وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

فرصت مجدد ثبت‌نام برای شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

فرصت مجدد ثبت‌نام برای شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

1399/07/10

با توجه به لغو مصاحبه‌های دکتری ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی که به خاطر اختلال در سامانه الکترونیکی این دانشگاه رخ داد، امروز این دانشگاه از تعیین مهلت جدید ثبت‌نام برای جاماندگان مصاحبه خبر داد.

در اطلاعیه روابط عمومی مرکز سنجش،پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی چنین آمده است:

پیرو تماس های مکرر داوطلبان در خصوص ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه دکتری با آزمون و بدون آزمون( ویژه استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی به اطلاع می رساند، ثبت نام برای جاماندگان مصاحبه از ساعت ۱۱ امروز چهارشنبه ۹ مهر آغاز می شود و تا ساعت ۲۴ فردا پنج شنبه ۱۰ مهر ادامه دارد.داوطلبانی که بر اساس نتایج اولیه انتخاب رشته واجد شرایط دعوت به مصاحبه شده و در موعد مقرر ثبت نام نسبت به این امر اقدام نکرده اند ، می‌توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به آدرس www.azmoon.org نسبت به ثبت نام و حضور در مصاحبه علـمی اقدام نمایند.

داوطلبانی که در مرحله قبل اقدام به ثبت نام در سامانه نموده اند نیز در صورت تمایل می توانند با مراجعه مجدد به سامانه نسبت به اصلاح مستندات علمی، پژوهشی خود اقدام نمایند.

شایان ذکر است این مهلت به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد و عدم ثبت نام در سـامانه فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از پذیرش خواهد بود.جایزه ویژه حقوق دادن برتر