وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد ۱۳۹۹

تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد ۱۳۹۹

1399/10/01

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد ۱۳۹۹ خبر داد و  اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای پذیرش را به همراه کد رشته های جدید منتشر کرد.

بر اساس اطلاعیه جدید سازمان سنجش آموزش کشور مهلت ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد ۱۳۹۹ که تا امروز تعیین شده بود تا روز چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ تمدید شده است.

در این اطلاعیه همچنین برخی رشته های جدید به عنوان اصلاحیه رشته های اعلام شده قبلی اعلام شده اند که در میان آن ها رشته های حقوق خصوصی و حقوق جزا و جرمشناسی موسسه غیر انتفاعی مجازی فاران مهر دانش تهران نیز به چشم می خورد.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تمدید مهلت ثبت نام و اعلام رشته‌های جدید و اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای مرحله پذیرش براساس سوابق تحصیلی (معدل) مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹

۱۳۹۹/۰۹/۳۰پیرو مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در تاریخ ۹۹/۰۹/۲۵، ضمن اعلام اصلاحات جدید به شرح ذیل مربوط به دفترچه راهنمای مذکور، بدین‌وسیله به اطلاع متقاضیان این مرحله از پذیرش می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (۹۹/۰۹/۳۰) برای انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز چهار‌شنبه مورخ ۹۹/۱۰/۰۳ نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته مذکور و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی در این مرحله از پذیرش اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.جایزه ویژه حقوق دادن برتر