وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

زمان و روش دریافت کارت شرکت در آزمون تشریحی قضاوت ۱۳۹۸ دانشگاهیان

زمان و روش دریافت کارت شرکت در آزمون تشریحی قضاوت ۱۳۹۸ دانشگاهیان

1398/07/30

زمان و روش دریافت کارت شرکت در آزمون تشریحی قضاوت ۱۳۹۸ دانشگاهیان

 معاونت منابع انسانی قوه قضاییه با انتشار اطلاعیه ای زمان و روش دریافت کارت شرکت در آزمون تشریحی جذب عمومی قضاوت ۱۳۹۸ ویژه دانشگاهیان را اعلام کرد.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده داوطلبان دانشگاهی آزمون قضاوت ۱۳۹۸ که در مرحله تستی پذیرفته شده اند می توانند از روز چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸ کارت ورود به جلسه آزمون مرحله تشریحی خود را از سایت سازمان سنجش دریافت کنند.
متن اطلاعیه معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به این شرح است:
زمان و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون تشریحی تصدی منصب قضاء قوه قضائیه سال ۱۳۹۸؛ ویژه دانشگاهیان

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان دانشگاهی مرحله تستی آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا‌ سال ۱۳۹۸ می‌رساند، کارت‌ شرکت در‌ آزمون مذکور از روز چهارشنبه ۹۸/۰۸/۰۸ بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

داوطلبان برای مشاهده و پرینت کارت در مهلت تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذکور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده، نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مراجعه نمایند.
بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.جایزه ویژه حقوق دادن برتر