وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

نحوه دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۳۹۹

نحوه دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۳۹۹

1399/08/29

برخی داوطلبان آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه در سال ۱۳۹۹ به علت فراموش کردن شماره پرونده و شماره داوطلبی خود نتوانسته اند کارنامه خود را دریافت کنند.

داوطلبان آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه برای دریافت کارنامه خود از سایت سنجش به دو طریق می توانند اقدام کنند، یا باید شماره پرونده به همراه شماره شناسنامه خود را وارد کنند و یا با استفاده از شماره داوطلبی و شماره شناسنامه کارنامه خودشان را دریافت کنند.

برای دریافت کارنامه آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه در سال ۱۳۹۹ از سایت سنجش اینجا کلیک کنید

برخی از داوطلبان آزمون که شماره پرونده و شماره داوطلبی خود را فراموش کرده اند برای دریافت کارنامه از سایت سنجش دچار مشکل شده اند.

این دسته از داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.request.sanjesh.org شماره پرونده و شماره داوطلبی خود را بازیابی کنند.

به این منظور داوطلبان باید با مراجعه به سامانه پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش، پس از عضویت در سامانه با انتخاب آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه عنوان درخواست را «دریافت شماره پرونده یا داوطلبی» انتخاب کنند تا فرم مربوط به بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی برایشان نمایش داده شود.

پس از تکمیل فرم در صورت صحت و مطابقت اطلاعات وارد شده با اطلاعات موجود در پایگاه داده آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه، بلافاصله شماره پرونده و شماره داوطلبی داوطلب به او اعلام می شود.خبر مرتبط:

نتایج آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه 1399جایزه ویژه حقوق دادن برتر