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان ثبت نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ در تمامی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و ششمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور می‌رساند اطلاعات ثبت نامی آن دسته از متقاضیانی که در زمان مقرر (از تاریخ ۹۹/۰۹/۱۶ لغایت ۹۹/۰۹/۲۶) در این آزمون ثبت نام نموده‌اند، از روز یکشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۰۵ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۰۸ به منظور مشاهده و ویرایش بر روی درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org  قرار خواهد گرفت. متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام که از تاریخ ۹۹/۰۹/۱۶ از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس بوده است، نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی خود اقدام و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

ضمناً به منظور مساعدت و همراهی با متقاضیانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نشده ‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده که در بازه زمانی فوق (۹۹/۱۱/۰۵ لغایت ۹۹/۱۱/۰۸) بتوانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


ادامه مطلب

فردا، آخرین مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد

1399/09/29

هلت ثبت‌نام پذیرش براساس سوابق تحصیلی در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی فردا (یکشنبه ۳۰ آذرماه) پایان می یابد.

ثبت نام و انتخاب رشته مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل) مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته – سال ۱۳۹۹ جهت تکمیل ظرفیت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از سه شنبه ۲۵ آذرماه آغاز شده بود تا فردا (یکشنبه ۳۰ آذرماه) ادامه خواهد داشت و متقاضیان می توانند جهت ثبت نام به سامانه سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

جهت ورود به سامانه ی ثبت نام کارشناسی ارشد ناپیوسته – ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد ( بدون آزمون ) کلیک کنید 

پذیرش دانشجو با این شیوه صرفاً جهت نیمسال دوم سال تحصیلی است و تنها رشته محل هایی در این قالب پذیرش دارد که براساس ظرفیت پذیرش مندرج در دفترچه راهنمای سال ۹۹ تکمیل نشده و فاقد داوطلب مردود است.

منظور از سوابق تحصیلی، معدل تراز شده مقطع کارشناسی و برای متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته براساس تراز میانگین معدل مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته است. هزینه ثبت‌نام متقاضیان ۶۱ هزار تومان اعلام شده است.

ادامه مطلب

جزییات ثبت‌ نام در مرحله «ثبت ‌نام بر اساس سوابق تحصیلی» کارشناسی ارشد ۹۹

1399/09/25

ادامه مطلب

تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

1399/09/23

سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ تا روز ۲۶ آذر خبر داد. مهلت ثبت‌نام در این آزمون از روز ۱۶ آذر آغاز شده و بر اساس جدول زمانی اعلامی، روزهای ۶ و ۷ خرداد ۱۴۰۰ برای برگزاری آزمون تعیین شده است.

ادامه مطلب

کارشناسی ارشد بدون کنکور

1399/09/20

ادامه مطلب

هزینه ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

1399/09/17

مهلت ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ از روز ۱۶ آذر آغاز شده و تا ۲۳ آذر نیز ادامه دارد. ثبت‌نام آزمون صرفا به شکل اینترنتی انجام می‌شود و داوطلبان باید برای آغاز فرایند ثبت‌نام، سریال ثبت نام آزمون را خریداری کنند.

بر این اساس، متقاضیان می‌بایست پس از ورود به سامانه ثبت‌نام، گزینه «خرید سریال ثبت‌نام» را انتخاب کنند و پس از هدایت به صفحه خرید سریال و تکمیل مشخصات خود، سریال ثبت نام این آزمون را به مبلغ ۹۰ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری کنند.


ادامه مطلب


1 2 3 4 5