rr

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان ( داداِستان)
نمود تخصص در حوزه حقوق یکی از اهداف عالیه ماست

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

کلاسهای تخصصی اساتید صاحب سبک حقوق ایران

کلاسهای تخصصی اساتید صاحب سبک حقوق ایران

1395/09/02دوره پیشرفته
این دوره برای افرادی تعریف شده است که دارای سطح علمی بالایی بوده و تجربه آزمون وکالت را نیز دارا هستند. در این دوره های کلاسی مطالب کلیدی و نکات مهم به صورت فشرده و کارگاهی مطرح شده و با مدیریت اساتید صاحب سبک برگزار می گردد.
دوره ویژه
آنچه سبب تمایز داوطلبین مختلف در رشته حقوق می گردد آشنایی آنها با سبک های جدید مطالعه و یادگیری ست. کلاسهای دوره ویژه توسط اساتید صاحب سبک اداره می گردد که هر کدام صاحب سبک ویژه ای در تدریس عناوین حقوقی می باشند.
دوره مجد
در دوره کلاسی مجد مطالب مقدماتی تر تدریس شده و تلاش می گردد با برطرف سازی ضعف ها و اشکالات علمی پایه ای، داوطلبان برای حضور در کلاس های اساتید صاحب سبک آماده گردند.
کارگاه های علمی تخصصی
کارگاههای علمی تخصصی از منضمات آزمون های مفهوی مهارتی محسوب شده و در آن اساتید صاحب سبک قوانین خاص مهم، آراء وحدت رویه جدیدتر و مباحث سوال خیزتر را تدریس می کنند. برخی از کارگاههای تخصصی : کارگاه ارث، کارگاه صدور چک، دیوان عدالت اداری و ....
دوره امهات و جمع بندی
دوره جمع بندی، مرور و تثبیت آموخته هاست که باعث افزایش عمق یادگیری و تسلط نهایی می گردد. دوره امهات در دو ماه پایانی منتهی به زمان برگزاری آزمون وکالت، برگزار گشته و در طی آن نکات مهم و کلیدی توسط اساتید صاحب سبک ایران طبقه بندی می شود.
دوره کلاسی ویژه آزمون مشاوران حقوقی
کلاسهای های آنلاین اساتید صاحب سبک: یکی از خواسته های همیشه گی حقوقدانان در سراسر کشور، بهره مندی از محضر اساتید صاحب سبک بوده است که این مهم با برگزاری کلاسها به صورت آنلاین محقق شده است و اکنون حقوقدانان می توانند از هر کجای ایران با حضور در دفاتر همکاران مجموعه در سراسر کشور، از تدریس اساتید صاحب سبک بهره مند گشته و سطح علمی خود را ارتقا ببخشند.
کلاسهای مجازی
کلاسهای های آنلاین اساتید صاحب سبک: یکی از خواسته های همیشه گی حقوقدانان در سراسر کشور، بهره مندی از محضر اساتید صاحب سبک بوده است که این مهم با برگزاری کلاسها به صورت آنلاین محقق شده است و اکنون حقوقدانان می توانند از هر کجای ایران با حضور در دفاتر همکاران مجموعه در سراسر کشور، از تدریس اساتید صاحب سبک بهره مند گشته و سطح علمی خود را ارتقا ببخشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کلاس های اساتید صاحب سبک ، ویژه وکالت 99 ، تماس بگیرید :
051-36050072(مشهد)
36288973 - 031 (اصفهان)

دوره امهات اصول فقه به شیوه انطباقی - استاد محمد رضا مروارید

استاد ممتاز اصول فقه دکتر مروارید (خطاب به قضات و وکلای آینده):

دقت و تامل در شیوه استناد اساتید بزرگ حقوق به مواد قانون ، می تواند شما را در شکل دهی و توسعه این « نگاه انطباقی » یاری کند تا در آینده ، در جایگاه دادرس یا وکیل ، بتوانید بدرستی از این قواعد ، در استدلال ها و استنباط های حقوقی خود بهره ببرید.

