وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

ثبت نام آزمون وکالت آغاز شد

ثبت نام آزمون وکالت آغاز شد

1399/07/06

جدول زمانی و نکات مهم آزمون وکالت 1399 

مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز یکشنبه 6 مهر 1399 لغایت روز چهارشنبه 16 مهر  1399 می باشد

زمان برگزاری آزمون :  28 آذرماه 1399 می باشد

ویرایش اطلاعات ثبت نام : برای ویرایش اطلاعات از بخش مربوطه که معمولا در منوی سمت راست می باشد اقدام نمایید.

توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.

توجه ویژه : در صورتی که در مراحل ثبت نام در سیستم به مشکلی برخورد کردید، پنجره های مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نمایید.

توجه ویژه : ثبت نام شما زمانی تکمیل گردیده که در مراحل ثبت نام از سیستم شماره پرونده 6 رقمی  و کد پیگیری 16 رقمی دریافت نمایید.

توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل در روند ثبت نام ، داوطلبان می توانند از ساعت 8:30 الی 14:00 بجز ایام تعطیل با شماره 02636270058 تماس حاصل فرمایند

چه کسانی می توانند ثبت نام کنند

1 : داوطلبان باید اطلاعیه ثبت نام را به طور کامل مطالعه کرده باشند

2 : داوطلبان باید حتما شرایط مندرج در اطلاعیه ثبت نام را داشته باشند

3 : داوطلبان بایستی سریال ثبت نام آزمون کارآموزی وکالت سال 1399 به مبلغ 1/500/000 ریال معادل صد و پنجاه هزار تومان را از طریق سایت سازمان سنجش خریداری نمایند

تذکر مهم 1: داوطلبان قبل از انتخاب کانون محل کارآموزی و اشتغال خود حتما به آگهی اختصاصی کانونها، مندرج در سایت اختصاصی آنها مراجعه نمایند و از شرایط پیش بینی شده در هر کانون آگاه شوند زیرا با توجه به مستقل بودن کانونها و ویژگیهای اقلیمی و اجتماعی آنها شرایط اختصاصی اعلامی هر کانون برای داوطلبان ورود به آن لازم الاتباع می باشد.

تذکر مهم 2: چاپ (پرینت) اسکن مدارک ارسالی توسط داوطلب به همراه پرینت تقاضا نامه ثبت نام پس از پایان ثبت نام واخذ کدرهگیری الزامی است و داوطلب می بایست در صورت قبولی مدارک ارسالی و تقاضا نامه ثبت نام به کانون متبوع به همراه سایر مدارک تسلیم نماید.

جهت مطالعه متن آگهی آزمون وکالت 1399 اینجا کلیک فرمایید

 جایزه ویژه حقوق دادن برتر