وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

نشانی سایت ثبت نام و مهلت ویرایش اطلاعات آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه

نشانی سایت ثبت نام و مهلت ویرایش اطلاعات آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه

1398/08/03

با گذشت دو روز از آغاز مهلت ثبت‌نام آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه به‌نظر می‌رسد همچنان برخی داوطلبان در تکمیل فرایند ثبت‌نام خود با مشکل روبرو هستند.

  ثبت‌نام آزمون سال ۹۸ مرکز وکلای قوه قضاییه از روز گذشته در سایت مرکز سنجش دانشگاه پیام‌نور به نشانی http://sanjesh.pnu.ac.ir/ آغاز شده است اما آنطور که برخی داوطلبان اظهار می‌کنند مشکلاتی مانند بروز خطا در میانه ثبت‌نام یا عدم ارائه پرینت ثبت‌نام رخ داده است که به‌نظر می‌رسد ناشی از ضعف زیرساختی وب‌سایت مربوطه باشد.

برخی دیگر از داوطلبان هنوز در حال جستجو برای نشانی سایت ثبت‌نام هستند و ثبت‌نام آزمون در سایت دانشگاه پیام نور باعث سردرگمی آنها شده است.

در همین حال رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه در استوری حساب اینستاگرام خود از داوطلبان خواست تا زمان حل مشکل شکیبا باشند.
او همچنین در پاسخ کامنت‌های داوطلبان در صفحه شخصی خود اعلام کرد که امکان ویرایش اطلاعات داوطلبان در نیمه دوم آبان فراهم خواهد شد و کسانی که در فرایند ثبت‌نام خود با خطا یا اشکالی مواجه شده‌اند در فرصت بعدی می‌توانند این اطلاعات را ویرایش کنند.

باتوجه به اینکه به نظر می‌رسد مشکلات سامانه ثبت‌نام در حال برطرف شدن است و مهلت ثبت‌نام نیز تا ۸ آبان ادامه دارد، به داوطلبان توصیه می‌شود ثبت‌نام خود را به روزهای آتی موکول کنند.

 

برای ورود به سامانه ثبت‌نام اینجا کلیک کنید

جایزه ویژه حقوق دادن برتر