rr

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان ( داداِستان)
نمود تخصص در حوزه حقوق یکی از اهداف عالیه ماست

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

برگزاری نخستین دوره مدیریت ارتباطات با استفاده از ابزار mbti

برگزاری نخستین دوره مدیریت ارتباطات با استفاده از ابزار mbti

1402/05/23

برای نخستین بار در کشور دوره مدیریت ارتباطات با استفاده از ابزار MBTI با اعطای گواهینامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار گردید.

به گزارش داداستان، این دوره آموزشی با تدریس استاد فاطمه رئوفی فرد عضو انجمن بین المللی کوچینگ انگلستان برگزار و در پایان این دوره به شرکت کنندگان گواهی نامه معتبر وزارت علوم،تحقیقات و فناوری اعطا گردید.

دوره مدیریت ارتباطات با استفاده از ابزار MBTI با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری و به همت موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان(داداستان) برگزار گردید که این گواهی نامه قابلیت ترجمه رسمی توسط قوه قضائیه و وزارت امور خارجه دارد.

در این دوره تفاوت‌های شخصیتی افراد با معرفی ۱۶ تیپ شخصیتی تدریس شد.

شناخت ابزار MBTI و تاریخچه آن، روایی و پایایی تست، آشنایی با تیپ های شخصیتی ۱۶ گانه، شناخت اصولی خود و توسعه فردی، بهبود روابط کاری، عاطفی و چگونگی افزایش کیفیت تعاملات از مهمترین سرفصل‌های تدریس شده در این دوره بود.

دوره MBTI ویژه حقوقدانان، وکلا و کارآموزان، دورهmbti ویژه مدیران و کار آفرینان، دورهmbti ویژه کارکنان ادارات دولتی و خصوصی، دوره MBTI ویژه زوجین و دوره MBTI ویژه ‌انتخاب شغل از جمله عناوین دوره‌های آموزشی بعدی این موسسه است.

لازم به ذکر است که موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان «داداستان» در برگزاری دوره‌های نوین آموزشی پیشتاز بوده و علاوه بر برگزاری دوره فوق، برای نخستین دوره حقوق رمز ارزها در ایران و برای اولین مرتبه دوره قرارداد نویسی به زبان انگلیسی با اعطای گواهینامه وزارت علوم تحقیقات و فن آوری را در سال ۱۴۰۲ برگزار نموده است.
جایزه ویژه حقوق دادن برتر

فرم عضویت در سامانه های اطلاعاتی رایگان داداِستان

وارد کردن فیلدهای ستاره دار اجباری است

CAPTCHA code