کلاس امهات قانون آیین دادرسی کیفری جدید به شیوه شبکه ای - دکتر شاهچراغ

استاد ممتاز آیین دادرسی کیفری دکتر شاهچراغ در جمع داوطلبان آزمون های مفهومی مهارتی :

با روش شبکه ای (تفسیر قانون با قانون) به فهمی عمیق و کاربردی از قانون می رسید. ضمن آنکه بطور مستمر و با مطالعه هر نکته یا دادنامه یا نظریه یا دکترین جدید بر عمق دانسته های قبلی خود می افزایید.

master

استاد مجید قاضی زاده استاد حقوق جزا به شیوه مفهومی و رمز نگاری

ایشان مبتکر سبک تدریس قانون مجازات اسلامی به شیوه مفهومی و رمزنگاری می باشند. کلاس های حقوق جزای ایشان بعنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین کلاس حقوقی کشور شناخته می شود. ایشان سابقه برگزاری کلاس های مفهومی و رمزنگاری را در شهر های مشهد، تهران، اصفهان، تبریز، خرم آباد، همدان و... دارند. دکتر قاضی زاده، علاوه بر تدریس قانون مجازات، از اساتید موفق انگیزشی و از نامداران این حوزه در میان حقوقدانان معرفی می شوند.. ایشان در زمینه فنون مطالعه و برنامه ریزی در رشته حقوق صاحب سبک می باشند.

master

استاد سید حمید شاهچراغ استاد آیین دادرسی کیفری به شیوه شبکه ای

استاد نام آشنا و مسلط آیین دادرسی کیفری. سبک تدریس ایشان بصورت شبکه ای است. ایشان خطاب به وکلا و قضات آینده این چنین اظهار می دارند: “با روش شبکه ای (تفسیر قانون با قانون) به فهمی عمیق و کاربردی از قانون رسیده و تسلطی بی نظیر بر تفسیر و اعمال قانون پیدا می کنید”

master

استاد احمد حیدری استاد حقوق تجارت به شیوه تطبیقی و رمزنگاری

استاد احمد حیدری از وکلای برجسته دادگستری، عضو هیات علمی مجموعه و از اساتید ممتاز مجموعه در شهرهای مشهد، تهران و اصفهان می باشند. حضور در کلاس ایشان از لحظات زیبای علمی و انگیزشی برای تمامی داوطلبان است. شیوه مناسب تدریس ایشان، موجب شده که داوطلبان در کلاس، تجارت را به نحو موثری بیاموزند.

master

دکتر محمد مهدی صفا کیش استاد حقوق مدنی به شیوه مفهومی و بنیادی

رئیس سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلای دادگستری، مدرس دانشگاه فردوسی و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی.دکتر محمد مهدی صفا کیش از اساتید مسلط به مباحث حقوق مدنی با بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس موفق می باشند. ایشان با تدریس به سبک مفهومی و بنیادی نقش بسیار موثری در ارتقاء سطح علمی دانشجویان دارند.

master

استاد محمد رضا مروارید استاد اصول فقه به شیوه انطباقی

دکتر مروارید از اساتید صاحب سبک مجموعه می باشند، ایشان در کلاس با انطباق مباحث اصولی به مواد قانونی، تسلطی بی نظیر در دانشجویان ایجاد می کنند. ایشان خطاب به قضات و وکلای آینده بیان کردند: «قواعد اصول فقه، زیر بنا و شالوده مواد قانونی است. پس سعی کنید قواعد اصولی را با نگاه “انطباق بر مواد قانونی” بیاموزید.

master

استاد مجید حسینی استاد آیین دادرسی مدنی

استاد آیین دادرسی مدنی ومبدع تدریس مواد قانون و شیوه خلاصه کردن به نظم و ،آهنگین کردن آن برای به یاد بسپارید سریع تر و بهتر مواد قانون است جزوه کلاسی ایشان تطبیق بالایی با آزمون وکالت ۹۹ مرکز وکلا داشته که مستند آن در سایت موجود است

master

استاد محمدرضاغلامپور استاد حقوق ثبت اسناد و املاک به شیوه علمی وکاربردی

دکتر محمدرضاغلامپور استاد حقوق ثبت اسناد و املاک ایشان رئیس کانون سردفتران و دفتر یاران، مدرس دانشگاه فردوسی مشهد، سردفتر اسناد رسمی می باشند و از اساتید و مدرسین مجرب و برجسته دوره های عملی- کاربردی حقوق ثبت می باشند. دوره های مختلف حقوق ثبت اسناد و املاک دکتر غلامپور همواره با حضور استقبال پرشور وکلا و کارآموزان وکالت و کارشناسان حقوقی در سراسر کشور برگزار می گردد.


برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کلاس های اساتید صاحب سبک ، ویژه وکالت 99 ، تماس بگیرید :
051-36050072(مشهد)
031-36694661 (اصفهان)

برای اطلاع از برنامه های ویژه وکالت 1400 با ما تماس بگیریدجایزه ویژه حقوق دادن برتر


فرم عضویت در سامانه های اطلاعاتی رایگان داداِستان

وارد کردن فیلدهای ستاره دار اجباری است

CAPTCHA code